Życie w piwnicy, nieograniczony czas, matka pomidorową przyniesie. Jakoś ten czas trzeba wypełnić. Nie da się cały dzień walić do chińskich bajek. Nawet świnia tyle nie zeżre i czasami ma przesyt.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam mały problem.

Umówiłem się na randkę z osobą niebinarną i nie spytałem się o jej płeć biologiczna xD z jednej strony wygląda kobieco, jest bardzo ładna, taka nietypowa uroda, z drugiej ma mocniejsze rysy twarzy i to budzi mój niepokój ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szczerze to jakoś takie osoby mocno artystyczne mnie podniecają, mam jakiś pociąg estetyczny (jest coś takiego?) do nich, ale jednak no wolałbym osobę
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bmbm: te mityczne robienie coś źle XD Nie ma czegoś takiego. Nie masz mordy, nie masz z kim gadać. Masz mordę, możesz gadać z każdą. Tyle w temacie.

Macie już tak wyprane łby, że nie umiecie się pogodzić z tym, że morda robi za was wszystko
  • Odpowiedz
  • 15
@rozowyslonikx kiedyś mnie odwiedzili, a w zasadzie to mojego dziadka, który zmarł, o czym nie wiedzieli, a ja po prostu sprzątałem jego mieszkanie. No i spoko, że przyszli pomogli wynosić jakieś rzeczy na śmietnik. Coś tam gadali przy tym ale stwierdziłem, że to spoko cena jak za wyniesienie gratów. Także są ok.
  • Odpowiedz
A ja na Tinderze znalazłem szczęście. Poszedłem na randkę późno w nocy, okazała się to zasadzka. Zabrali telefon i portfel. Ale mogli zabrać nerkę, a nawet życie. Teraz mam w sobie wdzięczność i radość i dlatego taguję #wygryw
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Nie, nie chce tego dodac z wlasnego konta

#zwiazki #lekarz #medycyna #tinder

Zaczęła mi potwornie doskwierać samotnosc i zaczalem szukac dziewczyny. Nie szukam przygody ani jakis innych glupot tylko po prostu kogos z kim moglbym porozmawiac na wszelkie tematy, ktora moglbym kochac, osobe ktora by mnie wspierala i z ktora byloby mi dobrze patrzec w nocne niebo. Zalozylem sobie tego calego #tinder
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem z rodziny szlacheckiej, pracuje jako adwokat za granica, mam mieszkanie w Monachium i dom wakacyjny w Azji, moja rodzina jest dziana a sam mam 190 i jestem wysportowany. Mam fajne pasje, uwazam ze nurkowanie z butlami oraz historia sztuki i architektury to fajne pasje. (I NIE, NIE CHWALE SIE TYM NA RANDKACH, nie wychodzę na buca chwalipiete - normalnie wychodzi to podczas rozmowy, przeciez nie bede tego ukrywal!)


@AnonimoweMirkoWyznania:
  • Odpowiedz
Jest taka sytuacja. Nie tak dawno poznaną dziewczynę zapraszacie do siebie pierwszy raz, gdzie macie zamiar poczęstować swoim popisowym daniem.
#zwiazki #tinder #badoo #gotowanie #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

Czy podanie bigosu i pieczonej karkówi to dobry pomysł?

  • Jak najbardziej, jeszcze jak! 65.8% (77)
  • No tak średnio, bym powiedział. 34.2% (40)

Oddanych głosów: 117

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gdzie można poznać taką panią?! na ustawkach rowerowych niema, na grupach rowerowych też nie, badoo/tinder też posucha ( ͡° ʖ̯ ͡°)
chop chciałby tylko i az tylko taką panią, nie jakieś o------e ęą tylko taką z którą można wsiąść na szosę i jechać przed siebie ()
#podrywajzwykopem #badoo #tinder #mirekszukazony #rozowepaski #tfwnogf
mati1990 - gdzie można poznać taką panią?! na ustawkach rowerowych niema, na grupach ...

źródło: comment_1672569844OOpHFIC0pCXd0KvdyT89QP.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach