Wpis z mikrobloga

Ale zesrańsko na TT Legii po wczorajszym meczu. Drużyna została przekręcona przez sędziego, mimo gry w 10 miała kontrolę nad meczem. Feio wszedł all-in ściągając obrońcę i wprowadzając pomocnika. Nie wyszło, przyszły trzy gongi i cześć.

Ciężko się cieszyć po porażce i tego nie wymagam. Ale pojazdy po piłkarzach za brak ambicji, obrażanie barw itd. śmieszą mnie. Ktoś zechce mieć inne zdanie? To lecą teksty w stylu "ty wiesz jakiemu klubowi kibicujesz?" Itd.

No kurde wiem, klubowi który ma mega wąska kadrę, problemy finansowe i #!$%@? zarząd, który odpuścił okienko zimowe. Tam jest problem. Kosta czy Feio mają swoje wady, ale mając normalnie zbudowaną kadrę z sensownymi zmiennikami nie straciliby punktów na Piszczy, Koronie, Jadze czy Rakowie. Taka jest prawda.

A że Pankow lub Kun nie dojeżdża? No nie dojeżdża, ale to nie jest kwestia braku ambicji, tylko braku umiejętności. I tyle. #!$%@?ł na boisku to się Charatin i tego można było #!$%@?ć.

Wczoraj mecz przekręcił Przybył i taka jest prawda. W 11 Legia, nawet obecna, spokojnie robi 3 punkty.

#legia #mecz #ekstraklasa
  • 2
  • Odpowiedz
@marcelus na tą chwilę drużyna gra na poziomie swoich umiejętności. Zarówno jazda po piłkarzach, zwalnianie Kosty, czy nawet obwinianie Feio nie powinno mieć miejsca.
#!$%@? Zieliński i to mocno, bo jednak oddaliśmy wiosnę bez walki. Ja rozumiem, że w zimę ciężko negocjować, ale wydaje mi się, że jako Legia stać nas na coś więcej niż Rosołek i Kun
  • Odpowiedz
  • 5
@miki4ever no dokładnie, w dodatku zblaznili się zwolnieniem Kosty po 7 punktach w 3 meczach, kiedy wydawało się że on już znalazł swoje ustawienie. Mecz z Jagą mimo że tylko remis był jednym z lepszych w sezonie, sensowni zmiennicy i my tego nie wypuszczamy. Teraz Feio ponownie uczy się na błędach (o co trudno mieć pretensje).

Strasznie to wkurzające, bo przecież wystarczyłby choćby ten Portugalczyk z Bułgarii, którego i tak ściągamy, a
  • Odpowiedz