#mecz DZIEŃ DOBRY! DZISIAJ PONIEDZIAŁEK, TO I MECZYK #ekstraklasa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

SZCZECIN.

  • WYGRA PRZEGRYW SZCZECIŃSKI ( OSTROŻNIE ) 25.0% (9)
  • WYGRA PUSZCZA NIEPOŁOMICE 63.9% (23)
  • REMIS I BENIZ. 11.1% (4)

Oddanych głosów: 36

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marcelus na tą chwilę drużyna gra na poziomie swoich umiejętności. Zarówno jazda po piłkarzach, zwalnianie Kosty, czy nawet obwinianie Feio nie powinno mieć miejsca.
Z----l Zieliński i to mocno, bo jednak oddaliśmy wiosnę bez walki. Ja rozumiem, że w zimę ciężko negocjować, ale wydaje mi się, że jako Legia stać nas na coś więcej niż Rosołek i Kun
  • Odpowiedz
  • 5
@miki4ever no dokładnie, w dodatku zblaznili się zwolnieniem Kosty po 7 punktach w 3 meczach, kiedy wydawało się że on już znalazł swoje ustawienie. Mecz z Jagą mimo że tylko remis był jednym z lepszych w sezonie, sensowni zmiennicy i my tego nie wypuszczamy. Teraz Feio ponownie uczy się na błędach (o co trudno mieć pretensje).

Strasznie to wkurzające, bo przecież wystarczyłby choćby ten Portugalczyk z Bułgarii, którego i tak ściągamy,
  • Odpowiedz
Poniedziałek, 6 V
Dzień dobry

EKSTRAKLASA
19:00 Pogoń Szczecin vs Puszcza Niepołomice
Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 5
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz #pilkanozna #ekstraklasa Wszystkie zespoły w tej memicznej lidze grają jakby postawiły po milion złoty na wygraną jagi na początku sezonu i od tego kuponu zależały budżety na długie lata Takich cudów nie pamiętam nawet gdy fryzjer grasowal po wronkach
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do końca jeszcze 5 kolejek, a więc nawet Pogoń może zostać mistrzem przy tej skuteczności pozostałych pretendentów ()
Edit. Jednak 3 kolejki. Pogoń bez szans.
#mecz #ekstraklasa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@tomszczyk ogólnie tamten sezon był naprawdę dobry i mówiło się nawet, że Calcio wraca jako top3 liga przed bundes, ale w tym wszystko wróciło do normy a jeśli ktoś się nie zgadza odsyłam do ostatniego hitu Milan - Juve

A no i Napoli - Roma, pomimo wyniku 2:2 to był taki paździerz, że szok.
  • Odpowiedz
Ostatni gwizdek i reakcja Legionistów. Legia dziś totalnie skompromitowała się na Łazienkowskiej.
Ale warto było przyjechać i zobaczyć Vuskovića.
#mecz #ekstraklasa #legia
lepaq - Ostatni gwizdek i reakcja Legionistów. Legia dziś totalnie skompromitowała si...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wypiek
  • 0
@bestoneever szczerze ja naprawdę życzyłem Legii zwycięstwa, bo nie wyobrażam sobie, że taki klub nie zagra w pucharach ale cóż. Ja ogólnie nie mam na co narzekać, ale jak tak oglądam Legie regularnie to naprawdę szkoda kibiców
  • Odpowiedz
#mecz #legia #ekstraklasa #bukmacherka
Kto komu daje w ryj dzisiaj bo juz sie pogubilem?
Kibice pilkarzom, szopen dyrektorowi, czy faja klubowej ksiegowej?

Czy ma ktos pod reka liste klubow ktorych sponsorami, duzymi i malymi sa buki?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach