Byłem świadkiem dziwnej sytuacji i nie wiem jak na to zareagować. Zamówiłem ostatnio kilka rzeczy z 50style'a. Sklep ma jakąś dziwną politykę i wszystko wysyła osobno, przez co wczoraj i dziś miałem gradobicie paczek od kuriera. Gdy przywiózł mi wczoraj pierwszą część mojego zamówienia po prostu przez drzwi mi je wcisnął i sam zamknął mi mieszkanie, jak się ogarnąłem to przypomniałem sobie, że nic nie podpisałem. No więc dziś przygotowany, przyjeżdża ten
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Vecarius
- 1
konto usunięte
- 3
@Vecarius: nie pisz żadnej skargi omg, dostałeś paczkę do ręki, w czym problem?
konto usunięte
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 12
Mirkopomocy! #kiciochpyta #kurier #dhl #tracking #dpd #pocztex #paczka
Dziś dotarła do mnie paczka z dyskiem twardym, jednak nie było mnie w domu gdy dzwonił kurier, powiedziałem mu "proszę mi dać sekundę brat jest po drugiej stronie domu dam mu strzałkę to wyskoczy" po chwili usłyszałem, że już paczka dostarczona i wszystko jest cacy.
Wróciłem do domu po 2
Dziś dotarła do mnie paczka z dyskiem twardym, jednak nie było mnie w domu gdy dzwonił kurier, powiedziałem mu "proszę mi dać sekundę brat jest po drugiej stronie domu dam mu strzałkę to wyskoczy" po chwili usłyszałem, że już paczka dostarczona i wszystko jest cacy.
Wróciłem do domu po 2
- 4
@vlx337: ogółem niech morele się tym zajmują. Ewentualnie dzwoń na infolinie dhl i zrób zlecenie na protokół. Kurier ma obowiązek przyjechać.
Na protokole opisz że uszkodzona była paczka z zewnątrz oraz uszkodzone były zabezpieczenia wewnętrzne. Jest pole uwagi to mozesz opisać tam sytuację.
Na protokole opisz że uszkodzona była paczka z zewnątrz oraz uszkodzone były zabezpieczenia wewnętrzne. Jest pole uwagi to mozesz opisać tam sytuację.
@vlx337 Dokladnie cos w ten desen. Albo przyjezdza spiasc protokol albo zglaszasz sprawe na policje i do centrali kuriera. Udowodnidnie podrobionego podpisu jest raczej proste.
- 1
Dlugo bede czekal na przesyłke bo juz od okolo 10 dni mam Southall, Your parcel is on its way
http://imgur.com/a/lLeSp
http://imgur.com/a/PDmzZ
#gearbest #dpd
http://imgur.com/a/lLeSp
http://imgur.com/a/PDmzZ
#gearbest #dpd
konto usunięte via Android
- 0
@NIKO1337 ja już od dwóch tygodniu (29.08) mam taki status...
Coś chyba im się opóźnia bo wcześniej czytałem że priority line dochodzą w ok. 2 tyg.
Coś chyba im się opóźnia bo wcześniej czytałem że priority line dochodzą w ok. 2 tyg.
- 0
@NIKO1337: Niestety problem powszechny (╯︵╰,)
https://www.wykop.pl/wpis/26717831/wedlug-statystyk-przesylka-priority-line-od-dnia-n/
https://www.wykop.pl/wpis/26717831/wedlug-statystyk-przesylka-priority-line-od-dnia-n/
- 1
- 2
Nie jestem pewnie pierwszy, ale przestrzegam przed #dpd. Nawet nie ma jak wylać hejtu na ich fb, bo go po prostu nie mają lol.
Drugi raz miałem sytuacje, gdzie kurier olał ciepłym moczem odebranie paczki ode mnie (przywoza spoko).
Za pierwszym razem, na infolinii, oczywiscie po pol h czekania, dowiedizałem sie, ze kurier nie zastał mnie w domu. Tylko ze caly czas bylem w domu, specjalnie biorac prace zdalna.
