Mmm z cyklu poprawka po "faHowcu", kolega oddał fure na wymianę uszczelki pokrywy zaworów, faHowiec zamiast wymienić uszczelkę to n---------ł sylikonu, po 2 dniach spod maski zaczął lecieć dym xD(olej kapał po kolektorze) reklamacja, tym razem faHowiec wymienił uszczelkę, ale nie oczyścił powierzchni i d-----ł jeszcze więcej sylikonu i sytuacja się powtórzyła xD. Kolega mając dosyć faHowca poprosił żebym mu to ogarnął.
3 godziny czyszczenia sylikonu, czyszczenia kanałów w które wchodzą świece
3 godziny czyszczenia sylikonu, czyszczenia kanałów w które wchodzą świece































Kupiłem na dojazdy do pracy gdy moje inne auto siedziało u mechanika. Niedługo wychodzi więc nie jest już potrzebne. Fajny samochód dla rodziny i na trasy. Wygoda na najwyższym poziomie i nawet najnowsze auta mają ciężko by utrzymać tę klasę i wygodę.
Polecam bo bardzo zadbany model, świetna sprawa dla kogoś kto kocha takie
źródło: comment_WigXKwOMxLQw2DlmHZcQX3bEizmdNazT.jpg
Pobierz