Wpis z mikrobloga

Cudowne autko, miałem już takich 7 i na pewno będę miał jeszcze kilka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kupiłem na dojazdy do pracy gdy moje inne auto siedziało u mechanika. Niedługo wychodzi więc nie jest już potrzebne. Fajny samochód dla rodziny i na trasy. Wygoda na najwyższym poziomie i nawet najnowsze auta mają ciężko by utrzymać tę klasę i wygodę.

Polecam bo bardzo zadbany model, świetna sprawa dla kogoś kto kocha takie #touringmasterrace

#sorekcars - sprzedaje i recenzuje samochody

#bmw #e39 #samochody #kupautozmikro #uk #yorkshire

BMW 530i TOURING 5 seria 2001 3l benzyna automat DŁUGI PRZEGLĄD

DŁUGI PRZEGLĄD do Listopada 2020 roku


Pełna historia serwisowa - ostatni wpis z książce BMW z końca 2019 roku!

Lampy xenon automatyczne


Beżowa skóra w dobrym stanie

Parrot bluetooth z zestawem głośnomówiącym


PDC sensory parkowania tył i przód (działające!)

Klimatyzacja z regulacją dwustrefową


Elektryczne okna i lusterka

Kierownica z tempomatem i komputer pokładowy


Wersja touring (kombi) z zawieszeniem pneumatycznym

Bezwypadkowy, HPI (historia pojazdu) czysta, ostatni właściciel używał go przez 7 miesięcy i ma wszystkie rachunki za naprawy i serwisy


Świeży serwis, dobre opony (roczne zimowe)

Przebieg 177k mil ale miałem ~7 e39 z większym i mniejszym przebiegiem i to auto przebija niektóre z przebiegiem 2x mniejszym!


Silnik ciągnie dobrze i równo.

Lakier oceniam na dobry stan, od spodu zdrowo bez zbytniej rdzy - poprzedni własciciel sporo zrobił pod tym względem

Kilka przetarć z racji wieku i faktu że poprzedni właściciel był starszej daty (aczkolwiek nie jeździł tylko do kościoła ale również na polowania!)

Tylna wycieraczka wymaga zamontowania z nowym mechanizmem (dołączam w zestawie), z uszczelki z pod pokrywy zaworów delikatnie widać olej - nic strasznego jednak prędzej czy później trzeba będzie zrobić.

Zadzwoń lub napisz wiadomość i umów się na jazdę testową, mam również więcej zdjęć samochodu: 07463 068583

Możliwa dostawa po przedpłacie!


Cena: £1410 oferty mile widziane, również zamiana z dopłatą
Pobierz sorek - Cudowne autko, miałem już takich 7 i na pewno będę miał jeszcze kilka ( ͡° ͜ʖ...
źródło: comment_WigXKwOMxLQw2DlmHZcQX3bEizmdNazT.jpg