Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
SZCZECIN.
- WYGRA PRZEGRYW SZCZECIŃSKI ( OSTROŻNIE ) 25.0% (9)
- WYGRA PUSZCZA NIEPOŁOMICE 63.9% (23)
- REMIS I BENIZ. 11.1% (4)
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@marcelus na tą chwilę drużyna gra na poziomie swoich umiejętności. Zarówno jazda po piłkarzach, zwalnianie Kosty, czy nawet obwinianie Feio nie powinno mieć miejsca.
Z----l Zieliński i to mocno, bo jednak oddaliśmy wiosnę bez walki. Ja rozumiem, że w zimę ciężko negocjować, ale wydaje mi się, że jako Legia stać nas na coś więcej niż Rosołek i Kun
Z----l Zieliński i to mocno, bo jednak oddaliśmy wiosnę bez walki. Ja rozumiem, że w zimę ciężko negocjować, ale wydaje mi się, że jako Legia stać nas na coś więcej niż Rosołek i Kun
- 5
@miki4ever no dokładnie, w dodatku zblaznili się zwolnieniem Kosty po 7 punktach w 3 meczach, kiedy wydawało się że on już znalazł swoje ustawienie. Mecz z Jagą mimo że tylko remis był jednym z lepszych w sezonie, sensowni zmiennicy i my tego nie wypuszczamy. Teraz Feio ponownie uczy się na błędach (o co trudno mieć pretensje).
Strasznie to wkurzające, bo przecież wystarczyłby choćby ten Portugalczyk z Bułgarii, którego i tak ściągamy,
Strasznie to wkurzające, bo przecież wystarczyłby choćby ten Portugalczyk z Bułgarii, którego i tak ściągamy,
- 3
#mecz #ekstraklasa
Dzis lamigowka w gabinetach...
Paprykarze mieli miec pp stad rozpiska uwzgledniala 4 kluby w eliminacjach do pucharow. I jest zonk. (....)
Ps
Dzis lamigowka w gabinetach...
Paprykarze mieli miec pp stad rozpiska uwzgledniala 4 kluby w eliminacjach do pucharow. I jest zonk. (....)
Ps
źródło: temp_file9009331430535947160
Pobierz- 9
Poniedziałek, 6 V
Dzień dobry
EKSTRAKLASA
19:00 Pogoń Szczecin vs Puszcza Niepołomice
Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 5
Dzień dobry
EKSTRAKLASA
19:00 Pogoń Szczecin vs Puszcza Niepołomice
Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 5
#mecz #pilkanozna #ekstraklasa Wszystkie zespoły w tej memicznej lidze grają jakby postawiły po milion złoty na wygraną jagi na początku sezonu i od tego kuponu zależały budżety na długie lata Takich cudów nie pamiętam nawet gdy fryzjer grasowal po wronkach
Przecież ta kolejka to jest jakiś żart. Jeszcze niech Pogoń zbierze w------l w Niepołomicach i mamy komplet xD.
#ekstraklasa
#ekstraklasa
10
Tragedia! Tylko jeden kraj w Europie gorszy niż Polska

