#mecz #ekstraklasa

Papszun bardzo rozsądnie. Do Rakowa na ugruntowanie swojej pozycji w Europie jaki manager, a później to już na pewno AEK, Ajax, Besiktas, Blackburn czy choćby Barcelona. Dobra nawet i ta Barcelona by była przed objęciem jakiegoś potentata.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@corsa900: ani w Lechu ani Legii nie dadzą mu pełni władzy na modłę angielskiego managera, a to dostanie w Rakowie i tego oczekuje.
Tani też nie jest, i Raków wydaje się jedynym logicznym kierunkiem, jeśli chce nadal się bawić w trenerkę.
  • Odpowiedz
Jeżeli mecz Lech - Legia to będzie znowu przechodzone g, to kibice powinni wyjść w trakcie meczu z tego barachła.
Mecz o 9 punktów, gdzie masz szanse na puchary - gryzienie trawy albo won z boiska.

#mecz #legia #lechpoznan #ekstraklasa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matpiotr: zbyt późna, parę kolejek wcześniej i może puchary by się udało uratować, pytanie czemu nie teraz tylko po sezonie, nowy trener by miał przez 3 spotkania okazje zobaczyć kogo chce w nowym sezonie a kogo trzeba się pozbyć. Co da informacja ze odchodzi za 3 spotkania? moim zdaniem nic dobrego. Kompromitacja rakowa ze w taki sposób to rozegrali
  • Odpowiedz
Szfagier z końcem sezonu wylatuje z Rakowa. Lepiej późno niż w ogóle. Tylko co zawiodło tak ogółem ? Fazy przejściowe hehe

Zbyt duża ilość kontuzji. Zawodnicy wypompowani jak bimber na majówce.
Co prawda prawie była lm i tam nie grali tak źle.. w grupie z mocnymi jako tako było..

Kto za niego ?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KSHMR: Zabrakło polskiej krwi. 100 % mieszanka stanieri dała swoje. Umiejętności były, nawet iq w grze, ale wyszło, że tam lidera jakiegoś nie było, kontuzja Lopeza oraz słabość młodziana na stanowisku trenera. Taki Skorża z tym składem grałbym w LM i obroniłby MP, a Papszun raczej też byłby w stanie to zrobić.
  • Odpowiedz
@MatthewDuchovny: to jeszcze nie koniec, szczytem by bylo jakby korona i puszcza przegraly wszystko, ruch wygral i sie uytrzymal a slask lub gornik jakims farfoclem zrobil mistrza, w tej lidze wszystko mozliwe
  • Odpowiedz
@MatthewDuchovny: Marcin Flis z ŁKS, syn Rachwała, spadek goni spadek;) Puszcza autami robiąca grę, jak się utrzyma, piękna sprawa. Remis Gliwice. Legia i Lech poza podium. Białystok tak blisko, a tak daleko od MP. Jeszcze ten PP Wisły Kraków. 100 % zgody. Ale już późnym latem tak to wyglądało, Klebaniuk w europejskich pucharach dawał nadzieję, że będzie to piękny sezon i nie zapomnę go nigdy!
  • Odpowiedz
@ProfesorWilczurOfficial: Po Majówce pewnie Rutek dobrowolne opłaty zbiera na gwiazdkę dla pracowników firmy Amica od zawodników po 10 koła od każdego i pewnie ból tak boli, że nie są w stanie grać, bo to im trzeba płacić, wirtuozom futbolu, a nie robolom w firmie Amica;)
  • Odpowiedz
  • 8
Suma kibiców w sezonie
1. 395022 | Legia Warszawa
2. 361554 | Lech Poznań
3. 322372 | Śląsk Wrocław
4. 296418 | Ruch Chorzów
5. 274190 | Pogoń Szczecin
  • Odpowiedz
@trebeter: Optymistów mało, ale po wczorajszym meczu i karnym strzelanym na odwal lub na alibi przez Sobczaka, raczej I liga styl życia, a sponsor rozgrywek Fortuna to powinien piłkarzom Wisły ufundować darmowe vouchery na latanie za free w sezonie Polska-Hiszpania-Polska;) Grasz z spadkowiczem już, wolny Remy na ŚO, a oni dopiero w ostatniej minucie zrobili go na karnego, po czym go nie trafili. Baraże przegrane w tamtym roku przez asysty
  • Odpowiedz
Pogoń Szczecin na rozpoczęcie meczu i po każdej bramce ma syrenę_portową.wav
A pozostałe kluby Ekstraklasy jakie powinny mieć analogiczne dźwięki waszym zdaniem?
Puszcza zdecydowanie ryk żubra ()
#mecz #ekstraklasa
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W innych ligach ten kto zdobędzie najwięcej punktów w tabeli lub ten, kto wygra puchar kraju uznawany jest za najlepszą drużynę. A w Polsce? No cóż ¯\(ツ)/¯ Dlatego polska liga to najlepsza liga, bo ciągle się coś dzieje, ciągłe zwroty akcji. Nigdy nie wiadomo czego się spodziewać. Expect the unexpected.

#mecz #ekstraklasa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach