Byłem świadkiem dziwnej sytuacji i nie wiem jak na to zareagować. Zamówiłem ostatnio kilka rzeczy z 50style'a. Sklep ma jakąś dziwną politykę i wszystko wysyła osobno, przez co wczoraj i dziś miałem gradobicie paczek od kuriera. Gdy przywiózł mi wczoraj pierwszą część mojego zamówienia po prostu przez drzwi mi je wcisnął i sam zamknął mi mieszkanie, jak się ogarnąłem to przypomniałem sobie, że nic nie podpisałem. No więc dziś przygotowany, przyjeżdża ten
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirkopomocy! #kiciochpyta #kurier #dhl #tracking #dpd #pocztex #paczka
Dziś dotarła do mnie paczka z dyskiem twardym, jednak nie było mnie w domu gdy dzwonił kurier, powiedziałem mu "proszę mi dać sekundę brat jest po drugiej stronie domu dam mu strzałkę to wyskoczy" po chwili usłyszałem, że już paczka dostarczona i wszystko jest cacy.
Wróciłem do domu po 2
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vlx337: ogółem niech morele się tym zajmują. Ewentualnie dzwoń na infolinie dhl i zrób zlecenie na protokół. Kurier ma obowiązek przyjechać.

Na protokole opisz że uszkodzona była paczka z zewnątrz oraz uszkodzone były zabezpieczenia wewnętrzne. Jest pole uwagi to mozesz opisać tam sytuację.
  • Odpowiedz
@vlx337 Dokladnie cos w ten desen. Albo przyjezdza spiasc protokol albo zglaszasz sprawe na policje i do centrali kuriera. Udowodnidnie podrobionego podpisu jest raczej proste.
  • Odpowiedz
Nie jestem pewnie pierwszy, ale przestrzegam przed #dpd. Nawet nie ma jak wylać hejtu na ich fb, bo go po prostu nie mają lol.
Drugi raz miałem sytuacje, gdzie kurier olał ciepłym moczem odebranie paczki ode mnie (przywoza spoko).
Za pierwszym razem, na infolinii, oczywiscie po pol h czekania, dowiedizałem sie, ze kurier nie zastał mnie w domu. Tylko ze caly czas bylem w domu, specjalnie biorac prace zdalna.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ldm666: dpd to jest jakiś śmiech XD dowożą nam dokumenty i sprzęt dla klientów. Do odbioru paczki upoważniony jest teoretycznie tylko ten, który ja zamawiał (dowód osobisty w celu weryfikacji). Jeden klient nie mógł odebrać paczki, bo go nie było w domu, wiec powiedział ze odbierze córka, zgadza się itd. Co zrobił kurier? Oczywiście powiedział, ze hurr durr nie ma takiej opcji, po czym co zrobił? Zostawił te paczkę u
  • Odpowiedz
  • 1
#dpd #tracking
Zrobiłem malutki błąd przy wpisywaniu numeru telefonu na stronie sklepu gdzie zamawiałem swoją paczkę (jedna cyfra się nie zgadza). Jeśli napiszę do obsługi klienta DPD to podmienią to w ich systemie informatycznym? Chodzi mi tylko o to by pobrać sobie kod SMS i zmienić czas dostawy :v
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Będę robił zwrot towaru z #emag, dokładnie karty sieciowej. Zwroty w sklepie obsługie #dpd . Powinienem zapakować kartę w coś więcej niż oryginalne opakowanie, czy może kurier będzie miał już gotową kopertę/karton? #pytanie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myślałem, ze tylko inpost ma upośledzonych kurierów. Dzwoni do mnie kurier kiedy spałem, szybkie przebudzenie i lecę aby odebrać paczkę, kiedy wyszedłem paczka leżała na słupku od ogrodzenia. #dpd #kurier
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy, czy normalną praktyką jest to, że kurier który przyjeżdża odebrać paczkę - stwierdzając, że nikogo pod adresem nie ma - nie dzwoni na podany numer telefonu? Na 10 minut się zmyłem, i kurier stwierdził, że nikogo nie ma i pojechał dalej. Po co w takim razie podaje się numer telefonu nadawcy, skoro kurier z tego nie korzysta?
#kurier #kurierzy #dpd #dpdpolska
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michalpiec: Kurier nie ma obowiązku dzwonić, zadzwoni tylko np. jeśli nie może trafić, ale jeśli jest pod adresem i nikogo nie ma to raczej mała szansą, że zadzwoni. W GEISie masz opcję dodatkową preawyzacje odbioru paczki - wtedy na pewno zadzwoni i się umówi na odbiór.
  • Odpowiedz
Dobra wiadomość Mireczki, ponieważ dla naszego drugiego magazynu w Hong Kongu (HK-2) także umożliwiliśmy wysyłkę Priority Line. Często zdarza się, że telefony lub inne produkty znajdziecie tam jeszcze tańsze niż w magazynie CH lub HK.

Dla magazynu HK przesyłka Priority Line nie jest jeszcze dostępna, ale pracujemy nad poprawą wysyłki z tego magazynu. Będziemy was informować jeżeli dodamy taką formę wysyłki.

Telefony znajdujące się w magazynie HK-2 znajdziecie tutaj: Cell Phone Deals
GearBest_Polska - Dobra wiadomość Mireczki, ponieważ dla naszego drugiego magazynu w ...

źródło: comment_HD2L3L3j5dUE5gBpUHitaDsI5syCjZbu.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurrrr kurier dpd miał być między 9-10, a on przyjechał o 8:30. Zadzwonił raz i sobie poszedł. Otworzyłam drzwi i wołam go, ale odjechał. Dzwonię na jego komórkę i nie odbiera. Dzwonić na infolinię dpd czy poczekać do 10?
#dpd #kurier #gorzkiezale
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LadyRaspberry Dzwoń aż do skutku. U mnie cwaniak cały dzień nie przyjeżdżał jak dzwoniłem to wkrecal mi że będzie A to za godzinę A to coś jeszcze zalatwi. Paczkę dostałem na drugi dzień od innego kuriera A na niej że kurier nie zastał właściciela dnia poprzedniego. Brak słów na #dpd nie polecam.
  • Odpowiedz
oh widze, ze #dpd to jednak marka, która w Polsce dość mocno obrywa tak, że na #youtube blokuje dodawanie komentarzy, a like ratio mają słabe. W sumie to cały PR ich słaby, bo nawet nie potrafią zmienić nazwy kanału na YT
https://www.youtube.com/channel/UCWJIi5uBV5357amqrI47j9w/feed

a maja od grudnia 2016.
Brak w sumie działań w social mediach, tylko to co w załączniku. Oceny poniżej 2.
Ktos słaby into internety, a #pr
t.....i - oh widze, ze #dpd to jednak marka, która w Polsce dość mocno obrywa tak, że...

źródło: comment_T9bsNKnCizlINxjTOfykhl8dXU0RE3hd.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam,
Potrzebuje wysłać telewizor 32 cale w miejsce oddalone ode mnie z 300 km. Czytałem, że muszę to zrobić na palecie - czy ktoś może to potwierdzić? Którym kurierem najlepiej to wysłać? Czy wykupić dodatkowe ubezpieczenie?
#kurier #kurierzy #dpd #ups #dhl
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Noiser13: z doświadczenia wiem ,że oryginalny karton się sprawdzi. Zapakuj w oryginalny karton i dodatkowo mozesz cały karton styropianem obłożyć z dwóch stron.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach