Wpis z mikrobloga

TikTok odkrywa odmienne stany świadomości odcinek, nawet nie wiem który
Najpierw podróże do świata czarodziejów ( #realityshifting ) które tak naprawdę jest próbą wywołania świadomego snu używając do tego takich elementów jak m.in wizualizacja czy paraliż a teraz jednocześnie przez TikTok stała się popularna zabawa polegająca na wprowadzaniu ludzi w trans po czym prowadzenia ich po jakimś pomieszczeniu, ale od początku.
Wiem, że ten trend pewnie jest już martwy, no ale cóż. Pierwszy raz zobaczyłem ten trend dzięki kanałowi DeeJayPallaside (film załączony poniżej) i zacząłem szukać. Autor filmu twierdzi, że "challenge" sięga roku 2012, jednakże nie jest to coś nowego. Prowadzony trans (w postaci hipnozy) prowadził amerykański psychiatra Brian Weiss używając jej do regresji swoich pacjentów do poprzednich wcieleń tak jak i w TMI gdzie służyły do wprowadzania w odpowiednie stany umysłu (patrz Explorer Series)
Możliwe że to też jest jakiś rodzaj podróży tego typu, opadanie ramion i masowanie skroni śpiewając to dobry sposób by wprowadzić kogoś w trans a wtedy łatwo go pokierować by mógł się dostroić do innych "poziomów rzeczywistości"

#swiadomysen #swiadomesny #sen #sny #swiadomesnienie #luciddream #luciddreaming #ld #oneironautyka #oobe #medytacja #paranormalne #channeling #youtube #polskiyoutube
billuscher - TikTok odkrywa odmienne stany świadomości odcinek, nawet nie wiem który
...
  • 2
@billuscher Proponuję nie używać Tik Toka. Ta aplikacja rozwala mózg chyba najbardziej ze wszystkich social mediów.
Poza tym to narzędzie inwigilacji używane przez chiński reżim. Administracja USA zakazała tego na swoich urządzeniach, kilka dni temu ogłoszono że administracja unijna również, a Indie całkowicie zakazały Tik Toka dla wszystkich swoich obywateli.