PKO BP Ekstraklasa ma drugiego najsłabszego lidera w całej Europie! Jagiellonia Białystok zdobywa zaledwie 1,81 pkt na mecz. Gorszy jest tylko albański KF Egnatia (1,76 pkt/mecz). To fatalny prognostyk przed startem europejskich pucharów.
z- 8
- #
- #
- #
- #
źródło: temp_file109295555239188281
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 0
@eleganckichlopak: Jak Marek Saganowski sam siebie wystawi na szpicy to temu nowemu z Białorusi może gola strzeliłby, bo Puszcza na zmęczonych grą w dogrywce paprykarzy to nawet coś więcej niż pewniak;)
@eleganckichlopak: Warto obstawic 1x i 2 można stawiac domy
- 18
Jagiellonia na sciezce zdrowia na finiszu, tam juz tylko rozaniec powinien byc grany ( ͡º ͜ʖ͡º)
#ekstraklasa #mecz #pilkanozna #jagiellonia #pdk
#ekstraklasa #mecz #pilkanozna #jagiellonia #pdk
źródło: Screenshot_20240505-210413_Flashscore
Pobierz
konto usunięte via Android
- 18
@IdillaMZ istna grupa śmierci
@Utylizejszyn: 2 razy się wyjebią, a Ślask na 3 ostatnie się obudzi :)
- 0
Do końca jeszcze 5 kolejek, a więc nawet Pogoń może zostać mistrzem przy tej skuteczności pozostałych pretendentów (。◕‿‿◕。)
Edit. Jednak 3 kolejki. Pogoń bez szans.
#mecz #ekstraklasa
Edit. Jednak 3 kolejki. Pogoń bez szans.
#mecz #ekstraklasa
@Vinizius to tlumaczy dlaczego paprykarze oddali pp w ost sekundzie- wiedza od poczatku ze mp bedzie ich xd¯_(ツ)_/¯
Po takiej hmm... osobliwej kolejce, już nie mogę się doczekać kolejnej (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#ekstraklasa #mecz
#ekstraklasa #mecz
- 60
#mecz #ekstraklasa #ekstraklasaboners
CIEKAWOSTKA : W Ekstraklasie pomiędzy liderem a drużyną ze strefy spadkowej jest taka sama różnica punktowa jak w Serie A pomiędzy liderem a 3 drużyną w lidze.
CIEKAWOSTKA : W Ekstraklasie pomiędzy liderem a drużyną ze strefy spadkowej jest taka sama różnica punktowa jak w Serie A pomiędzy liderem a 3 drużyną w lidze.
@Bielawski liga włoska to skorumpowana padlina, trzeba mieć iq parapetu by to oglądać
- 1
@tomszczyk ogólnie tamten sezon był naprawdę dobry i mówiło się nawet, że Calcio wraca jako top3 liga przed bundes, ale w tym wszystko wróciło do normy a jeśli ktoś się nie zgadza odsyłam do ostatniego hitu Milan - Juve
A no i Napoli - Roma, pomimo wyniku 2:2 to był taki paździerz, że szok.
A no i Napoli - Roma, pomimo wyniku 2:2 to był taki paździerz, że szok.
- 234
Wszystko wskazuje na to, że Gonçalo Feio zostanie następnym selekcjonerem reprezentacji Polski.
1) Ma kłopoty w Legii.
2) Co drugi selekcjoner musi być Portugalczykiem.
#reprezentacja #legia #pilkanozna #ekstraklasa #heheszki #mecz
1) Ma kłopoty w Legii.
2) Co drugi selekcjoner musi być Portugalczykiem.
#reprezentacja #legia #pilkanozna #ekstraklasa #heheszki #mecz
źródło: feio
Pobierz@lubie_pic_kakao: wycedził już w czambo miodsukiemu? Czy jeszcze nie?
wycedził już w czambo miodsukiemu? Czy jeszcze nie?
@dr_papieros: jeszcze nie, ale Kapustka niech już lepiej trzyma garde (✌ ゚ ∀ ゚)☞
- 16
według Lyczmańskiego czerwona prawidłowa 👍
Mirror: https://streamin.one/v/749b77b4
#legia #radomiak
#mecz #meczgif #ekstraklasa #ligaplusextra
Mirror: https://streamin.one/v/749b77b4
#legia #radomiak
#mecz #meczgif #ekstraklasa #ligaplusextra

- 201
Walka o mistrzostwo Polski 2023/2024 #mecz #ekstraklasa
źródło: GIF_20240505_195106_101
Pobierz- 20
źródło: GM1TQ5SW0AA8g9t
Pobierz
konto usunięte via Android
- 18
@l--RAD--l boli mnie wielki Śląsk
@l--RAD--l: Wisła by ogoliła frajerów @Utylizejszyn i ma boleć ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡
cała w cieniu Polska... joł!
cała w cieniu Polska... joł!
- 1
Na twitterze duża euforia kibiców Lecha, Jagi, Rakowa i Pogoni.
W Polsce się kibicuje swoim klubom czy porażkom rywali?
#mecz #ekstraklasa #legia
W Polsce się kibicuje swoim klubom czy porażkom rywali?
#mecz #ekstraklasa #legia
- 4
Ostatni gwizdek i reakcja Legionistów. Legia dziś totalnie skompromitowała się na Łazienkowskiej.
Ale warto było przyjechać i zobaczyć Vuskovića.
#mecz #ekstraklasa #legia
Ale warto było przyjechać i zobaczyć Vuskovića.
#mecz #ekstraklasa #legia

konto usunięte via Wykop
- 1
@lepaq: jeden rabin powie tak drugi powie nie. Abstrahując od Legii to oby Jaga się nie rozsprzedala i widzimy się w LKE za rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@bestoneever szczerze ja naprawdę życzyłem Legii zwycięstwa, bo nie wyobrażam sobie, że taki klub nie zagra w pucharach ale cóż. Ja ogólnie nie mam na co narzekać, ale jak tak oglądam Legie regularnie to naprawdę szkoda kibiców
- 1
#mecz #legia #ekstraklasa #bukmacherka
Kto komu daje w ryj dzisiaj bo juz sie pogubilem?
Kibice pilkarzom, szopen dyrektorowi, czy faja klubowej ksiegowej?
Czy ma ktos pod reka liste klubow ktorych sponsorami, duzymi i malymi sa buki?
Kto komu daje w ryj dzisiaj bo juz sie pogubilem?
Kibice pilkarzom, szopen dyrektorowi, czy faja klubowej ksiegowej?
Czy ma ktos pod reka liste klubow ktorych sponsorami, duzymi i malymi sa buki?




























źródło: IMG_20240506_110408
Pobierz