Cześć mirki mam pytanko z tematu #siecikomputerowe #sieci. Mianowicie - tworzę sobie symulację w #gns3.
Dwa routery połączone ze sobą.
W każdej z sieci wychodzących z routera do sieci lokalnej switch oraz - w pierwszej sieci 3 komputery, w drugiej 1. Korzystam z #vmware workstation 12
Dwa routery połączone ze sobą.
W każdej z sieci wychodzących z routera do sieci lokalnej switch oraz - w pierwszej sieci 3 komputery, w drugiej 1. Korzystam z #vmware workstation 12














Debian nonfree na GPU z PowerVR i kingston 8gb na ext4 działa płynniej niż windows XP. Pozwala na wygodne oglądanie w 1080p i streamowanie pulpitu po xpra za pomocą H264, lub JPEG, a nawet gier ze steama ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Był to niegdyś netbook, którego zdekompletowanego dostałem tuż przed wyrzuceniem.
Najwięcej prądu bierze
źródło: comment_hGshWNfsv2Z6ltOmtMEglTzyRENvXwsa.jpg
Pobierz