Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
Jak wygląda rynek juniorów obecnie? Faktycznie przesycony? Jak każdy myślę o zmianie pracy bo obecna nie ma perspektyw (międzynarodowy januszex). Już pomijam, że mam 29 lat i nic do stracenia xD Jakaś aspergerowa część mnie zawsze ciągnęła mnie do rzeczy wizualnych, do tworzenia, zwracania uwagę na rzeczy abstrakcyjne, pamięć wzrokowa ale lubię sobie też coś pogrzebać, przeanalizować, wyciągać wnioski, łączyć fakty itd. Stąd po riszerczu wpadła na to, że
źródło: comment_1668185646sQ87Aafu4rpGTdU3lck86c.jpg
Pobierz- 9
Podstawy js i podstawy jakiegos fw i masz prace.
XD
To gdzie takich zatrudniają? Chętnie złożę CV
- 6
#architektura #budownictwo #design #ciekawostki
źródło: comment_1667995720z2NB01hDVu8mt0CZJrinvD.jpg
Pobierz6
Przedwojenny wieżowiec z kinem spłonął 11 lat temu. Odbudowano go w detalach

Położony w rogu bytomskiego rynku aż ośmiokondygnacyjny przedwojenny budynek jest jednym z flagowych przykładów modernizmu. Po pożarze 11 lat temu został odbudowany i wygląda jak w czasach swojej świetności. Jest to początek większej rewitalizacyji tej części Bytomia.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#design #mieszkanie #wnetrza
Chociaż z drugiej strony naciski producentów są nie bez powodu, projektowanie, produkcja i ogólnie design konsoli środkowej z przyciskami jest drogi i czasochłonny. A tutaj? Zajebiesz tablecik z chin za $300, outsourcing software'u do indii za parę rupii i fajrant.
11
Norwegia: ławki projektu Polaka uznane za wzorcowe dla miast.

Jego ławki stoją już w miastach na całym świecie. Dwa projekty Pawła Grobelnego zostały wybrane podczas tegorocznego Triennale Architektury w Oslo do katalogu najlepszych praktyk projektowych „Neighbourhood Index”. Gratulacje!
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
5
Nowa Alfa Romeo Tonale uhonorowana nagrodą „autonis“ w dziedzinie designu

Alfa Romeo Tonale kontynuuje trwającą od ponad dekady zwycięską passę marki w konkursie „autonis”.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
2
Coś dla polskich artystów! Konkurs na wystrój paryskiej katedry Notre-Dame

Ważna wiadomość dla polskich artystów! Paryskie arcybiskupstwo ogłosiło konkurs na projekty nowego wyposażenia wnętrza odbudowywanej po pożarze katedry Notre-Dame. Zgłoszenia przyjmowane są do 17 listopada. TU MOŻNA POBRAĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIA W FORMACIE PDF.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
#webdesign #uidesign #ui #ux #design #uxdesign #grafika #grafikakomputerowa
Projekty kursowiczów są ładne, nowoczesne i niewdrażalne dla firm MŚP w Polsce - chyba, że masz masz takich klientów którzy chcą mieć ładne designerskie strony. Bo
Obczaj sobie Daily UI challenge - popatrz sobie co inni robia w kazdym podeslanym ci temacie i staraj sie stworzyc cos fajnego (jesli nie masz pomyslow to miksuj jakos to co
6
Polska rezydencja ukryta w zboczu. Nie widać, co tam się dzieje

Pomysłowi architekci znaleźli sposób na ukrycie luksusowej rezydencji w zielonym zboczu. To nie znaczy jednak, że ma formę gigantycznej ziemianki.
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 5
Szukam tytułów które omawiają bardziej stronę projektową i są bliższe ui, niż szeroko pojętą tematyka uxa.
(Aktualnie w trakcie czytania pic rel i muszę przyznać ze może jest bardziej nastawiona na doświadczenie użytkownika, to i tak czuje jak z każda stroną zdobywam mnóstwo wiedzy, świetny tytuł)
źródło: comment_1665934783Pf0aPLuj5Ej0neLv6R4kxq.jpg
Pobierz- 1
Oto zdjęcia łazienki - tam jest dana półeczka na środki z boku. Czy gdyby dać wyżej drugą taką półkę, a potem całość obudować drzwiami (trzy razy drzwi, ew. sześć razy), białymi, to by to wyglądało ładnie?
Czy wyglądałoby "szkaradnie"?
Pierwsza półka by została z chemia tak jak jest, druga by była nad nią.
Półkę i drzwiczki by zrobił ktoś na zlecenie.
Jest 3cm miejsca na drzwi jakby co.
- 0























Sprzedajecie coś na #redbubble albo innych stronach gdzie można sprzedać swoje projekty w formie nadruków na t-shirtach/kubkach/plakatach/naklejkach/itp? Da się na tym pasywnie zarobić? Udało Wam się coś sprzedać? #kiciochpyta
Raczej średnio umiem
źródło: comment_1668344775lxL5klhTw73aq6gTgh5hg0.jpg
PobierzTak więc na poważnie,
Jak sama zauważyłaś, zarabiają na tym głównie ludzie którzy mają swoich fanów, a nie koniecznie idzie to w parze z poziomem artystycznym, co marketingiem. Na rynku jest bardzo dużo uzdolnionych grafików, a na etsy czy bardziej indywidualnej sprzedaży zarabiają zapewnie nieliczni, no i przede wszystkim, ze swoją marką. Jeżeli myślisz że uda Ci się trafić w niszę, to możesz próbować, ale szanse jak dla mnie