Powolny upadek klubiku podwarszawskich troglodytow to miod na moje serce. Wspaniale sie patrzy na te malpy z zylety, ktore chca dymisji zielinskiego oraz zeby mioduski pozbyl sie klubu. Ci idioci, ktorzy ledwo skonczyli podstawowki chyba nie sa swiadomi na jakim poziomie zadluzenia jest ich klub i ze jada przez ostatnie sezony na kredytach z taktyka "ukladamy budzet zakladajac gre w pucharach".
Zycze zdechniecia w meczarniach dla tych wagnerowcow z zylety, ktorzy wspolpracuja
Zycze zdechniecia w meczarniach dla tych wagnerowcow z zylety, ktorzy wspolpracuja






















Wyścig o mistrzostwo w tym sezonie to jakaś paraolimpiada.
#pilkanozna #ekstraklasa