Wpis z mikrobloga

@essla: „W tym memir zawsze mnie bawi, że robi to Janek z zagranicy zbierający szparagi”

No I co w tym zabawnego? Świat może być lepszym miejscem dzięki temu że ktoś uczciwie zbiera szparagi. Praca nie hańbi kiepie
  • Odpowiedz
I zawsze te memy wrzucają życiowy niedorajdy, którym jedyne co zostało to podpięcie się pod osiągnięcia ludzi, z którymi dzielą jedną losową cechę xD
"Może i mam IQ ziemniaka i nigdy do niczego nie dojdę, ale 200 lat temu ktoś ze skórą w jako tako podobnym odcieniu zrobił coś wartościowego, hehe".
  • Odpowiedz
@Abaddon_Profanator

Mimo wszystko to Anglosasi i szeroko pojęci Germanie ciągnęli ten #!$%@?łek, reszta tam na doczepkę trochę był


Ja #!$%@? XD
A moze jeszcze konkretniej to grecy i egipcjanie? Bo gdy oni budowali miasta to germanie latali z gołą dupą po lasach lisciastych?
  • Odpowiedz
@pianinka Następny troglodyta. Statystyczny dzisiejszy europejczyk, czy to polak czy francuz jesy znacznie lepiej wyksztalcony niż twój czarny nadczlowiek, czy europejczyk który tu żył 1500 lat temu.

I jakich bys tu fikołków nie wyprawiał, nie zmieni tego nic, że bialy odcień skóry gwarantuje generalnie lepsze życie, i nie ważne czy w hiszpanii czy polsce, czy nawet w rosji.
  • Odpowiedz
@Otek0 zabawne jest to że potęga białej cywilizacji oparta jest na kompetencjach, które zbieracz szparagów ma równe dzikim plemionom z amazońskiej dżungli.
  • Odpowiedz
Statystyczny dzisiejszy europejczyk, czy to polak czy francuz jesy znacznie lepiej wyksztalcony niż twój czarny nadczlowiek, czy europejczyk który tu żył 1500 lat temu.


@SPACE_MARINE: statystyczny biały człowiek jest lepiej wykształcony, bo znalazł się inny biały człowiek, który go wykształcił. Statystyczny biały człowiek zostawiony samemu sobie byłby na poziomie tego głupiego murzina.
  • Odpowiedz
W tym memir zawsze mnie bawi, że robi to Janek z zagranicy zbierający szparagi


@essla: mnie bardziej że postuja go napiszone slavy roszczące sobie prawo do bycia white man
  • Odpowiedz
Ja #!$%@? XD

A moze jeszcze konkretniej to grecy i egipcjanie? Bo gdy oni budowali miasta to germanie latali z gołą dupą po lasach lisciastych?


@SPACE_MARINE: Ogólnie rozumiem twój punkt widzenia. Niemniej na obrazku mam dość współczesnego białego i w miarę współczesne osiągnięcia cywilizacyjne takie jak samolot, pociąg, nowoczesne rolnictwo czy wieżowiec, więc pierwsze skojarzenia z osiągnięciami Europy zachodniej i USA które są jednak zdominowane przez narody pochodzenia germańskiego są dość
  • Odpowiedz
@an-drzej

statystyczny biały człowiek jest lepiej wykształcony, bo znalazł się inny biały człowiek, który go wykształcił. Statystyczny biały człowiek zostawiony samemu sobie byłby na poziomie tego głupiego murzina.


Acha. To dlaczego czarny czlowiek zyjac wśród bialych ludzi nadal ma problemy z wykształceniem
Ty nie widzisz oczywistego samo zaprzeczenia w tym co teraz wysrałeś?

Rozumiem ze w rpa, gdy wygnano boalych farmerów, to czarni nie mogli nauczyć sie uprawy ziemi zeby nie zdychac
  • Odpowiedz
To dlaczego czarny czlowiek zyjac wśród bialych ludzi nadal ma problemy z wykształceniem


@SPACE_MARINE: no nie wiem, seba z klatki obok z rodzicami alkoholikami tez ma problem z wyksztalceniem a kolor jego skory nie pomogl mu magicznie
  • Odpowiedz