Taka prawda. Kto spróbuje, ten zostaje :-)
Chyba, że ssie jaja w gry.

Do dyskusji nie zapraszam, bo z faktami się nie dyskutuje.

Wybaczcie źródło, ale tam mi się wyświetliło (
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@m4rciniak: xDD
soulsiarze to banda casuali, ktora zagrywala sie wczesniej w assasin's creedy i nie znajac zadnych trudnych gier wkrecili sobie, ze soulsy wymagaja skilla
  • Odpowiedz
  • 0
@T0pi5: to o kim mówisz to debile akurat.

Są też ludzie, którzy lubią sprawiedliwe wyzwanie, a takie są soulslike, ale przy odrobinie uporu każdy może to przejść.
Nie bez powodu ludzie to przechodzili na macie do tańczenia itd.

A ja sobie robię j---a :*
  • Odpowiedz
Niestety, naciski na multiplayerowe battle royale, reedycje ze skinami i komitywa z nintendo pod robienie exa to dla mnie przyklad jak nasrac na to przez to studio stalo sie rozpoznawalne

Nie wyobrazam sobie mocniejszego comba decyzji zeby mnie zniechecic do fs. (No ok, mogli jeszcze przeniesc sie na produkowanie cart racerow)
  • Odpowiedz
  • 2
@BardGT: ER:N to zmarnowany potencjał, ale jednak nie podpinałbym tego pod złą praktykę, bo jasno komunikowali, że to poboczny projekt i nie będzie rozwijany jak gra usługa, ale dostanie dlcka którego wydali.

w przypadku tego dlcka to już mamy wprowadzenie mtxów przez studio które unikało takich praktyk. Budzi to pewne obawy w którym kierunku to wszystko idzie.
Maneharno - @BardGT: ER:N to zmarnowany potencjał, ale jednak nie podpinałbym tego po...

źródło: on-this-day-15-years-ago-bethesda-released-the-horse-armor-v0-jB11_roHFE90BzKlj7uXPsK5Z-bCn9XZz8SDfSD8MkE

Pobierz
  • Odpowiedz
Dowiedziałem się właśnie, że są ludzie którzy płacą innym za zabicie bossa w elden ringu bo sami nie potrafią xDDD
I to w sensie prawdziwe pieniądze nie currency w grze za boss service jak w poe czy coś xD

Ten lombard oglądałem, gościo o tym mówił i rzeczywiscie na fb są takie grupki

#przegryw #eldenring
Zartos_Larpiarz - Dowiedziałem się właśnie, że są ludzie którzy płacą innym za zabici...

źródło: obraz

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kretyn, myslalem że jak kupię Elden Ring Nightreign na olx to będę mieć też podstawkę a tu d--a xD myślenie nie jest moją mocną stroną #ps5 #gry #eldenring
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChrzanEkstra: równie dobrze możesz od razu próbować przejść grę na bongosach, gitarze czy dance-floorze, bo tak samo się do tego nadają jak klawiatura ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Grałem kilka lat temu w #eldenring na Xbox one. Najsłabszej możliwej konsoli. Teraz mam #ps5 PRO.

Chce kupić jedna grę dzisiaj.

Mam dylemat między Eldenem a #arcraiders.
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qontrol: Dwie zupełnie odmienne gry. Ciężko stwierdzić co tobie bardziej podpasuje. Ja w arcu bawiłem się świetnie, ale jest masa osób, które sobie odpuściło po 0-20h.
  • Odpowiedz
@jas0n-statham: no świetny, poradnik w stylu "pokażę wam jak przechodzę trudna grę używając wszystkich najłatwiejszych kombinacji żeby polechtac sobie ego" a o zawartości tego poradnika ciężko coś powiedzieć więcej bo to idealny przepis jak s--------c sobie doświadczenie z gry po całości
  • Odpowiedz
Jebla idzie dostać w tym leyndell w #eldenring , lokacja piekna ale to jak jest pogmatwana to deweloperem sie chyba cos p----------o xD Kanały, z 3 poziomy miasta jak nie wiecej i pełno rozwidleń - a ja jak autysta musze oczywiście wszedzie pojsc xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Blackhorn: argument na sile, grasz w fantasy ze smokami, polbogami itp az takie dziwne ze rozmiary i wagi przedmiotow moga nie byc identyczne do stosowanych przez zwyklych ludzi?
  • Odpowiedz
Czy build pod siłe powoduje, że Malenia jest nie do zabicia? Serio pytam. Tyle soulsów i soulslike przeszedłem z palcem w tyłku, całego elden ringa bez większych problemów a Malenii nie mogę pokonać. Za chwile na tej pipie spędze tyle czasu co jakiś Jaskół.
O ile pierwszą faze robie spokojnie to w drugiej ona jest tak agresywna, że nie mam kiedy zaatakować albo jak już zaatakuje to combo na ryj.

#eldenring
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach