@gaily: rozmawiałem na temat tego etapu - tak jak pierwszy etap był wyprzedany na etapie dziury w ziemi, tak teraz specjalnie jest tak napisane, żeby ktoś się jarał "ooo, muszę szybko kupować". Nie zdziwiło cię to, że akurat jest wolny jeden parter i jedno piętro czyli cała oferta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Matemit ja nie z Tychów, w odwiedzinach byłem :) A miasto się rozrasta bo jest nieźle położone i komunikacja też ok. Blisko do Krakowa i Katowic, pociągiem dojedziesz wszędzie.
  • Odpowiedz
Chodzi mi o to, że Beskidy nie są trudne, ale za to szlakami czasami ciężko zrobić fajne pętle. Dlatego ja robię sobie swoje gpx i korzystam z leśnych dróg nie będących oznaczonymi jako szlaki.

Tu masz przykład: parking-krupowa-polica-parking. Powrót jest już zwykłymi drogami, bo szlakami nie dałoby się zrobić pętli parking-parking

https://brouter.de/brouter-web/#map=14/49.6325/19.6215/standard&lonlats=19.639263,49.642901;19.655442,49.636176;19.646988,49.628189;19.619007,49.623682;19.596691,49.623084;19.618664,49.627949;19.626045,49.630111;19.638405,49.643096&profile=hiking-mountain

Tutaj
  • Odpowiedz
jeden wypad w roku


@javelin: jak ich nie rozchodzisz i nie przyzwyczaisz stopy to nawet najwygodniejsze buty będą uwierać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z tanich to marka Decathlonu (Quechua) powinna być ok. Kumpel założył na pierwsze wycieczki w Tatrach i chwalił sobie. Nawet membrana przetrzymała burzę. Z lepszych marek sprawdź Salomona (w InterSporcie mają sporo modeli), Salewę (Aleje Jerozolimskie 53), Mammuta https://mmtsklep.pl/shops/warszawa
  • Odpowiedz
Miłosław 0% lepszy niż większość alko piw koncernowych. Na zdrowie


@LOGlN: warte spróbowania po tym co napisałeś (kolejność nieprzypadkowa):
- Żywiec Białe
- Żywiec IPA
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: Ja właśnie w takim śpię. Jest w pytę. Stosunkowo lekki - 1,5 kg i zajmuje niewiele miejsca. Jak nie zamierzasz dużo chodzić z namiotem w trekingu, a jedziesz na biwak autem to qechua night&fresh to super namioty. Ta zaciemniająca warstwa robi robotę i rzeczywiście w środku jest chłodniej oraz ciemno (nawet w dzień)
  • Odpowiedz
który z beskidzkich szczytów będzie najlepszy do obejrzenia zachodu słońca?
w okolicy Krakowa, Nowego Sącza, Nowego Targu
#beskidy
#gory
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach