to jak to jest z tym #iran i #siatkowka #sport oraz gorącym przyjęciem przez Irańczyków skoro trener Vital Heynen mówi
http://www.sport.pl/siatkowka/7,64948,24911183,vital-heynen-o-sytuacji-w-iranie-balem-sie-wyjsc-z-autobusu.html#opinions

To była pana najdziwniejsza wizyta w Iranie? Najpierw czynią pana honorowym obywatelem, a następnie nie dają przejechać do hotelu.

- Oczywiście, że była najdziwniejsza. Spotkaliśmy tylu uprzejmych ludzi na ulicach, przez dużą część czasu nie mogliśmy narzekać na organizację pobytu, a nagle to się zmieniło,
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@bijotai: bylem w Iranie 20 albo 30 razy i nigdy nic złego mnie jie spotkało więc piszę z mojego doświadczenia. Ty za to dajesz wpis w którym kompletnie nie wiadomo o co chodzi.
  • Odpowiedz
kiedy Polska jest wasalem ZSRR i rosyjscy żołnierze stacjonują w Polsce: okupacja!!!1!

kiedy Polska jest wasalem USA i amerykańscy żołnierze stacjonują w Polsce: sojusz!!!1


@Scyzorex: żołnierzy radzieckich nie zapraszaliśmy
żołnierzy amerykańskich i owszem
tylko idiota nie widzi różnicy
  • Odpowiedz
W Libii narastają napięcia społeczne o podłożu ekonomicznym, które są tak znaczące z punktu widzenia problemu miliona syryjskich uchodźców i ich gospodarzy, że przebiły się do chińskiej infosfery.

700 Syrian refugees flee from Lebanon's Deir El Ahmar camp

Fakhry told Xinhua that civil defense members came to Deir El Ahmar last Wednesday to extinguish a fire that broke out in one of the town's camps, which caused heavy dust prompting Syrian refugees
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach