via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Po prawie 6 latach z #virginmobile (ostatnie 6 miesięcy niemiło wspominam) przyszedł czas na zmiany. Poszukuję #siecikomorkowe gdzie za max 15zl dostanę min. 10gb Internetu, i w miarę normalne ceny kosztów połączenia/sms. Zależy mi na w miarę jak największym pakiecie Internetu w cenie tych 10-15zl i żeby była możliwość przenoszenie niewykorzystanego pakietu na następny miesiąc. Mieszkam w bardzo małej miejscowości, gdzie w #play Internet ma trochę
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam. Zachęcam Cię do skorzystania z Plush ABO za 25 zł, które jest dostępne w dwóch opcjach: Na czas określony (24 miesiące) z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami/MMS-ami, 15 GB Internetu, 10 GB na YouTube oraz darmowym transferem na Pakiet Social Media (Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp). W tej ofercie możesz też dobrać urządzenie.
W opcji na czas nieoznaczony również jest no limit, a do tego 10 GB, które wzrasta wraz z Twoim stażem w sieci:

-od
  • Odpowiedz
Hej, poleci ktoś jakąś sieć lub dobry test #siecikomorkowe jeśli chodzi o tani #internetmobilny? Obecnie mam #a2mobile ale to jak działa #internet od paru miesięcy to kpina (°° . Potrzebny mi tylko internetu bo mało co dzwonię o smsach już nie wspominając. Teraz płacę 10 zł za 6gb bez limitu a później co
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Warrtain: To chyba w Twoim rejonie a2mobile działa kiepsko. Ja jestem bardzo zadowolony z neta. Przenieś numer do FaktMobile dostaniesz 50 GB na 150 dni.
  • Odpowiedz
@Warrtain: Jeśli problem jest z obciążeniem sieci to najpierw powinieneś ustalić w jakiej sieci działa ok (popytać lub sprawdzić na starterach). W #virginmobile miałbyś za 3zł 300MB internetu i potem możesz dokupować dodatkowy transfer w cenie 1GB/1zł, tylko że może się okazać że działa jeszcze gorzej niż #a2mobile.

Wartym rozważenia krokiem jest też wymuszenie transmisji 3G (nie LTE) - może się okazać, że takie nadajniki
  • Odpowiedz
Najlepsza oferta prepaid w tym momencie ?
Zależy mi na no limit romowy/sms, chociaż 5 GB, dobrze by było na nadajnikach play, no i przede wszystkim niezawodność.
Jestem prostym Polakiem - im taniej tym lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Redbull mobile? Fajne promocje
A2Mobile ? Martwią
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam plan przenieść numer do #a2mobile z play na kartę - tutaj pakiet "nielimitowany" mam za 25ziko tam 5tke taniej i w tym troche wiecej neta. Jednak mam kilka wątpliwości:
- Jak z roamingiem w UE (ile GB daja i czy w ogóle?)
- Jak zasięgi (wiem, że to bazuje na Plusa ale nie miałem przyjemności z nimi jeszcze)?
- Czy doładowanie za 20zł (pokrywające koszt pakietu) wystarcza na miesiąc
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mnie ciekawi dlaczego stacje bazowe budowane są przeważnie w tych samych miejscach na prowincji w jednej kupie i żaden operator się nie wyłamie ze schematu. I do nadajników w miejscowości A i do nadajników w miejscowości B mam 5-6 km a mojej miejscowości nikt nie widzi.
Jak to jest planowane, że nadal są białe plamy a nikt nie chce wejść na nowy teren? Sieci budują się na starych zezwoleniach tak jak w
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brednyk: Ma na to wpływ wiele czynników. Operator musi dostać pozwolenie na budowę nadajnika w danym miejscu, dlatego nie wszędzie mogą one powstać. Dodatkowo dochodzi tutaj kwestia osób zamieszkujących dany teren. Inwestycja, jaką jest budowa nadajnika musi być opłacalna dla operatora.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@play_polska: rozumiem że to oferta skierowana bezpośrednio do mnie i zawiera istotne postanowienia umowy więc bez zbędnej zwłoki potwierdzam jej przyjęcie na zasadach artykuły 66 ze znaczkiem 1 paragraf 1 Kodeksu cywilnego. W takim razie przesyłam Państwu dane w wiadomości prywatnej i oczekuje realizacji zamowienia.

Fajnie że wykopowicze dostają lepsza ofertę niż na stronę :) tam widziałem że tylko pół roku jest za 22.50 :)
  • Odpowiedz
Skończyła mi się właśnie umowa z play więc korzystając z okazji chciałbym poczuć trochę wolności na zwykłym #prepaid

Co polecacie sensownego ?

Czego oczekuję :
-no limit rozmowy i sms
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś jeszcze ma aktualnie problem z internetem #a2mobile w #poznan ? Połączenia i sms'y są wykonywane normalnie w ramach pakietu, jednak internet nie działa. Jedyny komunikat to "Brak połączenia", a "Dane mobilne" są włączone.

#kiciochpyta #pytanie #telefony
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki z #bielskobiala, mam sprawę. Za niedługo kończy mi się umowa z Orange i chciałem zmienić operatora, bo średnio jestem zadowolony. Do kogo najlepiej teraz przenieść numer biorąc pod uwagę, że najbardziej zależy mi na nielimitowanym internecie. Nie chciałbym tez tracić zasięgu co 10 metrów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#kiciochpyta #telefony #njumobile #play #orange
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@root8 nie wiem nóg Drogi, dwa telefony, Orange i T-Mobile i oba bez problemów. Kiedyś miałem Plusa i w górach był najlepszy :)
  • Odpowiedz