Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@Wyrzutnia_rakiet_balistycznych: No bo to naprawdę prześliczne i wcale nie słodzę. Szczerze chciałabym mieć takiego skilla. Szkoda, ze tylko 8 plusików. :(
Głosowanie na temat uznaje się za zakończone.
Wygrywa Szach mat (cokolwiek to znaczy). Liczymy na kreatywność i większą ilość prac, gdyż łączymy prace blenderowe z pracami z innych programów.
Pracę należy oddać do: 27.04.2015 do godziny 20.
A do jutra czekamy na prace z tematu mikro jako makro (bądź odwrotnie).
Wygrywa Szach mat (cokolwiek to znaczy). Liczymy na kreatywność i większą ilość prac, gdyż łączymy prace blenderowe z pracami z innych programów.
Pracę należy oddać do: 27.04.2015 do godziny 20.
A do jutra czekamy na prace z tematu mikro jako makro (bądź odwrotnie).
Dziś sobota, więc głosujemy na temat przewodni . :P
Proponowane przez nas tematy:
1. Kuchenne rewolucje ( Powiązanie z pewnym programem pewnej Pani w blond kudłach nadawanym w pewnej stacji na T i kończącej się na N przypadkowe )
2. Kwiaty
3. Szach mat.
Proponowane przez nas tematy:
1. Kuchenne rewolucje ( Powiązanie z pewnym programem pewnej Pani w blond kudłach nadawanym w pewnej stacji na T i kończącej się na N przypadkowe )
2. Kwiaty
3. Szach mat.
18
Animaster - zapomniany program Polsatu popularyzujący animację 3D

Po tym jak Katedra Bagińskiego dostała nominację do Oskara, w 2003/2004 roku na Polsacie ruszył program ''ANIMASTER''. Był emitowany późno w niedzielę, kilka minut po północy. Program polegał na tym, że graficy z całej polski wysyłali do programu swoje animacje 3D które były oceniane przez Jury.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 6
#grafika3d #blender #januszeblendera #3dsmax #cinema4d ...etc
RealFlow ogłosił konkurs, który polega na wykonaniu ulubionego jedzenia i zaprezentowania go z użyciem dowolnego oprogramowania do symulacji płynów. Nie trzeba posiadać komercyjnej wersji programu.
Format: Video
Nagroda za pierwsze miejsce: RealFlow
Zostało 120 dni.
Więcej informacji pod tym linkiem http://www.realflow.com/challenge
Może ktoś się zainteresuje.
RealFlow ogłosił konkurs, który polega na wykonaniu ulubionego jedzenia i zaprezentowania go z użyciem dowolnego oprogramowania do symulacji płynów. Nie trzeba posiadać komercyjnej wersji programu.
Format: Video
Nagroda za pierwsze miejsce: RealFlow
Zostało 120 dni.
Więcej informacji pod tym linkiem http://www.realflow.com/challenge
Może ktoś się zainteresuje.
- 4
#oswiadczenie #3dsmax #grafika3d #grafikakomputerowa
Boże ale ten max to stolec i padaka (wersja 2015)
Jeszcze każą sobie płacić za to...
- Colapse (bug)
- Cut tool (bug)
- Bridge (bug)
Boże ale ten max to stolec i padaka (wersja 2015)
Jeszcze każą sobie płacić za to...
- Colapse (bug)
- Cut tool (bug)
- Bridge (bug)
- 3
Halo Mirki, bawił się ktoś ostatnio w złożenie komputera pod grafike2d/grafike3d?Lepiej złożyć nowy komputer na początek albo zastanowić się nad jakimś używanym? Ma posłużyć do pierwszych kroków z PS, 3ds Maxem, Blenderem. Limit to jakieś 4.5k cebulionów. Poratujecie radą?
#informatyka #grafikakomputerowa #grafika #grafika3d #komputery #grafika2d #photoshop #3dsmax #blender
#informatyka #grafikakomputerowa #grafika #grafika3d #komputery #grafika2d #photoshop #3dsmax #blender
@Epistofeles80085: tak się składa ze pracuje na quadro i wiem jak jest beznadziejna ta karta.
Jak juz napisano do CAD-a spoko ale do modelowania gfx będzie lepszy.
Jak juz napisano do CAD-a spoko ale do modelowania gfx będzie lepszy.
@zergqq2: Renderuje vray-em, który używa CPU ;)
Mirasy. Mam problem w #3dsmax. Mam sobie Cylinder z 12 bokami i chcę wyciąć dziurę w 6 z 12 boków. Probowałem booleanem, jednak wtedy siatka się kaszani. Porady jakieś macie?
- 3
Mam problem z #3dsmax. Otóż po ponownym wczytaniu pliku obiekt na moim podglądzie perspektywicznym (?) jest cały czarny ( ͡° ʖ̯ ͡°) Co począć Mirki i Mirabelki?
#problem #pytanie #grafikakomputerowa #grafika
#problem #pytanie #grafikakomputerowa #grafika
źródło: comment_WysiyIbSko4TO1BOLXazvyXtUWOU9GVu.jpg
Pobierz- 32
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ok, wreszcie znalazłem czas aby ukończyć teksturki do mojego Ford AA. Jeszcze WIP, ale prawie ukonczony. Raczej nie bede zbyt wielu rzeczy poprawial, ale napewno do tego wróce na dniach bo go doszlifować.
Tutaj screen:
https://copy.com/0zh04bEb8rGlznGl/fordaa_wip3.jpg
#3dsmax #grafika3d #gameart #lowpoly #tworczoscwlasna
Tutaj screen:
https://copy.com/0zh04bEb8rGlznGl/fordaa_wip3.jpg
#3dsmax #grafika3d #gameart #lowpoly #tworczoscwlasna
źródło: comment_pydwAPwsHn0p7YCeNIcsMrYpIMYUkOkQ.jpg
Pobierz@Veezen: Straszny lowres, drewno bardzo zaszumione i jednolite. I wycieraczka Ci uciekła gdzieś :D
Ale ten lakier jest super, węgiel też. (。◕‿‿◕。) dobra robota!
Ale ten lakier jest super, węgiel też. (。◕‿‿◕。) dobra robota!
- 1
@KMiklas: Wow, dzieki za komentarz :D Faktycznie, drewno troche zaszumione bo niepotrzebnie dawalem 2x "sharpen" na diffusie gdy juz skonczylem go robic. W tym tygodniu do tego wroce i poprawie to co trzeba :)
11
The Third & The Seventh

