Po prawie 6 latach z #virginmobile (ostatnie 6 miesięcy niemiło wspominam) przyszedł czas na zmiany. Poszukuję #siecikomorkowe gdzie za max 15zl dostanę min. 10gb Internetu, i w miarę normalne ceny kosztów połączenia/sms. Zależy mi na w miarę jak największym pakiecie Internetu w cenie tych 10-15zl i żeby była możliwość przenoszenie niewykorzystanego pakietu na następny miesiąc. Mieszkam w bardzo małej miejscowości, gdzie w #play Internet ma trochę
wpisy
Najnowsze
Archiwum
@Shmit: nie, sam tam jestem, mam tą umowę za 29zł na 30gb neta i jest całkiem spoko, czasami tylko jest jakiś fakap z zasięgiem
Witam. Zachęcam Cię do skorzystania z Plush ABO za 25 zł, które jest dostępne w dwóch opcjach: Na czas określony (24 miesiące) z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami/MMS-ami, 15 GB Internetu, 10 GB na YouTube oraz darmowym transferem na Pakiet Social Media (Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp). W tej ofercie możesz też dobrać urządzenie.
W opcji na czas nieoznaczony również jest no limit, a do tego 10 GB, które wzrasta wraz z Twoim stażem w sieci:
-od
W opcji na czas nieoznaczony również jest no limit, a do tego 10 GB, które wzrasta wraz z Twoim stażem w sieci:
-od
- 26
@play_polska: Ja was zapraszam tutaj https://www.wykop.pl/link/4819719/play-sponsoruje-oszusta-i-homofoba/
@play_polska: Dlaczego mimo aktywności nie odpisujecie na post dotyczący Was, który wisi w gorących?
Hej, poleci ktoś jakąś sieć lub dobry test #siecikomorkowe jeśli chodzi o tani #internetmobilny? Obecnie mam #a2mobile ale to jak działa #internet od paru miesięcy to kpina (╯°□°)╯︵ ┻━┻. Potrzebny mi tylko internetu bo mało co dzwonię o smsach już nie wspominając. Teraz płacę 10 zł za 6gb bez limitu a później co
@Warrtain: To chyba w Twoim rejonie a2mobile działa kiepsko. Ja jestem bardzo zadowolony z neta. Przenieś numer do FaktMobile dostaniesz 50 GB na 150 dni.
- 1
@Warrtain: Jeśli problem jest z obciążeniem sieci to najpierw powinieneś ustalić w jakiej sieci działa ok (popytać lub sprawdzić na starterach). W #virginmobile miałbyś za 3zł 300MB internetu i potem możesz dokupować dodatkowy transfer w cenie 1GB/1zł, tylko że może się okazać że działa jeszcze gorzej niż #a2mobile.
Wartym rozważenia krokiem jest też wymuszenie transmisji 3G (nie LTE) - może się okazać, że takie nadajniki
Wartym rozważenia krokiem jest też wymuszenie transmisji 3G (nie LTE) - może się okazać, że takie nadajniki
- 1
Najlepsza oferta prepaid w tym momencie ?
Zależy mi na no limit romowy/sms, chociaż 5 GB, dobrze by było na nadajnikach play, no i przede wszystkim niezawodność.
Jestem prostym Polakiem - im taniej tym lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Redbull mobile? Fajne promocje
A2Mobile ? Martwią
Zależy mi na no limit romowy/sms, chociaż 5 GB, dobrze by było na nadajnikach play, no i przede wszystkim niezawodność.
Jestem prostym Polakiem - im taniej tym lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Redbull mobile? Fajne promocje
A2Mobile ? Martwią
Mam plan przenieść numer do #a2mobile z play na kartę - tutaj pakiet "nielimitowany" mam za 25ziko tam 5tke taniej i w tym troche wiecej neta. Jednak mam kilka wątpliwości:
- Jak z roamingiem w UE (ile GB daja i czy w ogóle?)
- Jak zasięgi (wiem, że to bazuje na Plusa ale nie miałem przyjemności z nimi jeszcze)?
- Czy doładowanie za 20zł (pokrywające koszt pakietu) wystarcza na miesiąc
- Jak z roamingiem w UE (ile GB daja i czy w ogóle?)
- Jak zasięgi (wiem, że to bazuje na Plusa ale nie miałem przyjemności z nimi jeszcze)?
- Czy doładowanie za 20zł (pokrywające koszt pakietu) wystarcza na miesiąc
@PaulPavello: a2mobile bazuje na nadajnikach Plusa (zresztą spółka należy do @phaxi), doładowania są ważne rok, roaming w UE nie wiem, bo jestem z Kanady, a to troszkę różnicy pomiędzy Polską
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@PaulPavello: chyba ze sie cos zmienilo, nie jestem na biezaco.
- 0
Mnie ciekawi dlaczego stacje bazowe budowane są przeważnie w tych samych miejscach na prowincji w jednej kupie i żaden operator się nie wyłamie ze schematu. I do nadajników w miejscowości A i do nadajników w miejscowości B mam 5-6 km a mojej miejscowości nikt nie widzi.
Jak to jest planowane, że nadal są białe plamy a nikt nie chce wejść na nowy teren? Sieci budują się na starych zezwoleniach tak jak w
Jak to jest planowane, że nadal są białe plamy a nikt nie chce wejść na nowy teren? Sieci budują się na starych zezwoleniach tak jak w
@brednyk: Ma na to wpływ wiele czynników. Operator musi dostać pozwolenie na budowę nadajnika w danym miejscu, dlatego nie wszędzie mogą one powstać. Dodatkowo dochodzi tutaj kwestia osób zamieszkujących dany teren. Inwestycja, jaką jest budowa nadajnika musi być opłacalna dla operatora.
@OrangeEkspert no tak nie do końca z tą opłacalnością często są całkowicie nieopłacalne ale trzeba spełnić warunki koncesyjne UKE i wybudować.
Przy przenoszeniu numeru, ile czekaliście na:
- kuriera od złożenia wniosku,
- aktywację karty od dnia przybycia kuriera?
#a2mobile
- kuriera od złożenia wniosku,
- aktywację karty od dnia przybycia kuriera?
#a2mobile
- 4
@Specjalista_Plus: ciężko się czyta do 20 ehh, minus -_-
- 3
@play_polska: rozumiem że to oferta skierowana bezpośrednio do mnie i zawiera istotne postanowienia umowy więc bez zbędnej zwłoki potwierdzam jej przyjęcie na zasadach artykuły 66 ze znaczkiem 1 paragraf 1 Kodeksu cywilnego. W takim razie przesyłam Państwu dane w wiadomości prywatnej i oczekuje realizacji zamowienia.
Fajnie że wykopowicze dostają lepsza ofertę niż na stronę :) tam widziałem że tylko pół roku jest za 22.50 :)
Fajnie że wykopowicze dostają lepsza ofertę niż na stronę :) tam widziałem że tylko pół roku jest za 22.50 :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@dwt82: nie sa w stanie okreslic. Wlasnie dziewczyna tez nie moze wysylac, ja nie moge odbierac, na poczatku pisali juz w piatek ze po awarii, ale jak widac wciaz sa problemy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@tomy86: Tylko Ty, u mnie rok bez żadnych problemów
ile czasu czekaliście na kuriera z a2mobile, w niedziele wypełniłem wszystko na stronie i od tej pory żadnego odzewu z ich strony
#a2mobile
#a2mobile
@PiwniczaninCebulanu: napisz do nich. Wrodzinie (ich sieć) zamówione w niedzielę przyjechalo we wtorek.
@PiwniczaninCebulanu: Zazwyczaj kurier był w niecałe 24 godziny od wypełnienia wniosku na stronie.
- 3
Skończyła mi się właśnie umowa z play więc korzystając z okazji chciałbym poczuć trochę wolności na zwykłym #prepaid
Co polecacie sensownego ?
Czego oczekuję :
-no limit rozmowy i sms
Co polecacie sensownego ?
Czego oczekuję :
-no limit rozmowy i sms
Czy jest obecnie na rynku jakaś lepsza oferta niż Mobile Vikings w kwocie do 19zł?
#siecikomorkowe #mobilevikings #njumobile #a2mobile #premiummobile
#siecikomorkowe #mobilevikings #njumobile #a2mobile #premiummobile
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@onionhero: To zaproś kogoś do sieci i w ogóle nie płać ¯\_(ツ)_/¯
- 0
Czy ktoś jeszcze ma aktualnie problem z internetem #a2mobile w #poznan ? Połączenia i sms'y są wykonywane normalnie w ramach pakietu, jednak internet nie działa. Jedyny komunikat to "Brak połączenia", a "Dane mobilne" są włączone.
#kiciochpyta #pytanie #telefony
#kiciochpyta #pytanie #telefony
- 0
@jaco666b kujawsko pomorskie tutaj i lte śmiga
Mirki i Mirabelki z #bielskobiala, mam sprawę. Za niedługo kończy mi się umowa z Orange i chciałem zmienić operatora, bo średnio jestem zadowolony. Do kogo najlepiej teraz przenieść numer biorąc pod uwagę, że najbardziej zależy mi na nielimitowanym internecie. Nie chciałbym tez tracić zasięgu co 10 metrów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#kiciochpyta #telefony #njumobile #play #orange
#kiciochpyta #telefony #njumobile #play #orange
@micelangeloB: Plus zawsze miał słaby zasięg, tak samo T-Mobile, według mnie top1 i top2 to kolejno Orange i Play pod względem zasięgu.
@root8 nie wiem nóg Drogi, dwa telefony, Orange i T-Mobile i oba bez problemów. Kiedyś miałem Plusa i w górach był najlepszy :)
- 1
- 2
@Teglo: Przecież jakość usług w dużej mierze zależy od lokalizacji w której się znajdujesz... Przechodź do każdego operatora po kolei i testuj.
- 0
@Matpiotr: w lyca za 20zl to jest























#a2mobile