Mam problem z dwoma bliźniaczymi aplikacjami, które nie chcą się odpalić tylko (na to wygląda) na moim telefonie. Nie widać nawet ekranu startowego tylko od razu jest powrót do ekranu głównego. Robiłem już wpis z prośbą o poradę i @zamknij_morde_waski polecił zrobić logcat. Obie apki wypluwają praktycznie to samo:
EWPE SMART

AndroidRuntime: FATAL EXCEPTION: main

AndroidRuntime: Process: com.gree.ewpesmart, PID: 32058

AndroidRuntime: java.lang.UnsatisfiedLinkError: JNIERR returned from JNI
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@zamknij_morde_waski @acpiorundc chciałem się pochwalić, że udało mi się znaleźć rozwiązanie, chociaż ciężko to nazwać rozwiązaniem.
Próbowałem instalować stare wersje jak mówiłem, ale nie aż tyle starsze. Musiałem dobrze poszukać i cofnąć się o 16 wersji do lipca 2023. Tym sposobem Ewpe Smart 1.16.0.5 oraz Gree+ 1.16.0.14 z lipca 2023 działają i są to ostatnie wersje, które mi się odpalają. Na szczęście nie różnią się praktycznie niczym od tych najnowszych,
  • Odpowiedz
Ja tak samo walczę z tą apką z pół roku. Dziś na chwilę przywróciłem oryginalny boot.img z lineage i apka zaczęła działać. Po spatchowaniu przez magiska znów nie działa.
Ogólnie zauważyłem, że ta apka to straszny chłam. Gdybym wcześniej wiedzial jak to działa to bym raczej tej firmy nie wybrał.
  • Odpowiedz
Pacjent redmi 12. Problem to nieodtwqrzanie przez galerie filmów. Klikam play i nic cisza. Obraz stoi. W whatsup np bezposrednio działają. W zdjęciach od Google tez ale w galerii telefonu nie. Co to moze byc? Upraw ienia galeria ma do zdjęć i filmów. #android #xiaomi #telefony
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#telefony #android Do 2000zł
Motorola Edge 40 Neo czy Samsung Galaxy A54. A może coś lepszego polecacie w tej cenie? Przedział 1500-2000, więcej niż 2k nie chce wydawać
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@codeq: 256 na spokojnie wystarczy, połowe tego nie zapełniłem w swoim poprzednim a trzy lata używałem. Jack hmm trochę szkoda, ale przeżyje. Ładowanie indukcyjne mi niepotrzebne, byle było jakies turbo ładowanie bo to dosyć wazne dla mnie
  • Odpowiedz
15minut ładowania polowy baterii a całość w 50min. Ładowarka jest dołączona.
Chyba wystarczy bo zaczynam brzmieć jak jakiś przedstawiciel Motoroli :D
  • Odpowiedz
Dobra przyznaje się jestem pół mózgiem i nie umiem ogarnąć prostej rzeczy.

W jaki sposób najczęściej przerzucacie pliki / zdjęcia z Androida na MAC'a?

W jaki sposób zrobić to najszybciej najwygodniej?

Myślę
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Turysta10: Apple robi wszystko, żeby przerzucanie plików było maksymalnie utrudnione między ich produktami, a innym sprzętem. Więc to nie kwestia twoich ograniczeń tylko pazerności Apple.
  • Odpowiedz
@Turysta10: Oficjalnie poprzez Android File Transfer (przewodowo), albo nieoficjalnie poprzez PairDrop (bezprzewodowo).

W drugim przypadku upewnij się, że jesteś podłączony na obu urządzeniach do tej samej sieci WiFi. W innym przypadku wybierz na górze po prawej stronie ikonę przedstawiającą dwa złączone ogniwa łańcucha.
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś korzysta z wykopu na telefonie i nie używa do tego apki Wypiek to jest zwykłym masochistą. Wykop powinien się uczyć od twórców Wypieku jak się powinno robić aplikacje - pod względem funkcjonalności i wyglądu. To fakt a nie opinia.

#wykop #takaprawda #oswiadczenie #aplikacje #android
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odinstalowałem #gemini od #google z telefonu. To jest przyszłośc i nie mogę się doczekać sterowania asystntem na modelu językowym.
Ale.
Smart home powinien działać ale nie działa. Urządzenia wpięte w google home.
Nawet mapy google nie uruchamiał tylko jakieś wyniki wyświetla
Nie działa to szybko tylko myśli czasem

#ai #sztucznainteligencja #android
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@penetrator_13 pytanie też czy przypasuje Ci iOS. Najlepiej jakbyś pożyczył od kogoś iPhone i zobaczył czy po paru dniach nadal będziesz ogarniał iOS i czy będzie Ci się podobał
  • Odpowiedz
jest jakies #mmorpg na #android ktore byloby podobne do #worldofwarcraft? Moga byc "chinskiebajki" xD Byleby nie bylo p2w, ale juz p2play jak najbardziej mi odpowiada. Sprawdzilem Mu3 i Black Desert, oba wygladaja na klony samych siebie i w sumie spoko, aczkolwiek p2w ostre :(
Jest jeszcze genshin, ale on z kolei nie ma nic wspolnego z mmorpg, poza jakims tam rpg, ale tez gacha to
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@MrPrado30 honkai star rail - nie jest p2w (jako chyba jedyna gra tego typu), nie ma pvp, gameplay na poziomie najlepszych FF, jedyna gacha na tyle szczodra, że nie musisz zapłacić ani centa a i tak cały content bezproblemowo przejdziesz. Od 6 miesięcy jedyna gra na androida jaka mam i dalej się świetnie bawie. Polecam dać szansę nawet jak ktoś nie lubi tego stylu.
@Megawonsz_dziewienc
  • Odpowiedz
@OsraneMajtyXD: jakieś jaja po prostu xD aż dziwne że tak mało informacji/dramy na temat tej akcji, myślisz że tylko my dwoje wpadliśmy na pomysł wykorzystania obu promocji?

