Powolny upadek klubiku podwarszawskich troglodytow to miod na moje serce. Wspaniale sie patrzy na te malpy z zylety, ktore chca dymisji zielinskiego oraz zeby mioduski pozbyl sie klubu. Ci idioci, ktorzy ledwo skonczyli podstawowki chyba nie sa swiadomi na jakim poziomie zadluzenia jest ich klub i ze jada przez ostatnie sezony na kredytach z taktyka "ukladamy budzet zakladajac gre w pucharach".

Zycze zdechniecia w meczarniach dla tych wagnerowcow z zylety, ktorzy wspolpracuja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz #ekstraklasa
Wyobraźcie sobie plebiscyt ekstraklasy na najlepszego piłkarza, trenera, drużynę w tym sezonie?
Przecież to powinno się odwołać lub zorganizować konkurs najgorszych.
Kogo byście nominowali?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bez grama szydery muszę powiedzieć, że wolę oglądać takie Rayo - Almeria i inne Sociedad - Las Palmas, czyli mecze losowych drużyn ze środka czy dołu tabeli, bo oni przynajmniej faktycznie umieją grać w piłkę. Trenerzy wiedzą, co robią, piłkarze rozumieją założenia taktyczne, a ich poziom umiejętności jest z daleka widoczny, na pewno dużo lepszy od Sunday League.

Jak byłem na meczu Śląsk - Ruch, to podczas przedmeczowej rozgrzewki "piłkarze" Ruchu mieli problem
red7000 - Bez grama szydery muszę powiedzieć, że wolę oglądać takie Rayo - Almeria i ...

źródło: ssssss

Pobierz

Oglądam Ekstraklasę, bo...

  • zabawa jest przednia XD 43.1% (22)
  • popieram swój lokalny klub 27.5% (14)
  • wiem, że nie umieją grać, "ale mi smakuje" 29.4% (15)

Oddanych głosów: 51

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@ImienioslawNazwiskowski Ja też kiedyś o tym pisałem, tylko o konkretnych liczbach, bo analizowałem wpływy do budżetu Legii. Nie mam pojęcia, gdzie Legia przewala kasę. Polskie kluby są generalnie nastawione na szybki zysk. Kasa wchodzi zewsząd i nie idzie w nic pozytywnego. Żadnej budowy pod przyszłość. Liczy się tylko to, żeby jak najszybciej wyprzedać rokujących piłkarzy za granicę. Legia od ponad dekady stoi przez to w miejscu, nic się nie zmieniło, pomimo
  • Odpowiedz
Lider tabeli i pretendent do mistrzostwa na ostatnie 5 meczów wygrywa jeden, ale za to 2,3 i 4 drużyna na ostatnie 5 wygrywa dwa xDDDDDD

Ekstraklasa to najlepsza liga świata i żadna Liga Mistrzów nie jest wyznacznikiem

#mecz #ekstraklasa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach