Wszystko
Najnowsze
Archiwum
72
Pętla Hala Jaworowa, Kotarz i Grabowa w Beskidzie Śląskim

Z Brennej Hołcyny można zrobić 11 kilometrową pętlę przez widokową Halę Jaworową, szczyt Kotarz i dalej przez Chatę Grabową. Kontrowersje są wokół Hali Jaworowej, bo planuje się tutaj wybudować bazę hotelową i trasy narciarskie. Protesty trwają.
z- 10
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
- 1
@100mph: chciałbym pójść z synem.
- 17
W weekend zrobione ok. 60km w 3 dni w #beskidy a konkretnie w Beskidzie Makowskim, aka Beskidzie Myślenickim, aka Beskidzie Średnim. Wpadł Lubomir do #koronagorpolski - ale ponieważ granice akurat tego pasma są mocno kontrowersyjne to zaliczyłem też Jałowiec na wypadek gdyby Pasma Jałowieckiego jednak nie zaliczać do Beskidu Żywieckiego i Koskową Górę, na
źródło: comment_1661940888aB3FEBViMRWfajKZUGArTT.jpg
Pobierz- 16
- 17
źródło: comment_1661576811g6zSyBaMifL69ZoNguINnk.jpg
Pobierz2
Największe w Polsce czynne osuwisko jest w Międzybrodziu Bialskim

Do przysiółka Łazki w Międzybrodziu Bialskim, gdzie przed laty powstało największe w Polsce czynne osuwisko i kilkudziesięciu budynkom groziło zawalenie, powróciło życie. Powoli, krok po kroku, niejako tylnymi drzwiami.
z- 1
- #
- #
- #
- #
14
Trasa rowerowa z Ustronia Równica-Trzy Kopce 2 - MTB Beskidy

Trasa rowerowa z Ustronia: Równica-Trzy Kopce 2 to bez wątpienia dobra propozycja dla wszystkich, którzy nie boją się beskidzkich kamieni.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Idziemy w Beskidy, i teraz pytanie do Was, jakie znacie najładniejsze szlaki w Beskidach?
Blatnia odpada, bo 3 raz nie idę tam, Babia odpada bo to za ciężkie dla niego, nie chce żeby się zraził, chociaż na Babia najbardziej bym chciała
- 13
Właśnie zaszczepiłem u mojej sześciolatki miłość do gór. Jednego dnia Rysianka. Drugiego, od drugiej strony na Lipowską.
Zero narzekań, zero zrzędzenia
Przepełnia mnie duma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gory #beskidy #rodzicielstwo
źródło: comment_1660938293LwGX8Hh5FS3bwcFTAgoj6k.jpg
PobierzMam takie kurde pytanko.
Czy widać stąd Babią Górę?
1725
źródło: comment_1660752702NH7zSxS6jYfr6vOJShbMPh.jpg
Pobierz- 0
Najświętsza Panienka zeszła z nieba i oznajmiła, że w ciągu 7 lat Man Utd wygra ponownie potrójną koronę, bez porażki w PL i bez straty gola w FA Cup i CL.
Chodzę dziś po #beskidy a dokładniej to po #beskidniski i w środku parku krajobrazowego, na szczycie góry, znów ci debile na #motocross. Jakbym miał pręt to bym wrzucił gdzie trzeba. Nie oczywiście, nic bym nie zrobił, bo to jednak ludzie, ale... Tak się zacząłem zastanawiać co ja mogę w tej sprawie zrobić. Na 112
Tylko klawiszujesz w internetach.
Absolutnie bez sensu
- 1
Przeszkadzali Ci ale ani nie zwróciłeś uwagi ani nie zadzwoniłeś na Policję.
@bigger: Serio, uważasz że grupka ameb orających park krajobrazowy zrobiła by sobie cokolwiek ze zwrócenia im uwagi? xD
- 1
https://www.wykop.pl/link/6778507/w-beskidach-mozna-spotkac-jedne-z-najdrozszych-grzybow-swiata/
#grzyby #grzybobranie #przyroda #las #lasy #beskidy #mikroreklama
źródło: comment_1660587970UleA3Q5Wmu6yEbStkPJm9X.jpg
Pobierz- 5
- 6
Nazywaja się jakoś quehua? Quebeca czy jakoś tak.
W tym roku też je zabieram i nie widać po nich, żeby miały się niedługo zniszczyć, a czasami używam ich jako zimówki, w co silniejsze dni zimą
Przyjemnego dnia życzę
#dziendobry #mojezdjecie #gory #earthporn
#beskidy
źródło: comment_16600498167gMH7XG7AY7oOwlYzBQf5g.jpg
PobierzKurde pogoda się wysypała na weekend a mamy zaplanowany wyjazd do Sądeckiego. Jest tam w okolicy co do zobaczenia w brzydką pogodę w obszarze 2 godz. jazdy autem?
- 0
Jak jest schronisko i pieczątka to wiadomo. A co w przypadku innych tras? Serio musi być fotka ze miejsca startu i zakończenia i to jest dowód?
Czy np zapisany ślad z #garmin lub innej aplikacji jest dla nich "dowodem" Czy jak jest pieczątka to musi być pieczątka czy dalej ślad z aplikacji jest dowodem?
Ja to ogólnie mam gdzieś, bo to jest
- 1
- 0
- 1
Kupiłem model o którym pisałem - co prawda nie dla siebie a dla różowej, no i na wyprawy przejął je młody.
Z zeznań wiem że są wygodne, obtarły go tylko podczas pierwszego wyjścia do lasu zaraz po zakupie.
Od siebie dodam że wykonanie, wygląd, jakość - super, nie ma się do czego przyczepić.
Ja osobiście szarpnąłem się na Alp trainer 2 mid gtx - no





















#beskidy #turystyka
Nie było źle, ale wolę nowsze baseny.