Wpis z mikrobloga

Przyjechałem do domu rodzinnego w odwiedziny. Fragment rozmowy z matką wyglądał mniej więcej tak (J-ja, M-mama):

[...]
J: Kolega też się wyprowadza od sierpnia
M: O, a z kim?
J: z kolegą bo mu się zwolnił pokój
M: a czemu nie z dziewczyną, nie ma dziewczyny?
J: No nie ma
M: To musicie go na jakąś imprezę zabrać to sobie pozna
J: Mamo, to tak nie działa w dzisiejszych czasach
M: Jak to nie? A jak to działa?
J: Tak, że 70% facetów nigdy nie będzie miało dziewczyny bo są niewystarczająco atrakcyjni i przegrywają z atrakcyjniejszymi facetami dostępnymi na wyciągnięcie ręki w internecie. Rynek matrymonialny stał się bardzo globalny.
M: Głupoty gadasz, pewnie źle szuka. Myślę, że to dlatego że ma za wysokie wymagania. Faceci to by tylko chcieli taką napompowaną lafiryndę ze sztucznym biustem i zrobionymi ustami. Na zwykłą dziewczynę to by nawet nie spojrzeli, a myślisz że taka to by nie chciała z nim być?
J: No nie, właśnie o to chodzi że przeciętna dziewczyna nie chce być z przeciętnym chłopakiem. Nie rozumiesz dzisiejszych czasów.
M: Kłamiesz, na pewno tak nie jest. Ostatnio w telewizji słyszałam, że kobiet jest 5 razy więcej niż mężczyzn
J: Jak to jest możliwe, skoro szanse na urodzenia chłopca i dziewczynki są 50/50?
M: Bo mężczyźni krócej żyją.
J: Aha, czyli ma szukać dziewczyny po 90-tce bo nie ma tam już odpowiedników męskich dla nich?
M: Nie no, niech sobie znajdzie w swoim wieku.
J: To po co ta fałszywa informacja że kobiet jest więcej?
M: Bo jest więcej, tak mówi statystyka. Zresztą nie musi szukać w Warszawie, może poszukać na wsiach jakiejś normalnej zwykłej dziewczyny.

(°°
no #!$%@? po prostu no nie, już nie chciałem dłużej rozmawiać

także tak, nie rozmawiajcie z ludźmi z innego pokolenia o relacjach damsko-męskich

#przegryw #redpill #bluepill #blackpill #podrywajzwykopem
  • 30