via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
Dobra pogoda była. Podjazd na Salmopol jest zaskakująco przyjemny, ale pod wille prezydencka w Wiśle już tak miły nie jest, zwłaszcza jak się go robi po 100km i podjeździe na salmopol. Ogólnie polecam trasę, a pogoda była fantatyczna.
https://strava.app.link/pJFc4zy8aub
. #rower #gravel #beskidy
mtos - Dobra pogoda była. Podjazd na Salmopol jest zaskakująco przyjemny, ale pod wil...

źródło: comment_1665943558Tgema3TtVcZgn1K2f4nHD8.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pompastic: Moja ulubiona pętla w Beskidach: mapa Co prawda widoki nie aż takie jak w Tatrach, ale praktycznie połowa trasy przebiega odsłoniętymi grzbietami, więc lekka analogia do Czerwonych Wierchów jest;)
  • Odpowiedz
Szukam pomysłu na jutro na wycieczkę w góry. W Tatry albo beskiz zywiecki/slski lub ich okolice. Na jakieś 6 do 8 godzin zastanawiałem się nad kopa kondracka i malolaczniakiem, ale trochę warunki chyba średnie.

#tatry #beskidy #gory
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Voyo: Do niedawna też miałem niezłą fazę na wychodzenie na górskie wschody słońca. Fajna sprawa, udanej pogody miras!
  • Odpowiedz
Mirki, kojarzycie czy do Stecówki można dojechać autem? Mapy.cz pokazują parking na Stecówce, google pokazuje że wjazd jest możliwy, ale jednocześnie na street view za parkingiem na Szarculi jest zakaz wjazdu wstawiony. Idę z małymi dzieciakami i taki dystans mi już robi różnicę, więc się zastanawiam czy nie zmienić trasy.

A jeśli nie to jaki najmniejszy dystans można pokonać żeby dotrzeć do Przysłopu pod Baranią? Odkąd tam byłem pierwszy raz, to wiedziałem,
Iudex - Mirki, kojarzycie czy do Stecówki można dojechać autem? Mapy.cz pokazują park...

źródło: comment_1663747200pbtc186LlcKW8kXyABjuGx.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach