Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@fadeimageone: Ja wam wolę oryginalny dubbing, bo zawsze to więcej kasy idzie w taką wersję. Akurat z samouczkami do bossów i ich słabymi punktami to mogli sobie darować xD.
4
DOOM ETERNAL Gameplay idealna gra na kwarantannę Data wydania: 20 marca 2020

Do kupienia albo pobrania obie wersje dostępne. Polecam, gram od wczoraj.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Miło się gra w #doometernal, nawet udało mi się wyjść poza mapę. Co prawda przypadkiem, ale jednak.
#doom #gry
#doom #gry

@psychob: Kurka, ale ta gra potrafi ładnie wyglądać. (ʘ‿ʘ)
Muszę sobie kupić lepszą kartę graficzną ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
Muszę sobie kupić lepszą kartę graficzną ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
- 0
mirki, mam GeForce'a 780Ti który w teorii powinien uciągnąć nowego Doom Eternal,
jednak gra freezuje na wstępnym intro, nawet na niskich ustawieniach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
macie jakieś pro tipy? CPU też wydaje się nieprzeciążony
#doom #doometernal #gry
jednak gra freezuje na wstępnym intro, nawet na niskich ustawieniach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
macie jakieś pro tipy? CPU też wydaje się nieprzeciążony
#doom #doometernal #gry
@qbek: sterowniki albo aktualne albo sprawdzić jakieś z okolicy premiery 780ti, jak wychodziło dark souls 3 to był niegrywalny na 550ti ale po zainstalowaniu dość starych sterowników wskoczyło stałe 60
- 4
Mam pytanie, szczególnie do osób, które grały w dooma 2016 i eternal.
Uwielbiam metal i mocny r--------l na ekranie, więc jak zobaczyłem niedawno trailer najnowszego dooma to się mocno napaliłem. Z tym że nie grałem w żadnego dooma. No więc zerknąłem wczoraj, czy jest demo na PS store, znalazłem demo dooma 2016 i okazało się, że całkiem fajnie się w to gra i też jest bardzo fajny r--------l, a gra jest dużo tańsza
Uwielbiam metal i mocny r--------l na ekranie, więc jak zobaczyłem niedawno trailer najnowszego dooma to się mocno napaliłem. Z tym że nie grałem w żadnego dooma. No więc zerknąłem wczoraj, czy jest demo na PS store, znalazłem demo dooma 2016 i okazało się, że całkiem fajnie się w to gra i też jest bardzo fajny r--------l, a gra jest dużo tańsza
co dzisiaj kupić?
- Doom (2016) 83.6% (61)
- Doom eternal 16.4% (12)
- 3
@nielegalny_imigrant: spokojnie w 2016 sobie zagraj
- 4
@nielegalny_imigrant: radzę najpier 2016, bo potem może być dla Ciebie za wolna ;)
#vigostream #doom
Zapraszam na restream z Sigil, WADa od Johna Romero.
Uwaga, grane przez starego dziada z przeciętnymi umiejętnościami ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Na początku idzie średnio, ale rozgrzewam się od drugiej mapki.
Zapraszam na restream z Sigil, WADa od Johna Romero.
Uwaga, grane przez starego dziada z przeciętnymi umiejętnościami ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Na początku idzie średnio, ale rozgrzewam się od drugiej mapki.

