Wpis z mikrobloga

Najtańszy czytnik z rodziny Kindle - Kindle 11 - działa już z polskimi wypożyczalniami e-booków. Zarówno z Legimi jak i Empik Go. We wpisie także kody na 30 dni gratis korzystania z wypożyczalni (dla nowych użytkowników): http://cyfranek.booklikes.com/post/5363020/kindle-11-najtanszy-czytnik-kindle-do-legimi-i-empik-go
#cyfranek -->> obserwuj/czarnolistuj
#legimi #kindle #empikgo #empik #czytajzwykopem #literatura
Cyfranek - Najtańszy czytnik z rodziny Kindle - Kindle 11 - działa już z polskimi wyp...

źródło: comment_16682451802qLpZkRnU40zPskqJ1QHUn.jpg

Pobierz
  • 8
@robvan: Nie, nie działa jak na innych czytnikach. Po pierwsze na Kindle wypożyczalnie Legimi i Empik Go mają ograniczoną ilość wypożyczeń w miesiącu, a po drugie konieczne jest pośrednictwo aplikacji na kompie. No i jeszcze ta aplikacja musi rozpoznawać kindelka, a do niedawna nie rozpoznawała, więc nie można było wypożyczać na Kindle 11.
Do wypożyczalni najlepsze są PocketBooki: cyfranek.booklikes.com/post/1801698/wypozyczalnia-e-bookow-legimi-na-czytnikach-pocketbook-zestawienie
@Cyfranek no właśnie. Dlatego wziąłem inkbooka. Tam wszystko działa w miarę dobrze. Ślamazarnie ale działa. A powiedz mi czy coś się zmieniło od dwóch lat w kwestii ceny i szybkości działania czytników. Z chęcią bym zapłacił dwa razy więcej za coś co działa szybciej. Nie wiem o co chodzi ale każdy czytnik który miałem działał jakby był o dwie generacje w tyle. O co tu chodzi że te wyświetlacze są tak delikatne
@robvan: inkBooki to generalnie bardzo słabe sprzęty. Najszybszy jest chyba Kindle Paperwhite 5. Zmienia strony bardzo szybko. Nawet w nim dodali opcję animacji zmiany stron, bo wydala i widać to płynnie. Choć ogólna reakcja na dotyk czy wykonywanie poleceń nie jest już tak sprawna, to zmiana stron robi dobre wrażenie: http://cyfranek.booklikes.com/post/4764619/recenzja-kindle-paperwhite-5-2021-czyli-najszybszy-ekran-na-rynku
Ogólnie używają bardzo oszczędnych procesorów, żeby mało żarły prądu i można było rzadko ładować. inkBooki akurat się z tego wyłamują,
@Cyfranek: nie wiem jak tam Empik Go, ale Legimi daje każdemu 30 dni za darmo. U nas biblioteka miejska darła się o tym, że rozdaje jakieś kody, z tym, że to jest chyba jest na wejściu dla każdego bez żadnych akcji. Z drugiej strony to oczywiście dobrze, ktoś tam zajrzy, zainteresuje się, ale jednak trochę bicie piany. Wybacz szczerość.
nie wiem jak tam Empik Go, ale Legimi daje każdemu 30 dni za darmo


@Poludnik20: nie Legimi daje, tylko biblioteki kupują ze swojego budżetu dla swoich czytelników. Kodów nie ma za wiele, bo to sporo kosztuje. Zwykle kończą się błyskawicznie.
Wybaczam, ale zważ, że nie każda biblioteka kupiła kody Legimi dla swoich czytelników. Więc wciąż pozostaje w kraju kilkadziesiąt milionów ludzi, którzy nie mają konta w takiej bibliotece, a może chcą