Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Mirek_Cebula
via Android- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

LRF1000W
- 1
@Mirek_Cebula: rozlałeś kawkę
konto usunięte via iOS
- 0
Znam miejsce, miłego wypoczynku!
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@JulioIglesiasSexualPredator najważniejsze ze mi smakowała :)
- 2
Mirki, szykuje sie do duzej wycieczki rowerowej. Wg harmonogramu w dlugi weekend od 15 sierpnia wypadaja mi noclegi w Bieszczadach.
Powiedzcie mi jak moze byc z dostepnoscia miejsc noclegowych na jedna noc?
Dodam ze jade sam co dodatkowo budzi niechec wlascicieli i trudniej zlapac miejsce.
Interesuja mnie miejscowosci na duzej petli bieszczadzkiej. Baligrod, Cisna, Wetlina, Ustrzyki Dolne. Chcialbym w ciagu dwoch dni zrobic petle z Sanoka/Leska i musze gdzies kimnac po drodze.
Powiedzcie mi jak moze byc z dostepnoscia miejsc noclegowych na jedna noc?
Dodam ze jade sam co dodatkowo budzi niechec wlascicieli i trudniej zlapac miejsce.
Interesuja mnie miejscowosci na duzej petli bieszczadzkiej. Baligrod, Cisna, Wetlina, Ustrzyki Dolne. Chcialbym w ciagu dwoch dni zrobic petle z Sanoka/Leska i musze gdzies kimnac po drodze.
Co do samych Bieszczad się nie wypowiem, ale jeżdżę sporo po Polsce i w gorących okresach noclegowych znalezienie jedynki "z ulicy" jest czasami cholernie trudne. I to mając mobilność samochodu, na rowerze może graniczyć z niemożliwością.
Planuj trasę inaczej albo zwyczajnie bierz namiot i śpiwór (albo lekki zestaw śpiwór+alumata+agrowłóknina, ale to trochę hardkor bo nocne temperatury już spadły ( ͡° ͜ʖ ͡°))
Planuj trasę inaczej albo zwyczajnie bierz namiot i śpiwór (albo lekki zestaw śpiwór+alumata+agrowłóknina, ale to trochę hardkor bo nocne temperatury już spadły ( ͡° ͜ʖ ͡°))
- 0
@Takiseziom: @Aramil: potwierdziliscie to czego bylem prawie pewien. Przesune wyjazd
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Mirek_Cebula: I raz wystarczy. Chatka i Tarnica to dwa najpopularniejsze szlaki gdzie złazi się mnóstwo ludzi z dzieciorami.
#podrozujzwykopem #bieszczady #solina #kiciochpyta
coś ciekawego niepopularnego do zobaczenia/zwiedzenia w okolicy Soliny (najlepiej trochę w stronę południa, bo bazuję w miejscowości Zawóz). golfik dojechał! oby jeszcze wrócił ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
coś ciekawego niepopularnego do zobaczenia/zwiedzenia w okolicy Soliny (najlepiej trochę w stronę południa, bo bazuję w miejscowości Zawóz). golfik dojechał! oby jeszcze wrócił ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
- 3
@palewave: obczaj sobie na https://mapa-turystyczna.pl/ z warstwą Sygnatura
1344
Najciemniejsze miejsce w Polsce - Park Gwiezdnego Nieba Bieszczady

