Ja p------e, juz nigdy nie wysylam nic przez #kurier za pobraniem. Czekam na hajs juz drugi tydzien, bo kurier sobie trzyma moja kase na swoim koncie i wedlug niego wszystko jest ok. Juz pomijam to ze za taka "usluge" trzeba doplacic do kosztu wysylki paczki... #kuriercwel #dpd
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam do odebrania przesyłkę w #dpd dziś. Nie było telefonów, #kurier a też nie było. System śledzenia przesyłek wskazuje że paczka jest w moim mieście. Postanowiłem zadzwonić na infolinię, okazuje się że czynna do 14-stej, no bo kto by pomyślał, że powinna być czynna tak długo jak długo są dostarczane paczki. Ech nie polecam. Nie dziwię się że mają jedną gwiazdkę na facebooku.

I tak muszę czekać, mimo
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ech, dostałem sms, że między 14;30 a 15:30 przybędzie paczka od dpd (mój #xiaomi z #gearbest, #matkaboskabezvatoska działa przy prioryty line) tam nr telefonu kuriera. chciałem ułatwić trochę prace panu kurierowi i grzecznie napisałem sms w którym wytłumaczyłem skąd pisze, ze dostałem info o godzinie i czy można się go w nich rzeczywiście spodziewać, bo o 15 wychodzę, a wiem, że nie jest łatwo się
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1. zamówiłem jakieś badziewie DPD z Belgii
2. sprawdzam tracking na stronie DPD
3. niematakiegonumeru.jpeg
6. sprawdzam na alipaczka
11. znalazło (z 3 updejtami statusu)
12. wygryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurier DPD kolejny raz nie dostarczył przesyłki. Nie polecam nikomu tej firmy, uciekać jak najdalej. Ani dogadać się z kurierem, ani na infolinii, ani żadnego kontaktu ze strony kuriera. Kurier chyba po prostu stwierdza że nie chce mu się dostarczać przesyłek i zmienia sobie status na "odbiorca nieobecny".
#kurier #dpd #najgorszafirmakurierska #najgorszykurier
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZewBorsuka: Paaanie, pracowałem w sklepie internetowym, wysyłaliśmy kurierem. Nasz magazyn był 100 metrów od magazynu nadawczego firmy kurierskiej (nawet nie przyjeżdżali do nas tylko im paczki na wózku widłowym woziliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)) I na tych 100 metrach potrafili przesyłkę zgubić "w systemie".

Potem się okazywało, że ktoś postawił karton z lodówką etykietą do ściany i przez 2 tygodnie nikt go nie odwrócił żeby sprawdzić
  • Odpowiedz
Odradzam matołków i krętaczy z #dpd Paczkę z żywymi roślinami będą mi dostarczać 6 dni bo... Pomylili magazyny. Oczywiście zero kontaktu telefonicznego bo po co. Po dodzwonieniu się na infolinię babka twierdzi że kurier był ale nikogo nie zastał i USTALIŁ termin dostawy na poniedziałek. Po dodzwonieniu do kuriera okazuje się że on rano zgłosił że to nie jego rejon i odesłali paczkę na magazyn... Mogę jechać 80 km i
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sprzedam_nerke: Na liście przewozowym który kurier podsunie Ci do podpisania napisz "odmowa przyjęcia ze względu na opóźnienie", dopisz aktualną datę i zrób zdjęcie tego dokumentu - przyda Ci się w czasie postępowania reklamacyjnego
  • Odpowiedz
#kurier #dpd #przesylki #pomocy
W jaki sposób złożyć skargę na kuriera ? Miałem dostać umowę z Orange do podpisania. W czwartek kurier mnie nie zastał, telefonicznie umówiłem się z nim na to, że w piątek wyjdę wcześniej z pracy i odbiorę paczkę po 14. od 13.30 siedziałem w mieszkaniu i nic. koło 15 zaktualizował status paczki , że mnie nie zastał. Napisałem do Orange,
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pozdrawiam @orange_polska i #dpd którzy od piątku tamtego tygodnia dostarczają mi telefon, karte i reszte papierów umowy o abonament na firmę :) Nikt nic nie wie, nie wiadomo gdzie jest paczka, gdzie jest telefon, a numer jest już zabilingowany. @orange_polska coś mozecie poradzic :)? Jedynie co to wiem, że konsultant, z którym podpisywałem umowę puścił umowę do ponownej realizacji... #dpd #kurier #kurierzy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OrangeEkspert: Paczka zostala skradziona przeze kuriera DPD w waszym warszawskim magazynie, sprawą zajmuje się już dział bezpieczeństwa. Dzisiaj dostałem fatkurę za telefon i usługę, z której jeszcze nie korzystałem.. Osoba, z którą podpisywałem umowę się wszystkim zajmuje i puscila umowę do ponownej realizacji więc przy dobrych wiatrach jutro powininem mieć telefon.
  • Odpowiedz
Dlaczego paczka nie leży jeszcze na oddziale/kurier mi jej nie dostarczył?

We wtorek nie mogłem odebrać telefonu od kuriera, więc w ogóle nie przyjechał.

Od kilku dni mam taki status:
2017-06-19 17:08:56 Przesyłka odebrana przez Kuriera
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie polecam zakupow w H&M z uwagi na kuriera DPD.

Zamowilem na dzisiaj zwrot i czekam caly dzien na kuriera ktory mial byc miedzy 10 a 16. Zadzwonilem do nich teraz i dowiedzialem sie ze kurier byl ale mnie nie zastal. Dziwne bo caly dzien jestem w domu na zwolnieniu lekarskim...

Pan z infolinii nie chcial mi dac danych do kuriera, nie chcial wyslac do mnie kuriera zeby odebral ta paczke dzisiaj i nie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DenverPn: Nie polecasz zakupów w HM bo kurier cię wykiwał?
Tak samo nie polecasz DPD bo jeden kurier cię wykiwał?

Ja akurat z HM i DPD nie mam problemów (jak dostaje z dpd sms że miedzy np. 14-16 bedzie to jest).
  • Odpowiedz