Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@paki82 Nie usuwałeś albo nie wyłączyłeś czasem mi video?
- 0
@sylwke3100 to nie mój telefon. Całkiem możliwe że tak. Gdzie to włączyć?
- 0
- 0
@codeq: 256 na spokojnie wystarczy, połowe tego nie zapełniłem w swoim poprzednim a trzy lata używałem. Jack hmm trochę szkoda, ale przeżyje. Ładowanie indukcyjne mi niepotrzebne, byle było jakies turbo ładowanie bo to dosyć wazne dla mnie
15minut ładowania polowy baterii a całość w 50min. Ładowarka jest dołączona.
Chyba wystarczy bo zaczynam brzmieć jak jakiś przedstawiciel Motoroli :D
Chyba wystarczy bo zaczynam brzmieć jak jakiś przedstawiciel Motoroli :D
- 0
źródło: 1000000259
PobierzDobra przyznaje się jestem pół mózgiem i nie umiem ogarnąć prostej rzeczy.
W jaki sposób najczęściej przerzucacie pliki / zdjęcia z Androida na MAC'a?
W jaki sposób zrobić to najszybciej najwygodniej?
Myślę
W jaki sposób najczęściej przerzucacie pliki / zdjęcia z Androida na MAC'a?
W jaki sposób zrobić to najszybciej najwygodniej?
Myślę
@Turysta10: Apple robi wszystko, żeby przerzucanie plików było maksymalnie utrudnione między ich produktami, a innym sprzętem. Więc to nie kwestia twoich ograniczeń tylko pazerności Apple.
@Turysta10: Oficjalnie poprzez Android File Transfer (przewodowo), albo nieoficjalnie poprzez PairDrop (bezprzewodowo).
W drugim przypadku upewnij się, że jesteś podłączony na obu urządzeniach do tej samej sieci WiFi. W innym przypadku wybierz na górze po prawej stronie ikonę przedstawiającą dwa złączone ogniwa łańcucha.
W drugim przypadku upewnij się, że jesteś podłączony na obu urządzeniach do tej samej sieci WiFi. W innym przypadku wybierz na górze po prawej stronie ikonę przedstawiającą dwa złączone ogniwa łańcucha.
Jeśli ktoś korzysta z wykopu na telefonie i nie używa do tego apki Wypiek to jest zwykłym masochistą. Wykop powinien się uczyć od twórców Wypieku jak się powinno robić aplikacje - pod względem funkcjonalności i wyglądu. To fakt a nie opinia.
#wykop #takaprawda #oswiadczenie #aplikacje #android
#wykop #takaprawda #oswiadczenie #aplikacje #android
- 0
Odinstalowałem #gemini od #google z telefonu. To jest przyszłośc i nie mogę się doczekać sterowania asystntem na modelu językowym.
Ale.
Smart home powinien działać ale nie działa. Urządzenia wpięte w google home.
Nawet mapy google nie uruchamiał tylko jakieś wyniki wyświetla
Nie działa to szybko tylko myśli czasem
#ai #sztucznainteligencja #android
Ale.
Smart home powinien działać ale nie działa. Urządzenia wpięte w google home.
Nawet mapy google nie uruchamiał tylko jakieś wyniki wyświetla
Nie działa to szybko tylko myśli czasem
#ai #sztucznainteligencja #android
@wielowitamin jak to zainstalowałeś ? Jest jakaś apka?
- 0
@Deathspeace: tak wystarczy ściągnąć APK. Na necie są instrukcje jak go przestawić na język polski
Pierwszy test Xiaomi 14 Ultra (po Chińsku :P, ale wiadomo że do zobaczenia jakości zdjęć nie potrzeba znać Chińskiego.)
