Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 14
3
Dwóch Polaków zatrzymanych w strefie zamkniętej w Czarnobylu

No i opowiadań na podryw nie będzie.
z- 1
- #
- #
- #
- #
20
Polacy zatrzymani w zamkniętej strefie wokół Czarnobyla.

Ukraińska policja zatrzymała dwóch obywateli Polski, którzy nielegalnie znajdowali się w zamkniętej strefie wokół nieczynnej elektrowni atomowej w Czarnobylu. Grozi im mandat i wydalenie z Ukrainy - poinformowała w środę policja obwodu kijowskiego.
z- 13
- #
- #
- #
- #
Funkcjonariusze służby granicznej oraz policja aresztowała dwóch mieszkańców miasta Korosteń, którzy wywozili złom ze Strefy. Złom był wybierany z budynków znajdujących się w Strefie oraz był też wykopywany spod ziemi, następnie transportowany był ładą (modelu nie podano :D).
#ejdlakazdego #czarnobyl
źródło: comment_lidxsoBwYMszDlOaBX8zZE8CkALaAnVO.jpg
Pobierz- 2
lub coś o #czarnobyl
najlepiej po polsku, raczej do słuchania w pracy.
#ciekawostki
- 235
- 152
- 28
Dzięki monitorowaniu portalów społecznościowych policja odkryła, że wycinka drzew odbywa się w pobliżu Korogodu, drzewa docelowo mają zostać wywiezione poza Strefę.
Zostało również rozpoczęte podstępowanie mające na celu wyjaśnić całą sytuację.
Mapa: https://www.google.com/maps/place/51°16'16.0"N+30°00'02.0"E/@51.2791211,29.9779226,7268m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d51.271111!4d30.000556?hl=uk
źródło (UA)
#ejdlakazdego #czarnobyl
źródło: comment_GxwZgTNp0Z63l47Wb4gnIJsu3ldwQXYa.jpg
Pobierz- 13
Komentarz usunięty przez autora
- 0
#kiciochpyta #elektrownia #czarnobyl
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
- 3
Komentarz usunięty przez autora
- 5
Czytałem kiedyś też
ostatnim razem na wykopie spodobały się moje zdjęcia z wyjazdu do Czarnobyla, tym razem zrobiłem fotorelację z podróży do Neapolu, mam nadzieję, że to też przypadnie Wam do gustu:
https://www.wykop.pl/link/4433057/moja-fotorelacja-z-neapolu-czyli-katakumby-wezuwiusz-herkulanum-i-chaos/
źródło: comment_0bqxaCo1hdVTwEFvxu0h8JmcamdvjBeW.jpg
Pobierz
źródło: comment_Ah1oAZLDow7gTmWMdDWKGGkjdtd9cZfH.jpg
Pobierz- 3
- 3
- 7
- 252
- 11
- 6
62
Gra elektroniczna z dozymetrem DBGB-06I Altair

Kiedy w gierce elektronicznej masz miernik promieniowania, to wiedz, że mieszkasz w Rosji :)
z- 9
- #
- #
- #
- #
- #
9
Żarnowiec i "Żarnobyl"

czy Żarnowiec faktycznie mógł się stać Żarnobylem? A może to po prostu propaganda "ekologów" i niewydolność gospodarcza schyłkowego PRL-u pogrzebały inwestycję?
z- 1
- #
- #
- #
- #
- 1
źródło: comment_vo02z2vQdSIoQoc32Ju7C78jkkmxZ5sp.jpg
Pobierz- 1






















Dla mnie taki niemiecki porzadek na wschodzie. Czytsto, ladnie. Ordnung.
Sceneria super i ludzie mega. Spalismy nawet po chatach
źródło: comment_El27Dk1yjMfK30AWuE4wPCamYsY1VSNE.jpg
Pobierz