tak sobie pomyślałem, że już po dziesięciu wiadomościach na tinderze już wiadomo czy będzie flow w rozmowie, czy nie. rzadko są wyjątki od tej reguły.

#tinder #badoo #randkujzwykopem
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Był kiedyś wpis o #krakow że niemili ludzie. Jako rodowy Krakowianin zauważyłem, że różowe tu są jakieś dziwne i ciężej poznać względem innych miast. Poza Krk (większe miasta w PL) mam jakieś tam powodzenie na #tinder a na żywo ludzie są milsi niż w Krakowie. Też macie takie spostrzeżenia? Nie mówię o byciu chadem bo wtedy masz wszędzie powodzenie tylko ogólnie. W Krakowie jest dużo
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Był kiedyś wpis o #krakow że niemil...

źródło: comment_1671795137HlKjnGlNAEUxZPc7fC2IPf.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RudaPani: Tak to niestety wygląda ale to jest chyba kwestia mentalności. Ubolewam, bo sam jestem rodowitym Krakusem.

Pojedziesz do takiego Wro czy Poznania to ludzie w klubach są dużo bardziej otwarci, sami zagadują. Nie tylko różowe, wszystko jest jakieś takie bardziej luźne. Nie ma problemu się doczepić do jakiejś grupy w klubie.

W Krakowie od grupy co najwyżej dostaniesz po mordzie a księżniczki na mieście szukają tylko śniadej knagi w cubano xD
  • Odpowiedz
Relacja fwb zakończona. Na celu drobna blondynka lv25. Ustawieni po świętach na sesje foto + kawkę. Ciekawe jak będzie. #tinder #badoo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na ile w skali od 1 do 10 byście ocenili typiarę przedstawioną na zdjęciu? Założyłem konto na Badoo przechodząc wcześniej operację zmiany płci przy użyciu Face App, wstawiając tam swojego 40-letniego ryja sprzed kilku lat. Zobaczymy co spermiarze zaczną pisać (i już się nawet boję bo nie wiem co im odpisać), o ile tacy w ogóle będą. Czy typiara wygląda faktycznie na 30 lat to nie wiem, pewnie pomyliłem się +/- kilka
daro1 - Na ile w skali od 1 do 10 byście ocenili typiarę przedstawioną na zdjęciu? Za...

źródło: comment_167172472196RnTi6RhotRf4VmoRRvTX.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WomanWhisperer:
Ogólnie określenie jednorożec na kobietę chętną do trójkąta z parą nie wzięło się znikąd - po prostu podaż takich kobiet jest katastrofalnie mała w stosunku do popytu.
My z różową wyhaczyliśmy jednorożca w taki sposób, że najpierw ona wyrywała na tinderze dziewczyny bi i się z nimi spotykała, a potem jeśli była chemia proponowała im ◿
Jeśli jesteście w miarę atrakcyjni to powinno się udać.
  • Odpowiedz
@qeti: nie rozumiem po co ludzie kolekcjonują te pary w setki czy tysiące? Ja robiłem tak, że swipowałem i jak miałem z 5 par to pisałem tylko z tymi 5. Jak któraś się wykruszyła, to swipowałem dalej.

Jak się połapać w rozmowach z 100 ludzi? Przecież to absurd
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z dziewczynami to jest prosta sprawa, jeśli nie łamie dla Ciebie swoich "zasad" to znaczy, że nie podobasz jej się tak jak facet powinien jej się podobać. Nie chciałbym być dłużej niż dwa spotkania z dziewczyną która nie łamała swoich zasad dla mnie, bo to znaczy że od samego początku nie byłem dla niej wyjątkowym facetem.

Gdy laska łamie dla Ciebie swoje "zasady" to czujesz, że żyjesz. Proste
#tinder #
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LajfIsBjutiful smutne jest to, że dała szansę takiemu włosaczowi, a on to zmarnował. Teraz to już w ogóle będzie spotykać się tylko z zakolakami (szczególnie 170 cm) i każdemu pędzlowi albo innemu mirkowi z norwoodem 0 zostanie tylko wyobraźnia.
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: na 99% zmatchowała cię przez przypadek, albo tylko rzuciła okiem na pierwsze zdjęcie. Napisałeś do niej, sprawdziła uważnniej twój profil i cię w------a. To co napisałeś nie miało znaczenia.
  • Odpowiedz