Park Gwiezdnego Nieba Bieszczady to drugi park ciemnego nieba w Polsce oraz jedno z najlepszych miejsc w naszym kraju do obserwacji gwiazd. W artykule sporo zdjęć oraz informacje praktyczne o oglądaniu nieba w Bieszczadach.
z- 105
- #
- #
- #
- #
- #
Co myślicie o samotnym urlopie w #bieszczady ? Ktoś tak pojechał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#urlop #gory #podrozojzwykopem #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
#urlop #gory #podrozojzwykopem #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
- 4
@cyckonauta: ja tak jeżdżę, bo znajomych to nie interesuje, a z randomami z netu nie będę się ustawiał. I na mniej popularnych szlakach spotkasz częściej samotnych wędrowców niż pary czy grupy. także śmiało
@cyckonauta: ja właśnie we wrześniu jadę sam
- 0
Mirki polecicie jakaś wypożyczalnię motocykli w #bieszczady ? Szukam i wygląda jakby nic nie było w tamtych rejonach...
#motocykle
#motocykle
@mathix: ostatnio widziałem, że Bieszczadzka Przystań Motocyklowa się ogłaszała na fb, że otwierają wypożyczalnię, masz info na stronie: https://www.motocyklemwbieszczady.pl/
- 1
@Huberto606: Muszę do nich się odezwać, bo strona taka sobie.
@emerjot: Pff. Jadę puszką ze znajomymi i chcę sobie na jeden dzień wynająć moto. Nie kumam co w tym niedorzecznego.
@emerjot: Pff. Jadę puszką ze znajomymi i chcę sobie na jeden dzień wynająć moto. Nie kumam co w tym niedorzecznego.
Mireczki. Pierwszy raz jadę w Bieszczady. Możecie mi polecić jakąś fajną trasę? Nocleg mamy przy solinie ale transport jest wiex dojazd nie jest problemem. Będę bardzo wdzięczny :D
#bieszczady
#bieszczady
- 0
- 0
@Vitalson: Wszystko widzę ładnie zostało zamieszczone na mapach google. Jeszcze jakiś czas temu nie było tej ścieżki zaznaczonej do Tworylne, ale w terenie jest ona dość wyraźna. W kilku miejscach posiłkowałem się mapami maps.me koniecznie offline ponieważ brak tam zasięgu. To są wspaniałe tereny, dzikie, gdzie można w błocie spotkać odcisk niedżwiadka. Bardzo polecam. Coś wspaniałego. Jak masz jeszcze jakieś pytania to wal śmiało. Od siebie dodam jeszcze że w
- 7
- 6
Będzie trochę #chwalesie ale chyba nie każdy dałby radę. Wiem też że szybko nie powtórzę tej głupoty. Następnego dnia coś tam jeszcze chodziłem - trasa w komentarzu. Początkowo chciałem ambitniej tj. po Bukowym Berdzie iść na Halicz i Przełęcz Bukowską i stamtąd wrócić do Wołosatego, ale jedno kolano mi zesztywniało i musiałem tam dokuśtykać niebieskim szlakiem.
Pierwszą trasę rozpocząłem o 6ej i skończyłem o 19.10, drugą o 7ej i skończyłem
Pierwszą trasę rozpocząłem o 6ej i skończyłem o 19.10, drugą o 7ej i skończyłem
źródło: comment_V2UPlE9nwUbd48sPvLWpthxallfeZIMQ.jpg
Pobierz- 28
Przelot 3 wojskowych samolotów CASA C-295 nad zaporą w Solinie. Zdjęcie wykonane z pokładu pierwszego z nich
#fotografia #samoloty #lotnictwo #bieszczady
#fotografia #samoloty #lotnictwo #bieszczady
źródło: comment_9kUsu1iTb498ykCjiRKptYRwVKfLNrGg.jpg
Pobierz- 1
@piekna_gabi: Znalazłem na fb, autor nie był podany. Wrzuciłem google grafika i autor to Bartek Bera
@Ananaos Bartek Bera jest
2
Żubrzyce z przychówkiem wracają do stad. Migracja w Bieszczadach

Co roku w Bieszczadach przychodzi na świat 40-60 młodych żubrów.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
13
Polsko-ukraińskie przejście graniczne Wołosate-Łubnia znów będzie otwarte

Piesze przejście będzie otwarte w dniach 8-10 sierpnia z okazji Dni Dobrosąsiedztwa
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
28
Mord drzew, czyli rzetelność prasowa według OKO

Mord drzew, czyli rzetelność prasowa według OKO
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via iOS
- 9
@KD30: tak trwa, od kilkudziesięciu lat
@mudmen: poziom zalesienia praktycznie nic nie wnosi do tematu. To tak jakby ktoś zasiał zboże na miejscu naturalnej łąki i twierdził, że trawa nadal jest, wiec przyroda nie ucierpiała.
- 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
w Bieszczadach jesteśmy parę razy w roku
@faramka: z ciekawości, jechaliście kiedyś serpentyny w okolicy wsi Wujskie? :)
źródło: comment_QkMg84zgvv2vEJDmitzStgg0IevSHFqL.jpg
Pobierz@faramka: moje rejony takie piękne :) Jakbyś kiedyś jeszcze była.w tej okolicy, polecam trasę z Kańczugi na Hucisko, ale przez Lopuszkę Wielką - też jest kawał góry ;)
- 1
W seansach filmowego lata w @orange pod chmurką uczestniczyło już ponad 5 tys. widzów. Na trasie jeszcze m. in. #suwalki i #zamosc, później #bieszczady i #tatry https://biuroprasowe.orange.pl/blog/polmetek-filmowego-lata-z-orange-na-karte/ #orangeteam
Komentarz usunięty przez autora
@Tommy097 w link, który teraz wysłałeś nie ma mojego miasta nadal (wersja na telefon). Weszłam z poziomu komputera i znalazłam mapę, jednak to moja własna robota i dociekliwość ( ͡º ͜ʖ͡º) dziękuję serdecznie za pomoc i tak!
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6

















