Próbuje uruchomić https://www.mfbot.de/Download/MFBot_4640_Konsole_x86_64
Po pustym poleceniu ./MFBot4640Konsolex8664 dostaje taki błąd http://i.imgur.com/gkb6dfx.png
Więc zainstalowałem mono i teraz taki błąd http://i.imgur.com/lRQsyoF.png
Gdy na siłę kilka razy wywołam uruchomienie to wyrzuca mi http://i.imgur.com/zl8n1CI.png
Co
Po pustym poleceniu ./MFBot4640Konsolex8664 dostaje taki błąd http://i.imgur.com/gkb6dfx.png
Więc zainstalowałem mono i teraz taki błąd http://i.imgur.com/lRQsyoF.png
Gdy na siłę kilka razy wywołam uruchomienie to wyrzuca mi http://i.imgur.com/zl8n1CI.png
Co


















Tak więc wpadłem na dziwny pomysł, który polega na tym że:
- Komputer pracuje w trybie USB-OTG jako nośnik.
- Udostępni się wyjście obrazu i dźwięku w jakimś lekkim formacie.
Wiecie jak to zrobić w #linux #debian ( ͡º ͜ʖ͡º)
Komentarz usunięty przez autora
Jeśli chodzi o takie kwestie to mam już sporą wiedzę na temat Unixów, widziałem taki projekt, np. raspberry pi jako nośnik USB czy karta sieciowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)