mirki, mam GeForce'a 780Ti który w teorii powinien uciągnąć nowego Doom Eternal,
jednak gra freezuje na wstępnym intro, nawet na niskich ustawieniach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
macie jakieś pro tipy? CPU też wydaje się nieprzeciążony

#doom #doometernal #gry
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qbek: sterowniki albo aktualne albo sprawdzić jakieś z okolicy premiery 780ti, jak wychodziło dark souls 3 to był niegrywalny na 550ti ale po zainstalowaniu dość starych sterowników wskoczyło stałe 60
  • Odpowiedz
Mam pytanie, szczególnie do osób, które grały w dooma 2016 i eternal.

Uwielbiam metal i mocny r--------l na ekranie, więc jak zobaczyłem niedawno trailer najnowszego dooma to się mocno napaliłem. Z tym że nie grałem w żadnego dooma. No więc zerknąłem wczoraj, czy jest demo na PS store, znalazłem demo dooma 2016 i okazało się, że całkiem fajnie się w to gra i też jest bardzo fajny r--------l, a gra jest dużo tańsza

co dzisiaj kupić?

  • Doom (2016) 83.6% (61)
  • Doom eternal 16.4% (12)

Oddanych głosów: 73

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ma ktoś problem z randomowymi crashami w nowym #doometernal ? Grałem z 3-4 godziny i zrobiłem sobie przerwe, po czym wracam gram godzinę i zaczęło mi crashować grę ( obraz się zacina, dźwięk leci, brak żadnego błędu ), zaktualizowałem najnowsze drivery do gpu i teraz nawet w menu crashuje gre xd
#doom #gry
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cinek88: @CuckCuckKlan: no już kończe powoli, im dalej tym jest lepiej.. w 2016 fabula mi sie bardziej podobała, bylo bardziej klimatycznie i tajemniczo i fajna narracja była prowadzona.. tu starsznie duzo jakiś baśniowych elementów, jeszcze tylko smoka i hobbitów brakuje.. troceh rzegieli z tym skakaniem w paru miejsach i czasem można utknąc
  • Odpowiedz
Póki co nie grałem w Eternala, ale zdążyłem już się osłuchać z muzyką, którą wyłuskali gracze z plików gry. Miazga, miazga i jeszcze raz miazga. Mick Gordon zawiesił poprzeczkę wysoko już cztery lata temu, teraz pojechał po bandzie. Prawdopodobnie wynika to ze zmiany podejścia wydawcy Dooma. Zamiast jak najmniej gitar (tak miało być na początku z rebootem), jak najwięcej gitar ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niżej załączam
m.....y - Póki co nie grałem w Eternala, ale zdążyłem już się osłuchać z muzyką, któr...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Niebezpieczny_wonsz_zecznny: Gdyby ktos mi rok temu powiedzial ze zamiast dooma bede wolal sie bawic w animal crossing to bym wysmial, a teraz na dooma nie mam czasu i checi, za to o AC nie moge przestac myslec. Jesli jednak dostalbym dooma to moze jednak te nintendowe uzeznienie by mi przeszlo (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@hakeryk2: nikt nie narzeka z powodu braku DRMa - gracze śmieją się z faktu że przez pomyłkę go nie dodali. Ot wpadka, jak wpadka, każdy się trochę pośmieje i za tydzień zapomni. Masz chyba jakiś kompleks, bo szukasz problemu na siłę.

Tym bardziej nie rozumiem porównywania tego do wiedźmina, to dwie zupełnie inne sytuację. Tam celowo nie zabezpieczono gry.
  • Odpowiedz
  • 4
@hakeryk2 ale to dwie inne sytuację - w wiedźminie nie miało być zabezpieczeń - tutaj miało być denuvo.

Także bądź co bądź - odwalili sobie niezła maniane.
  • Odpowiedz