Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siema, myślę nad kupnem kamerki samochodowej. Zainteresował mnie model Viofo A119 V3 ze względu na tryb HDR i dobrze widoczne tablice w nocy, ale z tego co widzę nie ma możliwości podpięcia dodatkowej kamerki na tył (taką możliwość ma na przykład Viofo A129 duo, ale chyba filmy wypadają na niej gorzej niż na 119 V3 (nocą). No i jest to kilka stów droższy set niż 70mai 500s Pro Plus (z RC06), szczególnie że teraz w #empik jest promka i można sam przód kupić za 300zł, więc dokupienie jeszcze tyłu to koszt około 400zł.
Pomyślałem o tym, że może w takim razie zamiast dedykowanej kamerki na tył, może kupić tego 119 V3 i dokupić jakąś inną jeszcze tanią kamerkę, którą teoretycznie montuje się z przodu, ale żeby dać ją na tył xD

Najważniejsze pytanie: czy dałoby się to jakoś sensownie podpiąć? Jeśli tak co to niedrogiego ale dobrego można dokupić na tył?
Inne ważne pytania:
- czy faktycznie do A119 V3 nie ma dedykowanej kamerki na tył?
- jak myślicie, darować sobie takie kombinowanie i kupić zestaw 70mai na przód i tył?
- może jakaś alternatywa?

Jak co to tryb parkingowy średnio mnie interesuje, albo po prostu nie mam na tyle dużej wiedzy aby uważać że w moim przypadku ciągle czerpanie prądu z akumulatora przez długi czas jest sensowne

#kamerasamochodowa #motoryzacja #samochody #viofo #70mai #xiaomi
  • 4
@casynowex: Viofo A119 nagrywa bardzo podobnie jak A129, nocą też. Tym HDR się nie sugeruj, to prędzej poprawia w mocnym świetle niż nocy

A119 nie ma kamery na tył, niektórzy kupują 2xA119 ale jest to trochę upierdliwe. Sam mam A129 i wszystko zapisuje się wygodnie na jednej karcie

70mai to inna, gorsza liga. Jak zależy ci na jakości (szczególnie nocą) idź w Viofo