Zawsze powtarzam, że to facetom kręci się głównie korbę, a kobiety tylko korzystają z frajerstwa mężczyzn.
Tresura mężczyzn i podwójne standardy.
Tak wiem chłopy że wy NIE wiecie co tu jest nie tak.
Okno Overtona przesunięte i dalej się przesuwa.
Pora w komentarzach zacząć wymieniać wytresowane slogany, które uważacie za prawdziwe i poprawne.
#blackpil #przegryw
S_mirabilis - Zawsze powtarzam,  że to facetom kręci się głównie korbę, a kobiety tyl...

źródło: 1582

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
To oznacza że nie należysz do 4 procent najatrakcyjniejszych i nie marzy o tym aby się z tobą peklować i na drugim spotkaniu ale i tak poczuj się dobrze że jesteś wśród 20% najatrakcyjniejszych ryjów bo jednak wyrwałeś na portalu gdzie jest w ch*j duża konkurencja tylko o wygląd jednak wyrwałeś aż dwa spotkania i to w krótkim okresie czasu
  • Odpowiedz
[...] Przedstawił mi się jako specjalista od środowiska i od razu przeszedł do rzeczy, informując mnie, że żywność, a zwłaszcza mięso, którym odżywiają się Europejczycy i w ogóle – mieszkańcy krajów gospodarczo rozwiniętych – zawiera bardzo dużo, a właściwie coraz więcej hormonów kobiecych – estrogenów. Te estrogeny produkowane są w kobiecych gonadach i decydują o kształtowaniu się żeńskich cech płciowych. W rezultacie spożywania żywności nafaszerowanej estrogenami, kobiety mają zwiększoną skłonność do zapadania
jednorazowka - > [...] Przedstawił mi się jako specjalista od środowiska i od razu pr...

źródło: michalkiewicz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach