Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 14

- 6

- 4
587
Egipt buduje autostradę zaledwie 50 cm od gęstej dzielnicy mieszkalnej

Cóż, Egipt jest dziś w wiadomościach z powodu projektu autostrady, który podnosi brwi (śmiech lub powaga), co powoduje, że ludzie są najbardziej sfrustrowani i wściekli.
z- 155
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 10

- 1
część wspólna i nawet jak mieszkanie własnościowe to to nawet ludzie z parteru muszą się zgodzi
@karma-zyn: a nie możesz się przejść po mieszkaniach z kartką i zapytać o zgodę?
- 1
Jak uprzykrzyć życie dziadom bardzo głośno słuchającym tv, którzy mieszkają pode mną? Próby pokojowego rozwiązania problemu się nie udały. Głośnik na kaloryfer?
- 5
- 1
Nie wiem czy są wśród was też ludzie tak zryci jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) na punkcie industrialu, bloków i widoków.
Jeśli tak - to zapraszam was na nową grupę https://www.facebook.com/groups/widokzbloku/ gdzie chcę stworzyć miejsce, gdzie ludzie będą wrzucać fotki z bloków, ale jak ktoś ma fajny widok z domu to też można ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Często patrząc na bloki
źródło: comment_oYQD63Nt1C25bE0FSwoyNS0yvo0r3Hqq.jpg
Pobierzhttps://www.google.pl/maps/@50.686668,16.3633564,3a,72.2y,164.74h,108.38t/data=!3m6!1e1!3m4!1s4DhotBRM_JVuUv2U0XOWoQ!2e0!7i13312!8i6656?hl=pl
źródło: comment_v7eKiAARjQ0HdGyIBf1AFZe7EbADJ1UE.jpg
Pobierz- 7
Jak najbardziej ma sens to co robi..
Modułowa konstrukcja tego bloku powoduje że może pękać na łączeniach, jednocześnie nie obniża to solidności konstrukcji.
Szpary jedynie tworzą mostki termiczne, więc trzeba je zatkać choćby pianką.
3
Gdzie kręcono Czarnobyl? Fabianiszki w Wilnie zagrały Prypeć

Sceny z miasta Prypeć kręcono w dzielnicy Fabianiszki w Wilnie. Pojechaliśmy do Fabianiszek szukać kadrów z serialu Czarnobyl
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
- 12
- 0
- 5
9
Gropiusstadt w Berlinie - najsłynniejsze blokowisko Europy. Osiedle-utopia...

Gropiusstad w Berlinie miało być osiedlem idealnym. Tymczasem idea Waltera Gropiusa została wypaczona. Powstało gęste, betonowe, gigantyczne blokowisko. To tu…
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mam problem i chyba zje*alem po całości... :(
Otóż jakiś czas temu postanowiłem się usamodzielnić i wyprowadzić od rodziców. Wybór padł na kawalerkę w wieżowcu. Pierwsze dwa dni było spoko, ale po dwóch dniach zaczęły dochodzić bardzo głośne dźwięki od sąsiadów z góry, nie jest to muzyka ale różnej maści uderzenia czy przesuwania (najprawdopodobniej krzesła i taborety). Hałas jest naprawdę uporczywy i jest praktycznie cały dzień od mniej więcej 6.30
- 0
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
- 0
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
- 1
źródło: comment_26wRDEjYxmkhlK8ZcOvQwAV1R2neojkg.jpg
Pobierz0
Prywatna instalacja fotowoltaiczna na bloku

Już 2 lata temu Radosław Wroński doprowadził do instalacji prywatnej instalacji PV na "swojej" części dachu w bloku. Rozwiązanie dla wspólnot bez wind?
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 5
- 1
- 3
1
Falowce - największe bloki w Trójmieście
Gdy powstawały w latach 60. i 70...
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #























