Mirasy gdzie zaparkowac auto w #amsterdam? #holandia
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
sierzart
via Android- 1

etherway
- 0
@sierzart: to samo tu, parking plus bilet na ciopong do centrum dla 4 osob w cenie, ciopongi na central co 3-5 minut
paranoiddd
- 0
@sierzart: na Amsterdam Noord jest sporo miejsc gdzie za free można stanąć ;) Tylko się przejść potem na prom
konto usunięte via iOS
- 12
Mirki zaraz spadam do #amsterdam. Jadę w delegacje służbowa. Trzymacie kciuki, żebym czasem nie został imigrantem ekonomicznym ;)
- 1
@szaremyszki: chciałbym ale nie chce wylądować w sztumie ;-)
konto usunięte via Android
- 1
@DanielTakiJelen: dopóki nie bierzesz na kilogramy nie ma powodów do obaw
4
Krwawe Halloween w Amsterdamie

Jeden z klubów nocnych w Amsterdamie zaplanował iście przerażającą imprezę na tegoroczny Halloween. Pierwszy na świecie "krwawy rave" umożliwi gościom zabawę niczym w scenie otwierającej film "Blade" z 1998 roku.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Pozwolę sobie dodać z własnych obserwacji:
10. Na rikszach jeżdżą praktycznie tylko Polacy. Korzystałem bodajże 5 razy, 4 polaków.
10. Na rikszach jeżdżą praktycznie tylko Polacy. Korzystałem bodajże 5 razy, 4 polaków.
- 1
@yahoomlody: mieszkalem troche w amsterdamie, da sie polubic to miasto :) A pracowalem wlasnie tak jak pisze @Tommy_M na rikszach i faktycznie polakow jezdzi sporo, sa nawet dwie rikszarskie firmy prowadzone przez polakow ale rumunow jezdzi rownie duzo. Rowniez hiszpanow czy francuzow mozna spotkac. Robota bardzo fajna, szczegolnie w nocy w weekendy. A co do komunikacji miejskiej to jak masz rower to w zasadzie wszedzie dojezdzasz milo i przyjemnie
- 397
No to nadszedł ten dzień :) Wiza gotowa do odebrania. Podróż dziś popołudniu do Warszawy, lotnisko, jutro o 6 rano wylot Amsterdam - Pekin - Dalian, 29 godzin podróży i czas zacząć #emigracja #emigrujzwykopem
Trzymajcie mireczki kciuki, bo pierwszy raz lecę samolotem (trochę się cykam) i w ogóle podróżuje taki kawał od domu. Mam nadzieję że uda mi się coś zobaczyć w #amsterdam (7 godzin między
Trzymajcie mireczki kciuki, bo pierwszy raz lecę samolotem (trochę się cykam) i w ogóle podróżuje taki kawał od domu. Mam nadzieję że uda mi się coś zobaczyć w #amsterdam (7 godzin między
źródło: comment_vVW7WnIXZy7nWgplSTcqNVNEk1R9oI4t.jpg
Pobierz- 1
Mirasy polecacie jakis w miare tani nocleg w Amsterdamie dla 4 osob? najlepiej jakby bylo rowniez miejsce parkingowe.
#kiciochpyta #hotel #amsterdam #holandia
#kiciochpyta #hotel #amsterdam #holandia
@sierzart: Camping Zeeburg. Najtaniej. Jak chcecie się wybrać do centrum, to najlepiej chyba podjechać na przystanek Park&Ride (kilkaset metrów), zapłacić kilka € za parking i za to dostaniecie tanie bilety na tramwaj do centrum i z powrotem. No, chyba że wolicie płacić po 7€ od osoby za bilet 24-godzinny :P
@sierzart: toalety i prysznice są czyste :) Niedaleko campingu jest przystanek, bilet całodobowy (metro, tramwaje, autobusy) to ok. 7€. Jeśli będzie was dużo, to może bardziej się opłacać podjechać samochodem na parking P+R i wziąć bilety do centrum po lepszej cenie: http://www.wiatrak.nl/9798/parkowanie-w-amsterdamie
- 1
@szafaaaa: dotarcie do centrum to chwilka, na Schipholu jest peron kolejowy z którego co 10-15 minut odjeżdżają pociągi do Centraal Station w Amsterdamie, jedzie się jakieś 20 minut. Bilet można kupić w automacie, myślę że ok 5 eur w jedną stronę
trasa jakby co:
https://goo.gl/OOhFFw
Cetraal Station jest oczywiście w centrum, tam możesz po prostu poszlajać się po mieście :) Gdzieś tam przy dworcu będzie informacja turystyczna z mapami centrum
trasa jakby co:
https://goo.gl/OOhFFw
Cetraal Station jest oczywiście w centrum, tam możesz po prostu poszlajać się po mieście :) Gdzieś tam przy dworcu będzie informacja turystyczna z mapami centrum
- 0
@szafaaaa: zagadaj riksiarza, polowa z nich to polacy :) Teraz w amsterdamie chyba jeszcze trwa SAIL, cala masa historycznych statkow przyplynela
Komentarz usunięty przez autora
- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 19
Komentarz usunięty przez autora
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@tr00ci0: Co prawda nie kofik tylo smartshop ale goraco polecam Kokopeli. Super klimat (niebieskie sciany pomalowane w biale chmury :D ), mozna sie napic dobrej herbaty i zapalic lub zarzucic co tam uwazasz za stosowne (oczywiscie poza tytoniem ktory jest zabroniony w miejscach publicznych)
@tr00ci0: Największy wybór Ice-O-Latorów i genralnie bardzo dobra jakość Grey Area.