Wydaje mi się że skoro każą wypełnić jakieś oświadczenia, i samemu wysyłać pieniądze, to chyba nie mają za bardzo jak tego egzekwować. W przeciwnym razie - po prostu sami zabraliby te karty i wysłali od razu żądanie zapłaty. Dziwnie bardzo to wygląda...

Niestety
  • Odpowiedz
  • 1
@xerxes931 na pepper cos pisza odnosnie tej akcji. Ze samsung chce pieniądze. Ja mogę oddać kasę, spoko nie ma problemu. Można nazywać mnie Januszem, ale przypomnę ze to samsung zrobił w ciula klientów ze słuchawkami i podmiana buds2 na fe xD w regulaminie było tylko że benefity się wykluczają, i że w razie nie wysłania telefon na odkup mogą windykować bonus 500zl. Odnośnie kart to raczej nic. Narazie nie będę wysyłał
  • Odpowiedz
Mirki doradźcie który telefon wybrać. Pixel 8 Pro czy s24? W Pixelu podoba mi się większy ekran, czysty android (chociaż obawiam się trochę że aż za bardzo okrojony), boję się też że bateria będzie problemem. W S24 podoba mi się ekosystem Samsunga ale z drugiej strony ograniczenie niektórych funkcjonalności tylko do aplikacji Samsung może być słabe. Mimo wszystko wydaje mi się, że system bardziej dopracowany pod użytkownika.
Używacie któryś z tych telefonów?
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gu3scik a więc pozostaje czekać i obserwować, bo nie ukrywam że pomimo przyzwyczajenia przez kilka lat do miui i dużej opcji konfiguracji, czego tu trochę brakuje, telefon mi odpowiada, kwestia połączeń
  • Odpowiedz
@sm_m: @pawel86: Z czego warto zaznaczyć, Whisper AI wspiera język polski, i jeżeli ma się komputer z dobrą kartą graficzną można to odpalić lokalnie za darmo.

https://github.com/openai/whisper

Bawiłem się tym na GTXie 1060 pod Windowsem i działało to w miarę przyzwoicie. Możliwe że na układach ARM od Apple'a będzie to działać bardzo porządnie. Tak, to nie jest łatwiutkie że klik w guziczek i gotowe, ale jest darmowe, a
  • Odpowiedz
@supra107: No ta aplikacja o której wspominam wykorzystuje Whisper i jest to właśnie takie proste, robisz drag and drop pliku na okno programu i tyle (:
  • Odpowiedz
Wystawiaj - jak ktoś kupi to dobrze. Jak nie to obniżysz cenę. moim zdaniem minimum to VAT musisz opuścić, czyli z 3700
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 408
@Hanlan: przynajmniej podłączasz do kompa, pokazuje się jako dysk, ctrl+F i znajdujesz
a w iOS możesz sobie co najwyżej piosenkę wrzucić a i to po jakiejś ekwilibrystyce w tym ich super intuicyjnym programiku
  • Odpowiedz
#spotify #android
W końcu Spotify śmiga tak jak z jakiś rok temu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Musiał być jakiś duży update, bo z--------a aż miło. Od roku mulił jak s-------n (xiaomi 13), przewijanie czasem łapało buga a dziś po odpaleniu jak ręka odjął.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, mam pytanie do ekspertów od Androida, audio i portów USB.

Mam stary (kupiony w 2012) laptopowy stereofoniczny soundbar Philips SPA5210B/10 (widoczny na foto) podłączany przez USB wtyk USB A.
Soundbar działa bez problemu po podłączeniu do komputera (w normalny port USB A). Działają oba głośniczki (kanały) soundbara (lewy i prawy).

Ale po podłączeniu tego samego soundbara do portu USB C telefon Samsung Galaxy S21 FE 5G, za pośrednictwem widocznej na foto przejściówki USB A
Adaslaw - Mireczki, mam pytanie do ekspertów od Androida, audio i portów USB.

Mam st...

źródło: usb philips

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mirki i Mirabelki.

Dostałem kod zniżkowy od Mediaexpert na zakup: "Antywirus NORTON 360 Deluxe 25GB 3 URZĄDZENIA 1 ROK Kod aktywacyjny"
Standardową, w tym sklepie, cenę 119,99zł zbija na 29,99zł.

Jeśli ktoś szuka #antywirus na #pcmasterrace lub #smartfon z #android lub #iphone i jakimś cudem stwierdził, że w sumie Norton może być, to gratuluję wyboru i w nagrodę szybkie #rozdajo :
pawelkoszalin2 - Cześć Mirki i Mirabelki.

Dostałem kod zniżkowy od Mediaexpert na za...

źródło: temp_file1740796476032658740

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej @pawelkoszalin2 dzieki za kod! Nie wiem jak @ZielonaOdnowa go wpisywał, bo mnie ten kod zadziałał :)
29 PLN zamiast 119! Na razie zjadło kasę, ale kod jeszcze nie przyszedł, zbaczymy czy do jutra nie odrzucą ()
  • Odpowiedz