• 1
@Pecunianonolet on się za nią uważał czy po prostu chciał kimś takimś zostać?

Wydaje mi się, że znalazł też rodziców adopcyjnych, tj. parę, która go zaodoptowala.

W tym ostatnim temacie jest teraz taki program o adoptowaniu dorosłych, Adults Adopting Adults
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale mózgi mają niektórzy przesiąkniete blackpill'em.
Czy zdarzają sie kobiety toksyczne ? ->Tak
Czy niektóre kobiety nie mają nic do zaoferowania poza wyglądem ? -> Tak
Czy należy generalizować i twierdzić że wszystkie taką są ? -> NIe

Można znaleźć fajna kobiete, bez zrytego beretu, z ambicjami, wspólnymi zainteresowaniami i
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zamiast myśleć o tym, co kobiety mają do zaproponowania to zacząłbym się zastanawiać, jak długo jeszcze możesz być pasożytem na rachunek rodziców.

Cofnijmy się o 32 lata wstecz. Twój ojciec siada przy stole ze znajomymi i mówi: "powiedzcie mi szczerze co tak naprawdę dziecko ma w rodzinie do zaoferowania? Przecież w dzisiejszych czasach dzieci są jakieś mega pasożytnicze. Płacisz na tego kaszojada przed 31 lat i co z tego
  • Odpowiedz
@TadzioNorek: Kiedyś kobiety nie miały nic do powiedzenia w małżeństwie, były niewolnicami, chciały wychodzić za mąż. Teraz mają równouprawnienie, drą ryja i nie chcą wychodzić za mąż(np. do 30 szukają super mężczyzny a potem biorą kogokolwiek z desperacji). Wnioski zostawiam tobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pepega: imo największy wasz problem to fakt, ze bycie dynamiczną, pewną siebie osoba (albo wyrabianie w sobie tych cech), która dzięki temu jest bardziej atrakcyjna w danym towarzystwie; nazywacie pajacowaniem
To jest żałosne i pokazuje upośledzenie społeczne
  • Odpowiedz
@Zbawiciel_ludzkosci: Dokładnie - 100 mln zielonych dostała za sam fakt bycia żoną. Ciekawe czy na rozprawie zastosowano jakąś pokrętną logikę, że to dzięki jej bliskości Doktorek wyprodukował swój "2001" i resztę hitów oraz wypromował m.in. Eminem 'a i 50 Cent 'a. Ślub cywilny w państwach zachodniej cywilizacji i jej strefie wpływu to szybka droga do przegrywu, nawet dla chada. Niestety, divorcepill jest brutalny.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak jest, a ci którzy piszą, że mają normalną babkę to albo są oszukiwani, albo poszli na dwadzieścia kompromisów i robią dobrą minę do złej gry, albo trafili tą "jedną na milion". Osobiście znam gościa a nawet dwóch, którzy mają porządne, ale są to sub5 ultra katolki, co też prowadzi do różnych sytuacji nieciekawych, a i nie zaglądam im przez okno. Najlepiej zacisnąć zęby, wymaxować wygląd + zasoby, przestać
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ludzie to zwierzęta bazujące na najniższych instynktach. Pogódź się z tym, że miłość nie istnieje, istnieje tylko pożądanie, które kobiety mogą czuć tylko do topowych genetycznie samców. Dla reszty związek to po prostu relacja biznesowa.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Trochę nie w porządku pisać, że wszystkie małżeństwa czy związki kończą się tak samo, skoro nawet żadnego nie miałeś. Albo to idealizowanie zachodu.. potrafią być gorsze akcje. Nie masz rozróżnienia na kraj, wszędzie ludzie są tacy sami, rozmawiałeś z ludźmi z różnych cześci świata? Bo ja tak i każdy się dziwił że nie ważne kraj, język to zachowania ludzi są takie same.

Jak masz problemy ze sobą to będziesz
  • Odpowiedz
@Wlasciciel_prawakow: Onlyfans wydaje się darmową kasą, ale zdecydowana większość na tej stronie nie zarabia. To nie jest tak, że tworzysz profil, na dodatek bez twarzy i faceci wrzucają kasę. Musisz się odpowiednio promować - to kupa roboty. Imho jeśli nie jesteś mega ogarnięty w temacie (a tak zakładam, gdy mówisz, że 5 min i z głowy), to szkody mogą być większe od zysków (kasy zero a laska wypali ci za
  • Odpowiedz