Drugi raz miałem sytuacje, gdzie kurier olał ciepłym moczem odebranie paczki ode mnie (przywoza spoko).
Za pierwszym razem, na infolinii, oczywiscie po pol h czekania, dowiedizałem sie, ze kurier nie zastał mnie w domu. Tylko ze caly czas bylem w domu, specjalnie biorac prace zdalna.
konto usunięte via iOS
- 1
@ldm666: dpd to jest jakiś śmiech XD dowożą nam dokumenty i sprzęt dla klientów. Do odbioru paczki upoważniony jest teoretycznie tylko ten, który ja zamawiał (dowód osobisty w celu weryfikacji). Jeden klient nie mógł odebrać paczki, bo go nie było w domu, wiec powiedział ze odbierze córka, zgadza się itd. Co zrobił kurier? Oczywiście powiedział, ze hurr durr nie ma takiej opcji, po czym co zrobił? Zostawił te paczkę u
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#dpd #tracking
Zrobiłem malutki błąd przy wpisywaniu numeru telefonu na stronie sklepu gdzie zamawiałem swoją paczkę (jedna cyfra się nie zgadza). Jeśli napiszę do obsługi klienta DPD to podmienią to w ich systemie informatycznym? Chodzi mi tylko o to by pobrać sobie kod SMS i zmienić czas dostawy :v
Zrobiłem malutki błąd przy wpisywaniu numeru telefonu na stronie sklepu gdzie zamawiałem swoją paczkę (jedna cyfra się nie zgadza). Jeśli napiszę do obsługi klienta DPD to podmienią to w ich systemie informatycznym? Chodzi mi tylko o to by pobrać sobie kod SMS i zmienić czas dostawy :v
konto usunięte via Android
- 1
@Haxory tak, sklep pisze do opiekuna konta o takiej sytuacji i zmieniają nuner
- 0
@betonowecukierki okej dzieki, sprobuje!
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 1
@FuckoTheClown jak nie? Odbiorca musi podpisac, kurierzy zwyczajnie fałszują podpisy.
Mircy, czy normalną praktyką jest to, że kurier który przyjeżdża odebrać paczkę - stwierdzając, że nikogo pod adresem nie ma - nie dzwoni na podany numer telefonu? Na 10 minut się zmyłem, i kurier stwierdził, że nikogo nie ma i pojechał dalej. Po co w takim razie podaje się numer telefonu nadawcy, skoro kurier z tego nie korzysta?
#kurier #kurierzy #dpd #dpdpolska
#kurier #kurierzy #dpd #dpdpolska
- 0
@MichalQ20: zamawiaem przez furgonetkę a tam 5h widełki odbioru
- 0
@michalpiec: Kurier nie ma obowiązku dzwonić, zadzwoni tylko np. jeśli nie może trafić, ale jeśli jest pod adresem i nikogo nie ma to raczej mała szansą, że zadzwoni. W GEISie masz opcję dodatkową preawyzacje odbioru paczki - wtedy na pewno zadzwoni i się umówi na odbiór.
konto usunięte via iOS
- 2
Orientuje się ktoś z was ile może iść Paczka z Niemiec kurierem DPD, ktoś z was ma jakieś doświadczenia może?? #kiciochpyta #kurier #dpd
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MichaelEllis: Nie odpuszczaj, gnęb ich, to jest kradzież.
@MichaelEllis: a to, że musisz przesłać pismo z prosbą żeby przelali ci z salda na konto to chyba nie aż taki problem? po prostu pewnie maja taką procedure :P
- 8
DPD UK nagrało mi się na pocztę głosową i nic nie zrozumiałem z tego co powiedzieli. Chyba wysłali mi do domu inną paczkę niż powinni. Kto chce to rozszyfrować:
http://www58.zippyshare.com/v/qHdQ64pr/file.html
#dpd #kurier #gearbest #c---------------a
http://www58.zippyshare.com/v/qHdQ64pr/file.html
#dpd #kurier #gearbest #c---------------a
źródło: comment_YMrMhrc5Y2QSbmLGLe6SvolH4xuuLow6.jpg
Pobierz@n_____S: odeślij paczke a jak komuś powiesz to kilym
Dobra wiadomość Mireczki, ponieważ dla naszego drugiego magazynu w Hong Kongu (HK-2) także umożliwiliśmy wysyłkę Priority Line. Często zdarza się, że telefony lub inne produkty znajdziecie tam jeszcze tańsze niż w magazynie CH lub HK.
