Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: 4494c903baa5ea3859bda6c31c8888e3
PobierzCzy Marek Papszun wróci do Rakowa Częstochowa
- Tak 62.6% (77)
- Nie 37.4% (46)
@corsa900: ani w Lechu ani Legii nie dadzą mu pełni władzy na modłę angielskiego managera, a to dostanie w Rakowie i tego oczekuje.
Tani też nie jest, i Raków wydaje się jedynym logicznym kierunkiem, jeśli chce nadal się bawić w trenerkę.
Tani też nie jest, i Raków wydaje się jedynym logicznym kierunkiem, jeśli chce nadal się bawić w trenerkę.
@Piekny_Maryjan Wlodar mówił w meczykach że na 99 proc wraca
- 10
źródło: temp_file8727618377030065000
Pobierz@Piotrek7231: ja to bym przede wszystkim z zielińskim nie przedłużał
konto usunięte via Wykop
- 24
@Piotrek7231: ważne że Jędza ma propozycję nowego kontraktu xD
źródło: temp_file2826707743933401679
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 5
@Piotrek7231: Skorza ma szerokie kontakty w swiecie pilki, moglby cos Pepowi szepnac do uszka, on ma tylko rok kontraktu w City ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: sdsdsd
Pobierz@Piotrek7231: Skorża tylko do Lecha!
źródło: pobrane (7)
Pobierz- 2
Jeżeli mecz Lech - Legia to będzie znowu przechodzone g, to kibice powinni wyjść w trakcie meczu z tego barachła.
Mecz o 9 punktów, gdzie masz szanse na puchary - gryzienie trawy albo won z boiska.
#mecz #legia #lechpoznan #ekstraklasa
Mecz o 9 punktów, gdzie masz szanse na puchary - gryzienie trawy albo won z boiska.
#mecz #legia #lechpoznan #ekstraklasa
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 1
@IdillaMZ: josue mam nadzieje że będzie pracował na żółtą kartkę która mu przyspieszy odejście z klubu o dwa tygodnie. Ja bym tak zrobił xD
- 13
źródło: temp_file3714721192247168142
Pobierz- 3
@Piotrek7231: Jerzy Brzęczek TO WIELKIE NAZWISKO.
- 10
źródło: 1000014345-01
PobierzNo i co myślicie
- Dobra 23.8% (31)
- Bardzo dobra 26.9% (35)
- Zła 7.7% (10)
- Bardzo zła 9.2% (12)
- Nie mam zdania 13.1% (17)
- Już powinien wylecieć 19.2% (25)
@Matpiotr: zbyt późna, parę kolejek wcześniej i może puchary by się udało uratować, pytanie czemu nie teraz tylko po sezonie, nowy trener by miał przez 3 spotkania okazje zobaczyć kogo chce w nowym sezonie a kogo trzeba się pozbyć. Co da informacja ze odchodzi za 3 spotkania? moim zdaniem nic dobrego. Kompromitacja rakowa ze w taki sposób to rozegrali
- 0
@matematykUK: ale nowy trener też nie będzie chciał sobie na starcie bruździć papierów brakiem pucharów.
- 1
Szfagier z końcem sezonu wylatuje z Rakowa. Lepiej późno niż w ogóle. Tylko co zawiodło tak ogółem ? Fazy przejściowe hehe
Zbyt duża ilość kontuzji. Zawodnicy wypompowani jak bimber na majówce.
Co prawda prawie była lm i tam nie grali tak źle.. w grupie z mocnymi jako tako było..
Kto za niego ?
Zbyt duża ilość kontuzji. Zawodnicy wypompowani jak bimber na majówce.
Co prawda prawie była lm i tam nie grali tak źle.. w grupie z mocnymi jako tako było..
Kto za niego ?
konto usunięte via Wykop
- 0
@KSHMR: Zabrakło polskiej krwi. 100 % mieszanka stanieri dała swoje. Umiejętności były, nawet iq w grze, ale wyszło, że tam lidera jakiegoś nie było, kontuzja Lopeza oraz słabość młodziana na stanowisku trenera. Taki Skorża z tym składem grałbym w LM i obroniłby MP, a Papszun raczej też byłby w stanie to zrobić.
@KSHMR: z wolnych trenerów od razu nasuwa się Papszun i Skorża, z zajętych myślę, że ciekawą opcją byłby Myśliwiec
Czy też macie wrażenie, że ten sezon dostarczył nam maksimum Ekstraklasy w Ekstraklasie?
Takie crème de la crème Ekstraklasy.
#ekstraklasaboners #ekstraklasa
Takie crème de la crème Ekstraklasy.
#ekstraklasaboners #ekstraklasa
@MatthewDuchovny: to jeszcze nie koniec, szczytem by bylo jakby korona i puszcza przegraly wszystko, ruch wygral i sie uytrzymal a slask lub gornik jakims farfoclem zrobil mistrza, w tej lidze wszystko mozliwe
konto usunięte via Wykop
- 4
@MatthewDuchovny: Marcin Flis z ŁKS, syn Rachwała, spadek goni spadek;) Puszcza autami robiąca grę, jak się utrzyma, piękna sprawa. Remis Gliwice. Legia i Lech poza podium. Białystok tak blisko, a tak daleko od MP. Jeszcze ten PP Wisły Kraków. 100 % zgody. Ale już późnym latem tak to wyglądało, Klebaniuk w europejskich pucharach dawał nadzieję, że będzie to piękny sezon i nie zapomnę go nigdy!
#mecz #pilkanozna #ekstraklasa #meczyki
Najważniejsze to mieć konkretny plan na majówkę i trzymać się go co roku, brawo #lechpoznan
Najważniejsze to mieć konkretny plan na majówkę i trzymać się go co roku, brawo #lechpoznan
źródło: majowka
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 0
@ProfesorWilczurOfficial: Po Majówce pewnie Rutek dobrowolne opłaty zbiera na gwiazdkę dla pracowników firmy Amica od zawodników po 10 koła od każdego i pewnie ból tak boli, że nie są w stanie grać, bo to im trzeba płacić, wirtuozom futbolu, a nie robolom w firmie Amica;)
- 16
Dobry wieczór.
Majówka i po majówce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ilebyloludzi w 31. kolejce #ekstraklasa?
Majówka i po majówce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ilebyloludzi w 31. kolejce #ekstraklasa?
26326 Legia Warszawa (~24689Zaplusuj ten komentarz, jeśli chcesz być wołany do kolejnych zestawień.
- 8
Suma kibiców w sezonie
1. 395022 | Legia Warszawa
2. 361554 | Lech Poznań
3. 322372 | Śląsk Wrocław
4. 296418 | Ruch Chorzów
5. 274190 | Pogoń Szczecin
1. 395022 | Legia Warszawa
2. 361554 | Lech Poznań
3. 322372 | Śląsk Wrocław
4. 296418 | Ruch Chorzów
5. 274190 | Pogoń Szczecin
@radziuxd Ruch to jednak ma kibiców. Przedostanie miejsce, stadion dno ale ludzie i tak chodzą.
źródło: IMG_20240506_204100
Pobierz- 6
W kolejnym sezonie wisła kraków zagra w
- ekstraklasie 12.0% (30)
- 1 lidze 88.0% (221)
konto usunięte via Android
- 11
@trebeter dajesz zbyt łatwe i oczywiste pytanie xD
konto usunięte via Wykop
- 0
@trebeter: Optymistów mało, ale po wczorajszym meczu i karnym strzelanym na odwal lub na alibi przez Sobczaka, raczej I liga styl życia, a sponsor rozgrywek Fortuna to powinien piłkarzom Wisły ufundować darmowe vouchery na latanie za free w sezonie Polska-Hiszpania-Polska;) Grasz z spadkowiczem już, wolny Remy na ŚO, a oni dopiero w ostatniej minucie zrobili go na karnego, po czym go nie trafili. Baraże przegrane w tamtym roku przez asysty
- 39
Pogoń Szczecin na rozpoczęcie meczu i po każdej bramce ma syrenę_portową.wav
A pozostałe kluby Ekstraklasy jakie powinny mieć analogiczne dźwięki waszym zdaniem?
Puszcza zdecydowanie ryk żubra (。◕‿‿◕。)
#mecz #ekstraklasa
A pozostałe kluby Ekstraklasy jakie powinny mieć analogiczne dźwięki waszym zdaniem?
Puszcza zdecydowanie ryk żubra (。◕‿‿◕。)
#mecz #ekstraklasa
Śląsk wroclaw darcie p---y w języku krasnali
@Lolenson1888: Lech rżenie konia
@OCIEBATON: chłopy się przy kopaniu przewracają na plecy. Jest wystarczająco śmiesznie
#mecz Wisła idealnie pasuje do #ekstraklasa
źródło: sddfg
Pobierz- 19
W innych ligach ten kto zdobędzie najwięcej punktów w tabeli lub ten, kto wygra puchar kraju uznawany jest za najlepszą drużynę. A w Polsce? No cóż ¯\(ツ)/¯ Dlatego polska liga to najlepsza liga, bo ciągle się coś dzieje, ciągłe zwroty akcji. Nigdy nie wiadomo czego się spodziewać. Expect the unexpected.
#mecz #ekstraklasa
#mecz #ekstraklasa
























Papszun bardzo rozsądnie. Do Rakowa na ugruntowanie swojej pozycji w Europie jaki manager, a później to już na pewno AEK, Ajax, Besiktas, Blackburn czy choćby Barcelona. Dobra nawet i ta Barcelona by była przed objęciem jakiegoś potentata.