Początek porównania z 13 Ultra od 0:46
#android #xiaomi #xiaomi14ultra
Początek porównania z 13 Ultra od 0:46
#android #xiaomi #xiaomi14ultra

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@penetrator_13 pytanie też czy przypasuje Ci iOS. Najlepiej jakbyś pożyczył od kogoś iPhone i zobaczył czy po paru dniach nadal będziesz ogarniał iOS i czy będzie Ci się podobał
@iquiet ja z androida się przerzucałem na ios tak o, bez żadnego testowania i uważam, że ten telefon jest tak intuicyjny, że będzie pasował każdemu
jest jakies #mmorpg na #android ktore byloby podobne do #worldofwarcraft? Moga byc "chinskiebajki" xD Byleby nie bylo p2w, ale juz p2play jak najbardziej mi odpowiada. Sprawdzilem Mu3 i Black Desert, oba wygladaja na klony samych siebie i w sumie spoko, aczkolwiek p2w ostre :(
Jest jeszcze genshin, ale on z kolei nie ma nic wspolnego z mmorpg, poza jakims tam rpg, ale tez gacha to
Jest jeszcze genshin, ale on z kolei nie ma nic wspolnego z mmorpg, poza jakims tam rpg, ale tez gacha to
@MrPrado30 honkai star rail - nie jest p2w (jako chyba jedyna gra tego typu), nie ma pvp, gameplay na poziomie najlepszych FF, jedyna gacha na tyle szczodra, że nie musisz zapłacić ani centa a i tak cały content bezproblemowo przejdziesz. Od 6 miesięcy jedyna gra na androida jaka mam i dalej się świetnie bawie. Polecam dać szansę nawet jak ktoś nie lubi tego stylu.
@Megawonsz_dziewienc
@Megawonsz_dziewienc
- 0
@OsraneMajtyXD: jakieś jaja po prostu xD aż dziwne że tak mało informacji/dramy na temat tej akcji, myślisz że tylko my dwoje wpadliśmy na pomysł wykorzystania obu promocji?
Wydaje mi się że skoro każą wypełnić jakieś oświadczenia, i samemu wysyłać pieniądze, to chyba nie mają za bardzo jak tego egzekwować. W przeciwnym razie - po prostu sami zabraliby te karty i wysłali od razu żądanie zapłaty. Dziwnie bardzo to wygląda...
Niestety
Wydaje mi się że skoro każą wypełnić jakieś oświadczenia, i samemu wysyłać pieniądze, to chyba nie mają za bardzo jak tego egzekwować. W przeciwnym razie - po prostu sami zabraliby te karty i wysłali od razu żądanie zapłaty. Dziwnie bardzo to wygląda...
Niestety
- 1
@xerxes931 na pepper cos pisza odnosnie tej akcji. Ze samsung chce pieniądze. Ja mogę oddać kasę, spoko nie ma problemu. Można nazywać mnie Januszem, ale przypomnę ze to samsung zrobił w ciula klientów ze słuchawkami i podmiana buds2 na fe xD w regulaminie było tylko że benefity się wykluczają, i że w razie nie wysłania telefon na odkup mogą windykować bonus 500zl. Odnośnie kart to raczej nic. Narazie nie będę wysyłał
- 0
Mirki doradźcie który telefon wybrać. Pixel 8 Pro czy s24? W Pixelu podoba mi się większy ekran, czysty android (chociaż obawiam się trochę że aż za bardzo okrojony), boję się też że bateria będzie problemem. W S24 podoba mi się ekosystem Samsunga ale z drugiej strony ograniczenie niektórych funkcjonalności tylko do aplikacji Samsung może być słabe. Mimo wszystko wydaje mi się, że system bardziej dopracowany pod użytkownika.
Używacie któryś z tych telefonów?
Używacie któryś z tych telefonów?
Pixela mam i żałuję, nie polecam, po przejściu z Xiaomi to jakaś porażka, nic nie ma w tym systemie, a cena dwa razy wyższa
@Gu3scik a więc pozostaje czekać i obserwować, bo nie ukrywam że pomimo przyzwyczajenia przez kilka lat do miui i dużej opcji konfiguracji, czego tu trochę brakuje, telefon mi odpowiada, kwestia połączeń
- 1
@sm_m: @pawel86: Z czego warto zaznaczyć, Whisper AI wspiera język polski, i jeżeli ma się komputer z dobrą kartą graficzną można to odpalić lokalnie za darmo.
