Wpis z mikrobloga

Nie wierze xD przypadkiem na Tindrze kliknęła mi się jedna literka „p” wysłałem to jako wiadomośc.Napisałem różowej, że mi się kliknelo a ta pare usunęła.Ja się zastanawiam skoro one za takie drobnostki usuwają to w związku jeden błąd i już by szukała innego.
#przegryw #rozowepaski #tinder #badoo #zwiazki #p0lka #hipergamia #blackpill #logikarozowychpaskow #pieklomezczyzn
  • 14
@sikalafou: to jest jedna z możliwość ale raczej ta z mniej prawdopodobnych
@Kodzirasek: są dwie możliwości
Pierwsza - już się z kimś umówiła, ewentualnie z paroma kandydatami konwersuje poza tinderem i usunęła konto
Druga - typowa nawiedzona laska 5/10 która #!$%@? wszystkich jak leci (liczy na matcha od kogoś atrakcyjnego), a jak żaden chad nie da jej matcha to usuwa konto xD po dwóch tygodniach zakłada ponownie i cykl się
to jest jedna z możliwość ale raczej ta z mniej prawdopodobnych


@RudyZibi: raczej ta najbardziej oczywista. Jak się podobasz lasce możesz jej wysłać, czy napisać cokolwiek, a ona i tak będzie się starać podtrzymywać rozmowę. Jakby jej przystojniak napisał: "f849hf53h895h$%$#%#%$%" to by mu odpisała "hmmm bardzo ciekawy początek rozmowy, jakieś plany na dziś? ()". A ciebie #!$%@?ła do śmieci bo napisałeś jedną literkę. Wnioski