@cantom: nie mam, ale obczaj na mapie google z największym zbliżeniem. Może ktoś dodał pinezkę. Nocowaliśmy na takim dzikim "polu namiotowym" nad rzeką Wiar niedaleko Kalwarii Pacławskiej.
  • Odpowiedz
  • 11
Mirky! Czy są tu jakieś świry z Podkarpacia? Jeśli tak, to ogromne gratulacje i ukłony. Kurła. Mieszkacie w pięknym regionie Polski. Właśnie kończę ponad tygodniowy pobyt tutaj. Nie dajcie sobie wmawiać niczego o żadnej Polsce B, C czy X. Ten region niczym nie różni się od mojej Wielkopolski! Przyroda, infrastruktura, ludzie, oferta turystyczna, wszystko mega! Szkoda że system edukacji tak pomija ten region jeśli idzie o historie i dziedzictwo narodowe. Wszyscy wiemy
kubapoz - Mirky! Czy są tu jakieś świry z Podkarpacia? Jeśli tak, to ogromne gratulac...

źródło: comment_asLdReeeCxqvmfhbzSb0nQKLTJyrIAQ5.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 5
@littleblizz kurde, muzeum Bóbrka, które jest jakimś mega interdyscyplinarnym i multimedialnym centrum wiedzy o przemyśle paliwowym, a nie tylko muzeum o lampce naftowej, skansen w Sanoku i to muzeum budownictwa ludowego, samo Krosno, Rzeszów jako miasto wojewódzkie zaskakuje ogromnie, taki Wrocław się chowa przy nim. Nowe domy, super drogi, czułem się jak na wioskach w Niemczech zachodnich. Otwarci ludzie. Moc. A mainstream p------i o zacofaniu i Polsce B, i potem taki
  • Odpowiedz
@kubapoz: Jedne z najładniejszych województw to prawda, ale Polska C i to wielka. Jest u nas ładnie i czysto ale słabo z pracą, a jak już to 2-2,5k przy 6k za M2 mieszkania w takim Rzeszowie. W Przemyślu pracy nie ma, a miasto martwe. Niczego nie załatwisz bo Ukraińcy wszędzie po urzędach czy lekarzach. Zastanawiam się gdzie wyjechać i myślę właśnie nad zachodem. A pomija się zawsze nasz rejon w
  • Odpowiedz
@JPRW: jak nie lubię niszczenia publicznych rzeczy, tak uwielbiałem czytać twórczość ludzi utrwaloną w domach kolonijnych, starych namiotach na obozach czy w schroniskach. Szkoda że wtedy nie miałem aparatu, o telefonie nawet nie wspominając.
  • Odpowiedz
@Szatanski_werset: Mapa Turystyczna mówi 7.40 h KLIK
Mapy.cz 8.52 h KLIK
Z mapy Compassu wychodzi jeśli dobrze liczę 7.45 h KLIK
A przewodnik Rewasza szacuje czas przejścia na 8.30 h

Dokładnie tydzień temu robiłem dłuższą trasę Przysłup-Okraglik-Riaba-Ustrzyki Górne i zmieściłem się w 11 godzinach. Weź pod uwagę, że upał upałem, ale błoto na szlaku ciągle jest i może być więcej (burze), a jeśli wychodzisz wcześnie rano, to możesz mieć do czynienia z rosą, a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szatanski_werset: Kolega wyżej Ci wyjaśnił. Nawet przejściowe opady powodują powstawanie błota, które w lasach trzyma nawet kilka dni. Bardziej uczeszczane szlaki są ubite, ale inne... No cóż, chcesz to sprawdzaj :P
  • Odpowiedz
Siemanko #bieszczady. Lecę na kilka dni do Ustrzyk Górnych i nie wiem gdzie na nocleg się zdecydować. Są miejsca w Kremenaros, domu rekolekcyjnym i Terebowcu. W tym pierwszym podobno kanalizacja zepsuta i woda strasznie śmierdzi i nie wiem czy się zdecyduje, o pozostałych nikt mi nigdy nie mówił. Niestety u Pani Teresy w żarełku nie ma juz miejsc :/ Cos mozecie polecić w podobnym przedziale cenowym w tym miejscu?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DosAkos
@a231
Ja byłem na tym weekendzie w domu rekolekcyjnym i miałem pokój w tym dużym budynku i były łazienki w tym samym budynku co pokój. Byliśmy w 6 osób może jak ktoś jedzie samemu to ma spanie gdzieś indziej. Warunki spoko łóżka trochę stare no ale lepiej niż w dużej sali w schronisku. Można zostawić rzeczy dostajesz klucz. Łazienki są na 3 piętrach wiec nigdy nie było problemu z
  • Odpowiedz
Wybieram się w do Wetliny żeby samotnie powędrować po okolicznych pagórkach. Jest to mój pierwszy taki trip. Nie ogarnąłem sobie jeszcze chatki, a jak dzwonie to już brak miejsc :/ Lepiej ogarnąć sobie chatkę czy odpuścić i spać w namiocie w fajnym ośrodku Wetlina? Dawno nie spałem pod namiotem. Da się tak przeżyć? Nie jestem żadnym bushcraftowcem, ale mam doświadczenie w postaci 6 lat srania w lesie z harcerzami. Jakieś porady na
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gory #bieszczady #fotografia #fotyfafrocla
Kilka wspomnień z dawnych młodzieńczych wędrówek po Bieszczadach. Lata 90-te, trafiliśmy z kumplem do wsi Strubowiska (Strzebowiska). Gruntowa droga, sklep objazdowy, zwykła wioska. Spędziliśmy kilka nocy w opuszczonym domu (zdjęcie).
Teraz to osiedle domków i pensjonatów, eh...
Fafrocel - #gory #bieszczady #fotografia #fotyfafrocla
Kilka wspomnień z dawnych mło...

źródło: comment_Dw0uhrvDEEmKdVevBgJDmFcNINUxtBi8.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach