@Dzienpachniejakpoczatek Nigdy nie mieliśmy odporności na grypę bo czegoś takiego nie ma. U nas grypy się nie testuje tylko wrzuca wszystko pod infekcje grypopodobne i leczy objawowo i dobrze. Najwyższy czas zakończyć cyrk z noszeniem szmat. Jak ktoś się boi to niech sobie z teleporady korzysta. Całe szczęście mam zwolnienie ze szmaty i korzystam z niego w aptece. Po przychodniach sam nie chodzę choć jak jeszcze dziadkowi po leki chodziłem to
  • Odpowiedz
@Kierowca-ufo: Gdyby to działo się gdzieś poza Chinami (EU/USA/Australia itp), to eksperci i dziennikarze powiedzieliby, że niestety z "siewcami śmierci" trzeba krótko. Przecież walka z pandemią ma najwyższy priorytet i wobec antyszczepionkowców i ruskich onuc nie można się zawahać i cofnąć nawet o krok.

W zasadzie to jeszcze niedawno tak było niemal wszędzie w "cywilizowanym" świecie, tylko kwestia trochę innej skali.
  • Odpowiedz
@Kierowca-ufo: U nas są poważne problemy z rozsądkiem rządzących i bandytami w mundurach, ale jak patrzy się na takie zachowania Cin to zastanawia, czy oni oszukują w testach na inteligencję, czy ona im pozwala być bardziej brutalnymi.
  • Odpowiedz
Dlaczego w #pkobp rezygnacji z karty trzeba dokonac osobiscie w oddziale banku, czesto zlokalizowanym daleko od miejsca zamieszkania a paliwo drogie a w innych bankach mozna zrezygnować on-line i nie trzeba tracic czasu na stanie w korkach i kolejce do obslugi a potem jeszcze cała ta papierologia ? Mamy XXI wiek. Jestem przeziebiony i musze jechac osobiscie zrezygnowac z karty a bank naraza przez to swoich pracownikow na #covid19
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ING_Bank_Slaski: Spoko, nie wiem czy przekażesz gdzie trzeba, no ale musiałem się wygadać.

Co do apki - oprócz mega zamulania (chyba chodzi o sesje) to jest super. Poukładana i przemyślana, czcionka sztos.
Niestety brak trybu ciemnego - ludzie piszą w opiniach już od paru lat.
No i zgniła wisienka na torcie wprowadzone niedawno - popupy własnych ofert w apce. Żeby się dostać tam gdzie chce musze zamykać jakieś reklamy lokat
  • Odpowiedz
@kokol: wypowiedzenie umowy o kartę kredytową możesz złożyć w serwisie internetowym iPKO – w sekcji: Moje sprawy, w zakładce: Wiadomości prosimy kliknąć opcję: Nowe pytanie/zgłoszenie (w treści wiadomości napisz, że wypowiadasz umowę o kartę kredytową i podaj jej numer).
  • Odpowiedz
Chińskie lockdowny są złe, bo rząd chiński jest zły i chce źle dla swoich obywateli.
Zachodnie lockdowny są dobre, bo rządy zachodnie są dobre i chcą dobrze dla swoich obywateli.
U nich kierują tym tyrani, a u nas wybawiciele. Czego nie rozumiecie?

#koronawirus #covid19 #zdrowie #bekazcovidian
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Grooveer:

Terminu "zarażenie" używamy zwykle, kiedy mówimy o przeniesieniu czynnika zaraźliwego (wirusa, bakterii lub pasożytów) od nosiciela na człowieka. Zarazić możemy się od kogoś, np. drogą kropelkową w przypadku Covid-19, gdy ktoś kichnie lub będzie kaszlał, i to wówczas w naszym organizmie dochodzi do zainfekowania, czyli zakażenia, Oznacza to, że aby mówić o zakażeniu, czyli wtargnięciu do organizmu drobnoustrojów, które namnażają się, wykorzystując nasze komórki, musi dojść do zarażenia.

Tak
  • Odpowiedz
@Grooveer: nie będziesz tłumaczył, bo właśnie ja to zrobiłem, a ty nie masz nic do dodania (zresztą jak za każdym razem), więc zakończysz temat i jutro znowu będziesz próbował manipulować robiąc jakiś nowy zakłamany temat.

Nic nowego grooveer, kłamco i manipulatorze.

Wyjaśniłem ci czym się różni infekcja od zakażenia, więc jak zwykle zrobiłeś fikołka
  • Odpowiedz
@Grooveer: typowe manipulowanie, w Chinach maski były popularne lata przed pandemią, więc czemu sugerujesz, że dalej się boją wirusa? W Chinach i Japoni maski były popularne z powodu zanieczyszczeń powietrza oraz pyłków, żeby uniknąć alergi. Idź weź trzecią dawke niezaszczepiony szurze
  • Odpowiedz
@Grooveer: Miej 90+% zaszczepionego społeczeństwa i jednocześnie twardy lockdown bo rekord zakażeń w większości bezobjawowych i oni jeszcze gadają że jest gorzej bo nowe warianty niedość że bezobjawowe to testy ich mogą nie wykrywać.

xDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@roomcayz: polecam Rosiaka ostatni podcast. Jest ładnie wyjaśnione jak to doły partyjne lewiznę robią na kowidzie, a góra zrzuca w razie czego winę na nich bo oni luzują.
  • Odpowiedz