Cudowne autko, miałem już takich 7 i na pewno będę miał jeszcze kilka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kupiłem na dojazdy do pracy gdy moje inne auto siedziało u mechanika. Niedługo wychodzi więc nie jest już potrzebne. Fajny samochód dla rodziny i na trasy. Wygoda na najwyższym poziomie i nawet najnowsze auta mają ciężko by utrzymać tę klasę i wygodę.

Polecam bo bardzo zadbany model, świetna sprawa dla kogoś kto kocha takie
sorek - Cudowne autko, miałem już takich 7 i na pewno będę miał jeszcze kilka ( ͡° ͜ʖ...

źródło: comment_WigXKwOMxLQw2DlmHZcQX3bEizmdNazT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mmm z cyklu poprawka po "faHowcu", kolega oddał fure na wymianę uszczelki pokrywy zaworów, faHowiec zamiast wymienić uszczelkę to n---------ł sylikonu, po 2 dniach spod maski zaczął lecieć dym xD(olej kapał po kolektorze) reklamacja, tym razem faHowiec wymienił uszczelkę, ale nie oczyścił powierzchni i d-----ł jeszcze więcej sylikonu i sytuacja się powtórzyła xD. Kolega mając dosyć faHowca poprosił żebym mu to ogarnął.

3 godziny czyszczenia sylikonu, czyszczenia kanałów w które wchodzą świece
Arturrow - Mmm z cyklu poprawka po "faHowcu", kolega oddał fure na wymianę uszczelki ...

źródło: comment_5Urga2g87q1kw0trTiqIWzitocnhPeza.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CzeXD: weź kurła 3h straciłem i się j-----m z tym sylikonem, bo janusz mechanior robił tak jak 20 lat temu ha tfu mu na ryj, kto skrobał sylikon ten w cyrku się nie śmieje.
  • Odpowiedz

Mirki Co jakiś czas pokazuje mi zła korektę wtrysku nr 3 na obrotach jalowych. Auto generalnie troszkę kopci i trzepie budą, co ciekawe pojawia się to z reguły zimą.
Reasumując auto w zimę kopci i trzepie, latem wskazania oraz kultura pracy są idealne.
Macie jakieś pomysły co może być przyczyną?
m57d25
#bmw #mechanika #e39 #e46 #pfa
swag_czajnik - Mirki Co jakiś czas pokazuje mi zła korektę wtrysku nr 3 na obrotach j...

źródło: comment_ymCVgMkUIcOnpYFdIKkCvec064iB9cBE.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mechanikasamochodowa #bmw #e39 #e46
Hej, myślałem, że padła mi pompa. po wymianie nowa dalej nie daje oznaku życia. Bezpiecznik jest ok, przekaźnik cyka, napięcie na kostce od pompy wynosi 10.5v. Pompa podłączona na krótko działa bez problemu. Macie jakieś pomysły?
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m52tub28


@Reynald: 2 z 6 pinem mostkujesz pompa powinna ruszyć. Omijasz w ten sposób +12v po stacyjce stały plus leci na pompę. Przekaźnik jest w bagażniku drugi od lewej. Jest tam pięć w rzędzie.
  • Odpowiedz
@dziczyznaa: a gdzie napisałem, że jest inaczej? :) wrzuciłem ogłoszenie jako ciekawostkę
szanuję za takie podejście sprzedającego - nie owija w bawełnę, mógł wystawić za sporo więcej i szukać jelenia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#motoryzacja #mechanikasamochodowa #lpg #e46 #e39
Mirki, macie pomysł jak odpalić auto awaryjnie na LPG? Sytuacja awaryjna, w ciepłe dni pali na LPG normalnie. Polewanie parownika wrzątkiem nie pomaga. Parownik nie zamarza, ale nie chce załapać. Jakieś pomysły?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak zamówię oryginalną navi 4:3 wymontowaną z innej #bmw do #e39 #e38 to będzie to śmigać plug&play czy będę musiał wpisywać jakieś kody albo lutować coś z immo?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@imargam_2137 jakbyś chciał navi 4:3 to.musisz kupić moduł navi, wiązkę, tuner, czytnik navi. Potwm wiązkę kładziesz z bagażnika do kabiny aż do ekranu navi. Wstaw redukcje na 1din i zamontuj jakiekolwiek zwykłe radio i będziesz miał coś 100x lepszego niż cokolwiek z bmw co wyszło.
  • Odpowiedz
Efekt finalny modów układu wydechowego w mojej e39, na żywo dźwięk jest jeszcze bardziej basowy, dodatkowo podczas redukcji biegów fajnie pyrka(bez efektu popcornu, ecu stock).

#bmw #e39 #m52
Arturrow - Efekt finalny modów układu wydechowego w mojej e39, na żywo dźwięk jest je...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ledwo 3-4,5k obr. najlepiej brzmi jak się vanos "aktywuje"- dźwięk ala turbo xD


@Arturrow niezauważyłem tego u siebie xD

Jak coś to mogę pomóc z popcornem, @sorek też tłumaczyłem co i
  • Odpowiedz
@Reynald: przecież to tlok, jak uszczelnienia się wypierdzą, to siła naprężania jest poniżej nominału. Suwmiarką tego nie zmierzysz.
  • Odpowiedz
#bmw #e39
Cześć. Kuzyn mi polerował lampy i przykleił folie. Są takie pęcherze z powietrzem niestety. Niby folia jest za gruba na takie profile lamp i trzeba będzie zrobić jeszcze raz. Czy poleci ktoś jakąś folię, która da się nałożyć na klosze bez takiego efektu, czy lepiej jakieś inne rozwiązanie?
wynalazek_one - #bmw #e39
Cześć. Kuzyn mi polerował lampy i przykleił folie. Są takie...

źródło: comment_2hVaonFj4khSqf3ghCCZwalUt7dGVADU.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ile trzeba wg. Was dać za czysta benzynę 3.0 E39 BMW? Mówię o egzemplarzu zadbanym szczególnie lakierniczy+silnik i skrzynia.
Czy założenie gazu zmieści się w 5tys?
Wszystko robię przy autach sam, mam doświadczenie z naprawami 530d ale szukam czegoś bardziej ekonomicznego.
#e39 #bmw #samochody #pytanie
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak się resetuje średnie spalanie w E39? Przytrzymuje ten przycisk na drążku od kierunkowskazów i wyskakuje tylko "PROG"
#bmw #e39
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Foyth: musisz to zrobić z komputera pokładowego w którym nie masz tego przycisku bo ktoś go podmienił o czym Ci mówiłem

  • Odpowiedz

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#bmw #e39 #e46 #e36
Jak najlepiej wyjąć flansze dyferencjału? Za nic nie chce ruszyć, brecha mi się gnie od podważania. Dodam, że dyfer spaw. One siedzą tak mocno na segerach?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kiedysjuzmialemtukonto: Mowa o regulatorach w samych lampach - lewo/prawo i gora/dol. Ich pokretla sa na lampie. Pokretlo przy desce to inna sprawa, sluzy do korygowania lamp, gdy masz obciazone auto.

Na 90 % masz je polamane, taki urok E39. Skoro masz przedlift, to lampy nie są sklejane - wymiana regulatorow to bajka. 30 min i sprawa zalatwiona.

Przy okazji - polecam nowe klosze firmy TYC. Mialem swoje lampy styrane -
  • Odpowiedz