Dla magazynu HK przesyłka Priority Line nie jest jeszcze dostępna, ale pracujemy nad poprawą wysyłki z tego magazynu. Będziemy was informować jeżeli dodamy taką formę wysyłki.
Telefony znajdujące się w magazynie HK-2 znajdziecie tutaj: Cell Phone Deals
Dla magazynu HK przesyłka Priority Line nie jest jeszcze dostępna, ale pracujemy nad poprawą wysyłki z tego magazynu. Będziemy was informować jeżeli dodamy taką formę wysyłki.
Telefony znajdujące się w magazynie HK-2 znajdziecie tutaj: Cell Phone Deals
źródło: comment_HD2L3L3j5dUE5gBpUHitaDsI5syCjZbu.jpg
Pobierz@GearBest_Polska w nagrodę za odnalezienie błędu poproszę GiftCard
- 4
@Jacobi: XD Proszę
źródło: comment_Joi4oT2ArWLaI012QkLlJpelXweSbK6g.jpg
PobierzKurrrr kurier dpd miał być między 9-10, a on przyjechał o 8:30. Zadzwonił raz i sobie poszedł. Otworzyłam drzwi i wołam go, ale odjechał. Dzwonię na jego komórkę i nie odbiera. Dzwonić na infolinię dpd czy poczekać do 10?
#dpd #kurier #gorzkiezale
#dpd #kurier #gorzkiezale
@LadyRaspberry Dzwoń aż do skutku. U mnie cwaniak cały dzień nie przyjeżdżał jak dzwoniłem to wkrecal mi że będzie A to za godzinę A to coś jeszcze zalatwi. Paczkę dostałem na drugi dzień od innego kuriera A na niej że kurier nie zastał właściciela dnia poprzedniego. Brak słów na #dpd nie polecam.
oh widze, ze #dpd to jednak marka, która w Polsce dość mocno obrywa tak, że na #youtube blokuje dodawanie komentarzy, a like ratio mają słabe. W sumie to cały PR ich słaby, bo nawet nie potrafią zmienić nazwy kanału na YT
https://www.youtube.com/channel/UCWJIi5uBV5357amqrI47j9w/feed
a maja od grudnia 2016.
Brak w sumie działań w social mediach, tylko to co w załączniku. Oceny poniżej 2.
Ktos słaby into internety, a #pr
https://www.youtube.com/channel/UCWJIi5uBV5357amqrI47j9w/feed
a maja od grudnia 2016.
Brak w sumie działań w social mediach, tylko to co w załączniku. Oceny poniżej 2.
Ktos słaby into internety, a #pr
źródło: comment_T9bsNKnCizlINxjTOfykhl8dXU0RE3hd.jpg
Pobierz- 0
@ex-02: inpost mq sie lepiej niz dpd, prosze Cie
@teczowisazabawni: nie widzę ocen na ich fb
- 2
- 22
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Prince_Prospero: z 14
- 1
@Prince_Prospero: ale widzę że chyba to zalezy od sklepu bo paczka z house.pl ma coś w stylu 00074939227U a z hm.com same cyfry 13229925802 (i na początku zawsze 1322, więc to pewnie każdy większy sprzedawca ma u nich własny kod na początku)
może po prostu wklej na stronach dpd, ups, dhl, gls ten tracking http://www.kurierem.pl/sledzenie-przesylek
może po prostu wklej na stronach dpd, ups, dhl, gls ten tracking http://www.kurierem.pl/sledzenie-przesylek