https://github.com/openai/whisper
Bawiłem się tym na GTXie 1060 pod Windowsem i działało to w miarę przyzwoicie. Możliwe że na układach ARM od Apple'a będzie to działać bardzo porządnie. Tak, to nie jest łatwiutkie że klik w guziczek i gotowe, ale jest darmowe, a
https://github.com/openai/whisper
Bawiłem się tym na GTXie 1060 pod Windowsem i działało to w miarę przyzwoicie. Możliwe że na układach ARM od Apple'a będzie to działać bardzo porządnie. Tak, to nie jest łatwiutkie że klik w guziczek i gotowe, ale jest darmowe, a
@supra107: No ta aplikacja o której wspominam wykorzystuje Whisper i jest to właśnie takie proste, robisz drag and drop pliku na okno programu i tyle (:
- 18
- 0
- 1540
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 1
Mireczki, mam pytanie do ekspertów od Androida, audio i portów USB.
Mam stary (kupiony w 2012) laptopowy stereofoniczny soundbar Philips SPA5210B/10 (widoczny na foto) podłączany przez USB wtyk USB A.
Soundbar działa bez problemu po podłączeniu do komputera (w normalny port USB A). Działają oba głośniczki (kanały) soundbara (lewy i prawy).
Ale po podłączeniu tego samego soundbara do portu USB C telefon Samsung Galaxy S21 FE 5G, za pośrednictwem widocznej na foto przejściówki USB A
Mam stary (kupiony w 2012) laptopowy stereofoniczny soundbar Philips SPA5210B/10 (widoczny na foto) podłączany przez USB wtyk USB A.
Soundbar działa bez problemu po podłączeniu do komputera (w normalny port USB A). Działają oba głośniczki (kanały) soundbara (lewy i prawy).
Ale po podłączeniu tego samego soundbara do portu USB C telefon Samsung Galaxy S21 FE 5G, za pośrednictwem widocznej na foto przejściówki USB A
źródło: usb philips
PobierzCześć Mirki i Mirabelki.
Dostałem kod zniżkowy od Mediaexpert na zakup: "Antywirus NORTON 360 Deluxe 25GB 3 URZĄDZENIA 1 ROK Kod aktywacyjny"
Standardową, w tym sklepie, cenę 119,99zł zbija na 29,99zł.
Jeśli ktoś szuka #antywirus na #pcmasterrace lub #smartfon z #android lub #iphone i jakimś cudem stwierdził, że w sumie Norton może być, to gratuluję wyboru i w nagrodę szybkie #rozdajo :
Dostałem kod zniżkowy od Mediaexpert na zakup: "Antywirus NORTON 360 Deluxe 25GB 3 URZĄDZENIA 1 ROK Kod aktywacyjny"
Standardową, w tym sklepie, cenę 119,99zł zbija na 29,99zł.
Jeśli ktoś szuka #antywirus na #pcmasterrace lub #smartfon z #android lub #iphone i jakimś cudem stwierdził, że w sumie Norton może być, to gratuluję wyboru i w nagrodę szybkie #rozdajo :
źródło: temp_file1740796476032658740
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 0
@pawelkoszalin2: no ja robiłem co mogłem s pokazało że kod już został wykorzystany, to ktoś szybszy byl
Hej @pawelkoszalin2 dzieki za kod! Nie wiem jak @ZielonaOdnowa go wpisywał, bo mnie ten kod zadziałał :)
29 PLN zamiast 119! Na razie zjadło kasę, ale kod jeszcze nie przyszedł, zbaczymy czy do jutra nie odrzucą 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ
29 PLN zamiast 119! Na razie zjadło kasę, ale kod jeszcze nie przyszedł, zbaczymy czy do jutra nie odrzucą 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ



































EWPE SMART
Próbowałem instalować stare wersje jak mówiłem, ale nie aż tyle starsze. Musiałem dobrze poszukać i cofnąć się o 16 wersji do lipca 2023. Tym sposobem Ewpe Smart 1.16.0.5 oraz Gree+ 1.16.0.14 z lipca 2023 działają i są to ostatnie wersje, które mi się odpalają. Na szczęście nie różnią się praktycznie niczym od tych najnowszych,
Ogólnie zauważyłem, że ta apka to straszny chłam. Gdybym wcześniej wiedzial jak to działa to bym raczej tej firmy nie wybrał.