Podeślecie jakieś zabawne filmiki odnośnie covidian, jakies kompilacje? Chce się pośmiać a wiem, że na takich filmach występują cuda, występuje czyste złoto! Ludzie chodzą w baniakach 5-ltrowych na głowie albo budują sobie takie jakieś skafandry kwadratowe. Widziałem typków, który w hula-hop chodzili aby "trzymać dystans" od innych xD Podeślijcie coś fajnego tu, plis!

#heheszki #pytanie #humor #covid #pandemia #covidianie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LKAaSt-9
Przecież tożsamość tego dyrektorka została już zweryfikowana, sporo linków się przewijało w wykopie z tym filmem więc nie wiem po co twój nieudolny risercz.
  • Odpowiedz
Z głupa wpisałem na Instagram „Amabada r0sji w usa” i bingo, mam pana fotografa łysego.


xD A wziąłeś już swoje tabletki ?
  • Odpowiedz
@naczarak: no szury wchuj, dla pieniędzy, władzy takich rzeczy nigdy nikt by nie zrobił Szczególnie w kontekście zamordystycznych zapędów, które wylewają się na świat
  • Odpowiedz
@naczarak:

ciekawe że wykazujesz się wnikliwością zanim uwierzysz w reportaż (brawo! taką postawę szanuję)

ale nie wykazujesz się wnikliwością zanim uwierzysz że coś co sobie wstrzykujesz jest bezpieczne
  • Odpowiedz
@jajcon84: to nie jest do końca to samo, ale jak masz kategorie (Ciekawostki, Informacje, Rozrywka itd.) to możesz sobie wyświetlić mirko dla tych kategorii i tam są osobno gorące. Nie wiem jakie tagi wchodzą do gotowych kategorii, ale możesz zrobić też swoje.
  • Odpowiedz
Podczas covidu straciłam węch i smak. Zajęło mi ok 2 miesięcy odzyskanie obu zmysłów, stopniowo czułam coraz więcej, aż po ok. pół roku było jak dawniej.

Teraz mam wrażenie, że jedno i drugie mi się wyostrzyło. Jedzenie smakuje inaczej. Wyczuwam konkretne nuty w kawie i winie. Niestety mam też problem z jeżdżeniem komunikacją. Czuję ZA DUŻO. Że ktoś smażył rybę i mu kurtka przeszła zapachem. Wszystkie takie domowo-obiadowe zapachy wyczuwam na odległość.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach