Wpis z mikrobloga

@kinlej: Dobra, jak zazwyczaj #!$%@? samochodziarzy to nie pierdziel, metro wszędzie nie dojeżdża. Nie jest źle z komunikacja ale mogłoby być lepiej
  • Odpowiedz
jest metro bez korków ale nie, on jest pan, on nie będzie z plebsem jeździł, on będzie jechał ze średnią prędkością 10km/h


@kinlej: uwielbiam!
Już nawet nie miasto centrysta tylko Warszawo centrysta.
  • Odpowiedz
@kinlej:

jest metro bez korków ale nie, on jest pan, on nie będzie z plebsem jeździł, on będzie jechał ze średnią prędkością 10km/h


To chyba ja jestem tym panem. Wolę jechać autem kilka minut dłużej niż się tłuc zbiorkomem z laptopem, torbą z zakupami wśród śmierdzącego potem plebsu. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Kryskamatyska: nie wierzę, że widziałeś menela 2 razy w życiu w zbiorkomie. Chyba, że łącznie 4 razy w życiu nim jechałeś. Kiedyś jeździłem dość dużo komunikacja i widywałem tego bardzo dużo. Raz nawet jeden żul się zesrał na tyle tramwaju i wszyscy musieli się ścisnąć na przód bo nie dało się wytrzymać. Za to żul miał cały tył dla siebie xD
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski: Nie wiem, mordo. W Katowicach nie opłaca się jeździć autem, a na zbiorkom złego słowa nie powiem. Nawet się da Kolejami Śląskimi podjechać dalej w chwilę, jak bimbaj ma daleko. Autem byś tego za uja nie zrobił.

I tak jak mówię - jest czysto, klima też działa. Nawet siedzenia spoko. Nie czuję jakiejś ujmy. Ba, nie muszę w korkach stać. A zapakować w Katowicach? Tragedia. W Warszawie pewnie jeszcze gorzej.
  • Odpowiedz