Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 8
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Jarek: you can't see graphite on the roof, because it's not there
- 28
@Bukajec POTĘŻNA truskawka
- 15
Widzę, że dużo osób wkręciło się w #czarnobyl. Jeśli chcecie pozostać w tematyce katastrof w elektrowniach atomowych to polecam oglądnąć sobie film "Chmura" z 2006 roku (niem. Die Wolke). Co prawda jest to film fabularny ale całkiem fajnie pokazuje awarię z perspektywy zwykłego mieszkańca okolic elektrowni.
Filmweb:
https://www.filmweb.pl/film/Chmura-2006-262204
Filmweb:
https://www.filmweb.pl/film/Chmura-2006-262204
źródło: comment_ASJJ8EG5w6GkD12JsmZ2BP8h5jNseLjq.jpg
Pobierz@Sosna_pospolita: sprawdzałem, brak
- 0
@Sosna_pospolita: spoko ale za dużo miłości tam
Joker job twoja mać #czarnobyl
źródło: comment_yHZtOUQmykjXxoJlzM5r7wpo15ptW744.jpg
PobierzOglądam sobie Czarnobyl i mam bardzo silne wrażenie jakby co 2 lub 3 kadr był nagrywany na osiedlu obok tylko z tą różnicą, że pozamiatano, wywalono żuli i usunięto wszędobylskie bilbordy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#czarnobyl #hbogo #wpolscejakwlesie
#czarnobyl #hbogo #wpolscejakwlesie
@Jerry_the_Coin: Bo to w sumie blisko. Prypeć kręcono w Wilnie, a sceny z Czarnobyla w pobliskiej siostrzanej elektrowni Ignalina która jest w trakcie rozbiórki.
@Jerry_the_Coin: cały blok wschodni ma podobne osiedla.... nawet na Kubę ten syf dotarł
- 19
Za sprawą serialu "Czarnobyl", który zadebiutował niedawno na HBO GO, postanowiłem wrócić do jednej z moich ulubionych gier. S.T.A.L.K.E.R. - Cień Czarnobyla opowiada alternatywną wersję wydarzeń, które miały miejsce w tzw. strefie wykluczenia po awarii w elektrowni jądrowej i jest to zdecydowanie jeden z najbardziej klimatycznych tytułów, w jakie kiedykolwiek grałem.
Zapraszam na streama o 20:00: https://www.twitch.tv/adszym
#adszymlive #stalker #twitch #gry #czarnobyl
Zapraszam na streama o 20:00: https://www.twitch.tv/adszym
#adszymlive #stalker #twitch #gry #czarnobyl
źródło: comment_iszjKYLZHhACT3ienTzBXyErAKneH23p.jpg
Pobierz- 1
@loczyn: ja też zacząłem ale nie jestem fanem reportaży. Może zmęczę ale będzie ciężko, spodziewałem się czegoś innego po prostu, nie mówię że to zła książka.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@loczyn: dziwne ale mam tę książkę u siebie w biblioteczce domowej. Nie czytałem, chyba trzeba będzie :)
Gdzie obejrzę czwarty odcinek Czarnobyl?
#czarnobyl
#czarnobyl
@medykydem: fili.cc
Gdzie obejrzę czwarty odcinek Czarnobyl?
#czarnobyl
#czarnobyl
@medykydem: bordo ci zniklo
- 0
@Salomonthekrol: wiem
konto usunięte via iOS
- 26
- 5
@DESiGNER86: 3,6 rentgena i jestem za godzinę
@DESiGNER86 ADiatłow1931 xDD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 31
@LM317K: "opuścić pręty"
- 52
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Szanujesz-plusujesz. Bez niego nie było by katastrofy w Czarnobylu, a bez katastrofy serialu HBO
#czarnobyl
#czarnobyl
źródło: comment_LpIcGlhJ3IYWNdUk7vHsvb5Ncf8omReG.jpg
Pobierz@lukasz-lux: minusy tutaj xD
- 1
Właśnie oglądam z lektorem (wcześniej oglądałem z napisami) i w pierwszym odcinku lektor czyta "Reaktor RMBK". Kolejny plus oglądania z napisami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#czarnobyl
#czarnobyl
@NaczelnyHejter: prominiaju? xD

- 3





























źródło: comment_K4xsXuCwywk62vYersVas03EPKr75poC.jpg
Pobierz