- 1
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: szkoda, zaczalem strimy u ciebie od tej serii ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 1
@AgentGRU: Wiem. Niemniej jednak, planuję pograć w najbliższym czasie w Jazz Jackrabbit 2 i Larry 7(ofc nie skończę ich, ale tak na jeden raz). Chciałbym też podziałać znowu w jakąś straszną grę. Może Nowy Blair Witch project. Zobaczymy.
#doom Doom 2016 > Eternal i nawet z tym nie handlujcie
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: Czemu? : O
- 5
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: Nie mogę wrócić do 2016 po zagraniu w Eternala.
- 0
Ma ktoś problem z randomowymi crashami w nowym #doometernal ? Grałem z 3-4 godziny i zrobiłem sobie przerwe, po czym wracam gram godzinę i zaczęło mi crashować grę ( obraz się zacina, dźwięk leci, brak żadnego błędu ), zaktualizowałem najnowsze drivery do gpu i teraz nawet w menu crashuje gre xd
#doom #gry
#doom #gry
- 0
@Cinek88: @CuckCuckKlan: no już kończe powoli, im dalej tym jest lepiej.. w 2016 fabula mi sie bardziej podobała, bylo bardziej klimatycznie i tajemniczo i fajna narracja była prowadzona.. tu starsznie duzo jakiś baśniowych elementów, jeszcze tylko smoka i hobbitów brakuje.. troceh rzegieli z tym skakaniem w paru miejsach i czasem można utknąc
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Póki co nie grałem w Eternala, ale zdążyłem już się osłuchać z muzyką, którą wyłuskali gracze z plików gry. Miazga, miazga i jeszcze raz miazga. Mick Gordon zawiesił poprzeczkę wysoko już cztery lata temu, teraz pojechał po bandzie. Prawdopodobnie wynika to ze zmiany podejścia wydawcy Dooma. Zamiast jak najmniej gitar (tak miało być na początku z rebootem), jak najwięcej gitar ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niżej załączam
Niżej załączam

- 6
Crossover na jaki czekałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_15848206968IfDTeVsrm0eretXldLFHj.jpg
Pobierz@M1PH6_5: Trochę nie czaję ocb xD.
#doom #doometernal
No i skończony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zostało mi tylko 5 notatek, 2 baterie i 1 cheat code do znalezienia.
Ta akcja #zostanwdomu ma swoje plusy.
No i skończony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zostało mi tylko 5 notatek, 2 baterie i 1 cheat code do znalezienia.
Ta akcja #zostanwdomu ma swoje plusy.
@ChochlikLucek: dziel i rządź
- 0
@ChochlikLucek: Grałem po angielsku. Przeszedłem tak wersję z 2016 i jakoś się przyzwyczaiłem.
Bedzie do rozdania na #steam nowy #doom (✌ ゚ ∀ ゚)☞ od tak na #kwarantanna i #zostanwdomu #rozdajo #zadarmo ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pcmasterrace
źródło: comment_1584811616kc6TE0qqO7MtNnc7mOWCML.jpg
Pobierz@Niebezpieczny_wonsz_zecznny: Gdyby ktos mi rok temu powiedzial ze zamiast dooma bede wolal sie bawic w animal crossing to bym wysmial, a teraz na dooma nie mam czasu i checi, za to o AC nie moge przestac myslec. Jesli jednak dostalbym dooma to moze jednak te nintendowe uzeznienie by mi przeszlo (ʘ‿ʘ)
@Niebezpieczny_wonsz_zecznny: babcia się ucieszy jak jej powiem że dostałem Dom
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@KaskadaRezonansowa: Co to za idiota z szerokim ryjem?
@KaskadaRezonansowa: Faktycznie nie była dla wszystkich. Osobiście dla mnie to arcydzieło.
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@hakeryk2: nikt nie narzeka z powodu braku DRMa - gracze śmieją się z faktu że przez pomyłkę go nie dodali. Ot wpadka, jak wpadka, każdy się trochę pośmieje i za tydzień zapomni. Masz chyba jakiś kompleks, bo szukasz problemu na siłę.
Tym bardziej nie rozumiem porównywania tego do wiedźmina, to dwie zupełnie inne sytuację. Tam celowo nie zabezpieczono gry.
Tym bardziej nie rozumiem porównywania tego do wiedźmina, to dwie zupełnie inne sytuację. Tam celowo nie zabezpieczono gry.
@hakeryk2 ale to dwie inne sytuację - w wiedźminie nie miało być zabezpieczeń - tutaj miało być denuvo.
Także bądź co bądź - odwalili sobie niezła maniane.
Także bądź co bądź - odwalili sobie niezła maniane.



























źródło: comment_1584883969M9AjyloTZ46nLYKaHkRWcY.jpg
Pobierz