Pytanie do Amero-Mirków :

Znalazłem takie zdjęcie na góglach street view - pytanie: co oznacza ten znak "od wschodu do zachodu słońca" ustawiony na wjeździe na trakt rowerowy ? - Czy to jest znak zakazu ? Znaczy że nie można jeździć rowerem po ścieżce po zmroku, czy o co chodzi ?

Czy są za to jakieś realne konsekwencje ? Mandaty np ?

#usa #chicago #ameryka #
ijones - Pytanie do Amero-Mirków : 

Znalazłem takie zdjęcie na góglach street view...

źródło: comment_1640468619bTx1rJFz8pmjdNrgMngg6F.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zazwyczaj parki są dostępne od wschodu do zachodu słońca - pierwszy znak od góry i dotyczy wszystkich nawet pieszych. Drugi dotyczy samochodów, oznacza że tylko pojazdy uprzywilejowane, czyli ci co te parki sprzątają, policja etc. Żebyś wiedział, to nie jest tak, że straż miejska chodzi po zmroku i szuka komu tutaj mandat wlepić. Chodzi głównie o możliwość usunięcia bezdomnych czy ukarania osób które na przykład urządzą sobie party i biwak.
PS zajazy
  • Odpowiedz
@TenLoginNieJestZajety: Oczywiście bez maseczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak samo Biden w restauracji. Widziałem wczoraj filmik, jak wszyscy w restauracji chodzą w maseczce, a Biden jak ten kozak bez xD

Oczywiście zakrywania twarzy w takich miejscach jest obowiązkowy, ale jak widać nie dla prezydenta xD
  • Odpowiedz