Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Był kiedyś wpis o #krakow że niemili ludzie. Jako rodowy Krakowianin zauważyłem, że różowe tu są jakieś dziwne i ciężej poznać względem innych miast. Poza Krk (większe miasta w PL) mam jakieś tam powodzenie na #tinder a na żywo ludzie są milsi niż w Krakowie. Też macie takie spostrzeżenia? Nie mówię o byciu chadem bo wtedy masz wszędzie powodzenie tylko ogólnie. W Krakowie jest dużo przyjezdnych z Małopolski i okolic. Dużo tych góralek z ciężkim wrednym charakterem (albo Rzeszowa - odpowiednik Podlasia), które wyrwały się ze swoich wsi i w Krakowie mają dostęp do wielkiego miasta i turystów z zachodu więc może to połączenie małomiasteczkowych różowych które nie mają nic do zaoferowania ale w dużym mieście mogą wszystko? Tylko ta zasada nie sprawdza się w innych miastach i tam jakby łatwiej nawiązać normalną relacje bez spiny i księżniczkowania (nie jest lekko ale łatwiej niż w krk). Po tym wpisie że w Krakowie ludzie niemili pomyślałem że coś w tym może być. Jak tam u was panowie?

#podrywajzwykopem #zwiazki #relacje #redpill #blackpill #tfwnogf #badoo #rozowepaski #malopolska #randki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a57c028561760685998846
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Był kiedyś wpis o #krakow że niemil...

źródło: comment_1671795137HlKjnGlNAEUxZPc7fC2IPf.jpg

Pobierz
  • 23
Ja chyba brzydki nie jestem, a lajki mam głównie od Ukrainek, naprawdę rzadko jakąś polka się trafi w Krakowie, mówię już po selekcji że wybieram 6/10 w górę.
@AnonimoweMirkoWyznania nie wiem jak z dziewczynami ale po mojej ostatniej wizycie w Krk nie chcę tam wracać za szybko właśnie z powodu ludzi. Najbardziej chamowaci w całej Polsce, z bezuzasadnionym poczuciem wyższości wobec wszystkich wokół. Gorsi są chyba tylko "warszawiacy" z Grójca xD
RudaPani: Tak to niestety wygląda ale to jest chyba kwestia mentalności. Ubolewam, bo sam jestem rodowitym Krakusem.

Pojedziesz do takiego Wro czy Poznania to ludzie w klubach są dużo bardziej otwarci, sami zagadują. Nie tylko różowe, wszystko jest jakieś takie bardziej luźne. Nie ma problemu się doczepić do jakiejś grupy w klubie.

W Krakowie od grupy co najwyżej dostaniesz po mordzie a księżniczki na mieście szukają tylko śniadej knagi w cubano
@AnonimoweMirkoWyznania: Ty, to ja właśnie w Krakowie mialem wieksze powodzenie, niż w takim Wroclawiu. Chodzi o Tindera. Poza tym Tinder ma jakieś #!$%@? algorytmy ostatnio. Przykładowo kiedyś(2-3 lata temu) mialem po 30 par dziennie. Teraz może z 10, fakt, że znacznie obniżyli ilosc polubień. Ale mam tak, ze zazwyczaj mi te pary wchodzą podobnie. Jednakże sa takie dni że nagle jeb, dostaje pary, ktore lajkowalem jakis czas temu i nagle w
SzklanaKrowa: @krave: nie patrzyłem na wpisy 5 lat wstecz, skoro sama napisalas, ze używałaś tindera i przestałaś. Ale nie dlatego, że kogos znalazłaś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A zeby zobaczyć ile masz lat na wykopie to po prostu wystarczy najechać na twoj nick, nawet klikać nie trzeba.

Serio po 30 jesteś samotną kobietą?
---

Zaakceptował: karmelkowa