Dobre i stosunkowo tanie jak na centrum palenie w Bulldogu, świetne odmiany Cheesea.
Najlepsze zioło moim zdaniem w Greenhouse Centrum przy okazji jeden z najlepszych seedbanków.
Duży wybór w Hunters, dobra jakość.
Barney's jest stosunkowo drogi ale od lat zbiera bardzo dobre opinie.
Abraxas niepowtarzalny klimat, na samej górze za pleksi
Dobre i stosunkowo tanie jak na centrum palenie w Bulldogu, świetne odmiany Cheesea.
Najlepsze zioło moim zdaniem w Greenhouse Centrum przy okazji jeden z najlepszych seedbanków.
Duży wybór w Hunters, dobra jakość.
Barney's jest stosunkowo drogi ale od lat zbiera bardzo dobre opinie.
Abraxas niepowtarzalny klimat, na samej górze za pleksi
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@tr00ci0: Kupcie sobie karty iamdterdam czy cos takiego. 49 za 24, 59 za 48 i chyba 69e za 72 godziny. Macie w cenie mnóstwo muzeum, rzeczy typu figury woskowe czy heineken w cenie, zoo również, transport na caly Amsterdam (chyba bez pociagow). Fajna sprawa
@tr00ci0: Kyoto sushi na damrak, 18 za basic i 23e za Deluxe i jesz ile chcesz i co chcesz z listy. Polecam po 11 wejść na lunch, bo od 16 chyba kilka euro w drozej
- 13
Z dzisiejszej parady statków w Amsterdamie. Na tegoroczny Amsterdam Sail przybyło ponad 1000 statków :3
#amsterdamsail #amsterdam #holandia #fotografia #tworczoscwlasna
#amsterdamsail #amsterdam #holandia #fotografia #tworczoscwlasna
źródło: comment_9Bwa9AQeuyWQ17Zk4KYzBD4sySJa0DCq.jpg
Pobierz- 3
Jest i Dar Młodzieży
źródło: comment_J3nnGKhyT5N2aemE8qz8mFsfZp7MIi27.jpg
Pobierz- 1
To też może być.
źródło: comment_CW13lZOqnnjUOn3pAXSBlZ2ROjVz5CMN.jpg
Pobierz@PoProstuMichal: www.funda.nl ewentualnie grupy na fb.
kojarzycie jaki może być poza autostopem najtańszy transport do amsterdamu z okolic szczecina? autokary po 250 złotych w jedną stronę, blablacar niby ze 150, ale cholera wie czy akurat znajdę coś w pasującym mi terminie...
#amsterdam
#amsterdam
@gregu-: ja juz wolalem kiedys o wykoppiwo, kazdy mial gdzies. Mam i ja. Kazda nacja potrafi sie jakos zintegrowac #zagranico tylko Polakom pod gorke zawsze.
@gregu-: w dwie osoby tez suabo ;-)
- 1
- 0
@Vatras14: poszukaj czegoś przez serwisy rezerwacyjne BookApart, booking, airbnb...
- 1
@PoProstuMichal: rozumiem, że to czerwona dzielnica? :)
@zomikone: wbijcie na rejs kanalami po centrum. wszystkie ciekawe miejsca zobaczycie a kosztuje tylko 7 czy 9 €. Start spod dworca glownego.



















