Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 5
- 1
@gaily: rozmawiałem na temat tego etapu - tak jak pierwszy etap był wyprzedany na etapie dziury w ziemi, tak teraz specjalnie jest tak napisane, żeby ktoś się jarał "ooo, muszę szybko kupować". Nie zdziwiło cię to, że akurat jest wolny jeden parter i jedno piętro czyli cała oferta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@Matemit ja nie z Tychów, w odwiedzinach byłem :) A miasto się rozrasta bo jest nieźle położone i komunikacja też ok. Blisko do Krakowa i Katowic, pociągiem dojedziesz wszędzie.
7
Trzy Kopce z Wisły przez Bukową - MTB Beskidy

Trzy Kopce z Wisły przez Bukową to propozycja trasy rowerowej poprowadzonej po dosyć łatwym terenie w porównaniu do większości tras
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
6
Pleń pełzał po szlaku w Beskidach. "Wierzono, że spotkanie go przynosi...

Wyjątkowo rzadkie zjawisko - pleń - udało się uchwycić wędrującemu w Beskidzie Żywieckim Reporterowi 24. Na nagraniach i zdjęciach widać pełzającą wspólnie grupę tysiąca larw muchówek.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Podczas zejścia z Baraniej Góry przyuważyłem takie oto drzewo, podpowie ktoś gdzie znajduje się kolejne z literą I?
#beskidy
#gory
#humorobrazkowy
#heheszki
#glupiewykopowezabawy
#beskidy
#gory
#humorobrazkowy
#heheszki
#glupiewykopowezabawy
źródło: comment_1658834870cHG5bpysGY05ETDli4mSw0.jpg
PobierzMirasy planuje jutro isc na Skrzyczne na wschod slonca z Lipowej. Jak ktos chetny to dajcie znac. Wyjscie ok 3 zeby zdazyc. #beskidy #beskidslaski #gory
- 1
@Triban_RC100 Trasa idealna na gravel, w moim przypadku to Canyon Grizl 6
Każdemu życzę dobrego udanego życia
#mojezdjecie #gory #azylboners #earthporn #beskidy #tatacontent #dziendobry
#mojezdjecie #gory #azylboners #earthporn #beskidy #tatacontent #dziendobry
źródło: comment_1657988381tnqYLgf6aWcLAz7uxhukxL.jpg
Pobierz- 0
@Mirek_Cebula: O kurcze świetne! Jaka lokalizacja?
- 0
@Meow20 gdzieś za Rajcza:) daleko daleko na południe :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Mirek_Cebula: jaka ona węgierska jak w Polsce
- 3
@Mirek_Cebula: Ni to Węgierska, ni to Górka- bo jest w dolinie . Ale są bunkry więc jest zajebiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wybieram się na tydzień w #beskidy a konkretnie do Węgierskiej Górki, mam już ułożone trasy (lista poniżej), coś byście jeszcze zmienili/dodali?
1. Babia Góra
2. Wielka Racza
3. Klimczok
4. Barania Góra
1. Babia Góra
2. Wielka Racza
3. Klimczok
4. Barania Góra
źródło: comment_1657832694aDJemz7gLZDc6VTvGPH8Tp.jpg
Pobierz@PiehdolonaUszczelkaPodGlowica: Jak już masz Skrzyczne to podejdź sobie na malinowska skałę
Chodzi mi o to, że Beskidy nie są trudne, ale za to szlakami czasami ciężko zrobić fajne pętle. Dlatego ja robię sobie swoje gpx i korzystam z leśnych dróg nie będących oznaczonymi jako szlaki.
Tu masz przykład: parking-krupowa-polica-parking. Powrót jest już zwykłymi drogami, bo szlakami nie dałoby się zrobić pętli parking-parking
https://brouter.de/brouter-web/#map=14/49.6325/19.6215/standard&lonlats=19.639263,49.642901;19.655442,49.636176;19.646988,49.628189;19.619007,49.623682;19.596691,49.623084;19.618664,49.627949;19.626045,49.630111;19.638405,49.643096&profile=hiking-mountain
Tutaj
Tu masz przykład: parking-krupowa-polica-parking. Powrót jest już zwykłymi drogami, bo szlakami nie dałoby się zrobić pętli parking-parking
https://brouter.de/brouter-web/#map=14/49.6325/19.6215/standard&lonlats=19.639263,49.642901;19.655442,49.636176;19.646988,49.628189;19.619007,49.623682;19.596691,49.623084;19.618664,49.627949;19.626045,49.630111;19.638405,49.643096&profile=hiking-mountain
Tutaj
- 0
- 5
@javelin: decathlon
- 3
jeden wypad w roku
@javelin: jak ich nie rozchodzisz i nie przyzwyczaisz stopy to nawet najwygodniejsze buty będą uwierać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z tanich to marka Decathlonu (Quechua) powinna być ok. Kumpel założył na pierwsze wycieczki w Tatrach i chwalił sobie. Nawet membrana przetrzymała burzę. Z lepszych marek sprawdź Salomona (w InterSporcie mają sporo modeli), Salewę (Aleje Jerozolimskie 53), Mammuta https://mmtsklep.pl/shops/warszawa
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Mirek_Cebula: Tez dzis bylem na Magurce. Troche hard byl z mlodymi lvl 3, 2 i 0,1 + pies ale jakos poszlo xD
- 0
@Wamp0302 w sumie nigdy tam nie jadłem :)
Ale będę pamiętał :) potrafię zatem zrobić chyba lepszego burgera domowego ;)
Ale będę pamiętał :) potrafię zatem zrobić chyba lepszego burgera domowego ;)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Mirek_Cebula: Miłosław 0% lepszy niż większość alko piw koncernowych. Na zdrowie
Miłosław 0% lepszy niż większość alko piw koncernowych. Na zdrowie
@LOGlN: warte spróbowania po tym co napisałeś (kolejność nieprzypadkowa):
- Żywiec Białe
- Żywiec IPA
- 2
@Sl_w_k_1: 2ka za mała na 2 dorosłych mezczyzn z plecakami, bier 3ke
@Sl_w_k_1: Ja właśnie w takim śpię. Jest w pytę. Stosunkowo lekki - 1,5 kg i zajmuje niewiele miejsca. Jak nie zamierzasz dużo chodzić z namiotem w trekingu, a jedziesz na biwak autem to qechua night&fresh to super namioty. Ta zaciemniająca warstwa robi robotę i rzeczywiście w środku jest chłodniej oraz ciemno (nawet w dzień)
Wie ktoś jak się dostać z Żywca do Szczyrku? Jest jakiś transport?
#zywiec #szczyrk #beskidy #bielskobiala
#zywiec #szczyrk #beskidy #bielskobiala
9
Pilsko rowerem od strony słowackiej MTB - MTB Beskidy

Pilsko rowerem od strony słowackiej MTB. Czyli o tym czy na Pilsko można wjechać rowerem. O pis trasy oraz ślad gpx. Pilsko rowerem
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 64
konto usunięte via Android
- 1
- 0





















źródło: comment_1659842152fZRz57PvcmxwCkD9QfSkZI.jpg
Pobierzźródło: comment_1659843254oHTPOoi4NjggmBu0UEaI83.jpg
Pobierzźródło: comment_1659850464xP7kbTOh0jgt6iD3eq2omZ.jpg
Pobierz