Wpis z mikrobloga

Wybierałem się już dłuższy czas ale Dzięki @Anty_Chryst za zwiększenie motywacji. Dzisiejsza Babia Góra o wschodzie słońca była łaskawa. Pozwoliła się nacieszyć widokiem przez 25 min, potem zatopiła się w chmurce ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Słaby wiatr, 6 osób na szczycie to chyba cud ( ͡° ͜ʖ ͡°) #babiagora #beskidy #gory
luxpl - Wybierałem się już dłuższy czas ale Dzięki @Anty_Chryst za zwiększenie motywa...

źródło: comment_1666812182zQstPZwpWVmL4J8QiozZvd.jpg

Pobierz
  • 7
@Or3z: niezapomniane przezycie to jest jak masz trochę obsuwę ale i tak wbijasz na Diablaka bo zdążysz, jest luty, mgła jak #!$%@? i po dotarciu na szczyt robi się ciemno ( ͡° ͜ʖ ͡°) to był drugi raz w zyciu jak szedłem z gpsem w ręku żeby wiedzieć dokąd idę bo tyczek nie było widać.
@Dolan: Zimą w górach byłem tylko raz, wchodziliśmy na Kasprowy od Kużnic, gdyby nie porządne raki które wypożyczyłem to by mnie wtedy zwiało. Pierwszy raz miałem wtedy kryzyz w górach i zastanawiałem się czy nie zawrócić.
@Or3z: generalnie to polecam na zimę Karkonosze, bardzo fajne i w miarę bezpieczne góry dla początkującego, są tam ze 2 takie miejsca gdzie jak się potkniesz to zginiesz ale tak to luz.