Mirki, szykuje sie do duzej wycieczki rowerowej. Wg harmonogramu w dlugi weekend od 15 sierpnia wypadaja mi noclegi w Bieszczadach.
Powiedzcie mi jak moze byc z dostepnoscia miejsc noclegowych na jedna noc?
Dodam ze jade sam co dodatkowo budzi niechec wlascicieli i trudniej zlapac miejsce.
Interesuja mnie miejscowosci na duzej petli bieszczadzkiej. Baligrod, Cisna, Wetlina, Ustrzyki Dolne. Chcialbym w ciagu dwoch dni zrobic petle z Sanoka/Leska i musze gdzies kimnac po drodze.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co do samych Bieszczad się nie wypowiem, ale jeżdżę sporo po Polsce i w gorących okresach noclegowych znalezienie jedynki "z ulicy" jest czasami cholernie trudne. I to mając mobilność samochodu, na rowerze może graniczyć z niemożliwością.
Planuj trasę inaczej albo zwyczajnie bierz namiot i śpiwór (albo lekki zestaw śpiwór+alumata+agrowłóknina, ale to trochę hardkor bo nocne temperatury już spadły ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#podrozujzwykopem #bieszczady #solina #kiciochpyta
coś ciekawego niepopularnego do zobaczenia/zwiedzenia w okolicy Soliny (najlepiej trochę w stronę południa, bo bazuję w miejscowości Zawóz). golfik dojechał! oby jeszcze wrócił ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cyckonauta: ja tak jeżdżę, bo znajomych to nie interesuje, a z randomami z netu nie będę się ustawiał. I na mniej popularnych szlakach spotkasz częściej samotnych wędrowców niż pary czy grupy. także śmiało
  • Odpowiedz
Mireczki. Pierwszy raz jadę w Bieszczady. Możecie mi polecić jakąś fajną trasę? Nocleg mamy przy solinie ale transport jest wiex dojazd nie jest problemem. Będę bardzo wdzięczny :D
#bieszczady
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vitalson: Wszystko widzę ładnie zostało zamieszczone na mapach google. Jeszcze jakiś czas temu nie było tej ścieżki zaznaczonej do Tworylne, ale w terenie jest ona dość wyraźna. W kilku miejscach posiłkowałem się mapami maps.me koniecznie offline ponieważ brak tam zasięgu. To są wspaniałe tereny, dzikie, gdzie można w błocie spotkać odcisk niedżwiadka. Bardzo polecam. Coś wspaniałego. Jak masz jeszcze jakieś pytania to wal śmiało. Od siebie dodam jeszcze że w
  • Odpowiedz
Będzie trochę #chwalesie ale chyba nie każdy dałby radę. Wiem też że szybko nie powtórzę tej głupoty. Następnego dnia coś tam jeszcze chodziłem - trasa w komentarzu. Początkowo chciałem ambitniej tj. po Bukowym Berdzie iść na Halicz i Przełęcz Bukowską i stamtąd wrócić do Wołosatego, ale jedno kolano mi zesztywniało i musiałem tam dokuśtykać niebieskim szlakiem.
Pierwszą trasę rozpocząłem o 6ej i skończyłem o 19.10, drugą o 7ej i skończyłem
Utero - Będzie trochę #chwalesie ale chyba nie każdy dałby radę. Wiem też że szybko n...

źródło: comment_V2UPlE9nwUbd48sPvLWpthxallfeZIMQ.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mudmen: poziom zalesienia praktycznie nic nie wnosi do tematu. To tak jakby ktoś zasiał zboże na miejscu naturalnej łąki i twierdził, że trawa nadal jest, wiec przyroda nie ucierpiała.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tommy097 w link, który teraz wysłałeś nie ma mojego miasta nadal (wersja na telefon). Weszłam z poziomu komputera i znalazłam mapę, jednak to moja własna robota i dociekliwość ( ͡º ͜ʖ͡º) dziękuję serdecznie za pomoc i tak!
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach