Wpis z mikrobloga

Mirki, mam pytanie, ale z nim na koniec, na początek co nieco o moich planach. Zamierzam się na poważnie zabrać za robienie designu w it, na początek jakieś ui/ux na stronkach internetowych i w aplikacjach mobilnych. Może dorywczo jakaś pomoc przy grach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nieco później myślę nad pójściem w ar/vr, widzę tutaj spore pole do popisu, a to dlatego, że dochodzi kolejny wymiar, który wprowadzi nowe zasady gry. No ale to dopiero pieśń przyszłości, imo jeszcze kilka lat trzeba zanim nastąpi przełom w tej materii. Hmm, ale jak odpowiednio to rozegram to mogę wejść w ten sektor w odpowiednim wieku z odpowiednimi skillami.

No i teraz dochodzimy do pytania, czy ścieżka designerska w it daje spore pole do popisu? Wiecie, jakieś awanse, szanse na rozwój, poznanie nowych znajomości, które mogą pomóc gdy samemu będę chciał założyć jakiś start-up? :)

Wiadomo, że większość uzna mnie za głupiego, pewnie napiszą, żebym dał sobie spokój, ale ja it postrzegam jako szansę na stworzenie czegoś wyjątkowego. Jakbym miał powiedzieć jaki cel dałem sobie w życiu to stanie się wizjonerem xD

#pracbaza #studbaza #programista15k #programowanie #design #pytanie #rozwojosobisty #startup #webdesign #ui #ux #vr
  • 6
No i teraz dochodzimy do pytania, czy ścieżka designerska w it daje spore pole do popisu?


@Tratak: UI/UX daje spore pole do popisu, ale musisz pracowac z duzymi markami zeby byc zauwazony.
Zeby wyrobic sobie kontakty trzeba byc dobrym w tym co robisz i miec spore umiejetnosci sprzedazy.

Zeby prowadzic startup musisz miec kapital. Wtedy kazdy bedzie chcial z Toba pracowac.
@Tratak w ar masz tylko jedną sensowną grę która trzyma się na rynku.
Pokemony.
Nawet Wiedźmin upadł.

Ar jest przydatne ale w innej branży i tam bije rekordy popularności ;)