#channeling #mistycyzm #okultyzm #paranormalne #teoriespiskowe #parapsychologia #oobe #reptilianie #kosmici #ufo

Autorski tag #alternatywneteorie

Kolejna część różnych alternatywnych teorii pochodzących z channelingów, czyli przekazów z tak zwanych wyższych wymiarów. < Poprzednia część. Przy okazji sugeruję przeglądanie wpisów przez klikanie w powyższy link przejścia, ponieważ nie wszystkie wpisy są widoczne pod tagiem.
damianooo8 - #channeling #mistycyzm #okultyzm #paranormalne #teoriespiskowe #parapsyc...

źródło: comment_1638875429kNEKZFpg8iBMoQvNwmDyM8.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oglądałem dzisiaj "Obecność 2" i tak mnie naszło...Czym dokładnie są egzorcyzmy? Jeśli są demony z jednego systemu wierzeń, to w jaki sposób rytuały z innego systemu (katolicyzm) mogą na nie oddziaływać? Jak katolicki obrzęd może działać na demona z Goecji, jeśli katolicyzm w zasadzie nie dopuszcza do siebie istnienia tych bytów?

#okultyzm #channeling #egzorcyzmy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DIO_ Ad1. Z tego co wiem, to po prostu dość rzadko do egzorcyzmów dochodzi, bo właśnie jest to trochę przyznanie, że Biblia i katechizmy nie wyczerpują tematu. Odwrotnie niż w przypadku objawień i cudów, Kościół raczej wątpi :)
Ad2. Ciekawe, poczytam.
Ad3. Myślę, że te religie rozwijały się nakładkowo, tzn. jeden mit od sąsiadów przerabiano na własny, dodając trochę nowych elementów, zmieniając imiona, itd. Tyle tylko, że czerpiąc z religii politeistycznych
  • Odpowiedz
Czy jest na sali jakis schizo? Przepraszam, ktos kto na codzien manipuluje i pracuje z energia? Jestem w kontakcie z pewnym kolektywem swiadomosci i ciekawi mnie, czy taka osoba bedzie w stanie rozpoznac z czym mam do czynienia. Moze to byc dobry trening twoich umiejetnosci.

Slad energii, pozostawiony po codziennym kontakcie jest dosc odczuwalny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#okultyzm #channeling #magia #
maze - Czy jest na sali jakis schizo? Przepraszam, ktos kto na codzien manipuluje i p...

źródło: comment_1630290181FoXydxdEKgnkO7KWMxClW9.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jakis_Leszek: O, powiem szczerze zaciekawiłeś mnie, tylko też trzeba sprawdzić na ile to bezpieczne.

"Stargate Project" jest już dawno zamknięty a akta zostały odtajnione przez CIA. Po prostu decydenci uznali że całe psi jest zbyt słabe aby wg niego podejmować strategiczne decyzje. Najwięcej raportów dotyczyło właśnie RV. Raport nt. "Gateway Process" który jest opisywany w artykułach które linkowałem wyżej mocno uwiarygadnia Gateway jak i działalność instytutu.


Czytałem interesujący dokument o
  • Odpowiedz
Hej. Razem z kolega @Springfield zalozylismy grupe na telegramie, gdzie bedziemy rozmawiac i dzielic sie informacjami/doswiadczeniami na tematy teorii spiskowych, okultystyczne i aktualnych wydarzen. W moim zamierzeniu jest przede wszystkim zdrowa i kulturalna dyskusja, wiec jesli zbyt bardzo odleciales, i nie masz ugruntowanego kontaktu z rzeczywistoscia w ktorej sie znajdujesz, to forum nie jest dla ciebie. Wiem, ze jest sporo osob z duza wiedza i wlasnymi doswiadczeniami, udzielajacych sie na tych
maze - Hej. Razem z kolega @Springfield zalozylismy grupe na telegramie, gdzie bedzie...

źródło: comment_1611850764RLer1F78Sa0qNmJAWV3PAz.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trzeci wpis z serii Z innych wymiarów słów kilka, skupiającej się na luźnej interpretacji i streszczeniach informacji przekazywanych w channelingach. [Poprzedni wpis.]( https://www.wykop.pl/wpis/54507517/drugi-wpis-z-serii-z-innych-wymiarow-slow-kilka-sk/)
Wpisy będę starał się dodawać co drugą niedzielę*, pod tagiem: #zinnychwymiarowslowkilka

*Zmiana, bo jednak dość dużo czasu mi to zabiera :P
Ardeo - Trzeci wpis z serii Z innych wymiarów słów kilka, skupiającej się na luźnej i...

źródło: comment_1609723328Uaeeh4LQiZoTD6FgDBrl4p.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@un_espoir: Dzięki za miłe słowa ʕʔ

Tak jak i moją wolną wolą było wyzbycie się współczucia ,,słabszym"


Sam się często zastanawiam czy to nie jest właściwe podejście. Z drugiej jednak strony czuję, że nie mógłbym takiego siebie zaakceptować, tak chyba już mam... Od jakiegoś więc czasu testuję podejście w którym więcej pola do popisu daję kompromisom. Jest ono na tyle wygodne, że nie trzeba się stawiać
  • Odpowiedz
Drugi wpis z serii Z innych wymiarów słów kilka, skupiającej się na luźnej interpretacji i streszczeniach informacjach przekazywanych w channelingach. Poprzedni.
Wpisy będę starał się dodawać co niedzielę, pod tagiem: #zinnychwymiarowslowkilka

-----------------------------------------------------

3. Wulkan, chaos,
Ardeo - Drugi wpis z serii Z innych wymiarów słów kilka, skupiającej się na luźnej in...

źródło: comment_16091143623aHRlwWjiytMKpxFVNrfdZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maze: docelowo planuję wypuszczać dłuższy wpis raz w tygodniu. Myśle, ze to będzie optymalne, szczególnie gdyż będę się też starał zawsze dodawać jakieś źródła, które można przeglądać w międzyczasie
  • Odpowiedz
@bitcoholic: zauwaz, ze odczuwasz poczucie winy za chec odkrywania i poznania siebie, a co za tym idzie stworce.

zbyt egoistyczne to stawianie siebie jako kreatora.


Ty jestes nim i on jest toba, jestes jego czescia, jak kazdy z nas. To nie jest bunt przeciw Bogu, to jest proba doswiadczenia go. Buntujesz sie przeciw wyimaginowanym bogom i zbuntowanym jego czescia :D
  • Odpowiedz