Jeden człowiek, jeden komputer i jeden rok pracy. Niesamowita animacja.
z- 0
- #
- #
- #
- 1
@Artysta89: Bardzo dobry tutorial do Blendera
- 7
Taki model high poly sobie ostatnio zrobilem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakies 5 dni modelowania ale nie nerdziłem bo pracuje i nie zawsze mam czas :) Zaczynałem w Blenderze ale gdzies w połowie postanowiłem przeniesc sie do 3DS Maxa bo mi Blender przy 1,5~2mln poly klęka ... tzn da sie pracowac, ale ostro zacina obraz przy obracaniu.
https://copy.com/SnEK6PuO2NxtjFmg/HP_tsv.jpg
Tutaj w wiekszej rozdzielczości. Oczywiście WIP bo planuje LP z
https://copy.com/SnEK6PuO2NxtjFmg/HP_tsv.jpg
Tutaj w wiekszej rozdzielczości. Oczywiście WIP bo planuje LP z
źródło: comment_Y6ANZIuZCsiDDsqXW47zjBMYbI6IuqgJ.jpg
PobierzJest tutaj ktoś kto ma #3dsmax ? Potrzebuje przekonwertować plik .max
- 27
Graficy 3d wykopu.
Mam propozycję coby usprawnić wypok pod nas ;).
A może by przekonać administrację, aby zaimplementowała załączanie podglądu 3d z Sketchfab'a/p3d.
Wygląda to to np tak: https://sketchfab.com/models/48db6facb4b64e99b60f36b8c01185e1 ( model by @KMiklas
Mam propozycję coby usprawnić wypok pod nas ;).
A może by przekonać administrację, aby zaimplementowała załączanie podglądu 3d z Sketchfab'a/p3d.
Wygląda to to np tak: https://sketchfab.com/models/48db6facb4b64e99b60f36b8c01185e1 ( model by @KMiklas
@wfm125m: nie bardziej niż gfy. zresztą to i tak zalezy od modelu i sprzętu, jak ktoś wrzuci jakiś model z miliona poly to i tak zamuli. Sam podgląd nie ładuje modelu, trzeba kliknąć przycisk, coś jak z YT.
























Prace nadesłane nam w tym tygodniu w ilości: 1.
Pracę nadesłał użytkownik: @GrabkaMan. Przez to też uzyskuje on pierwsze
źródło: comment_1BbrWvyTFhyBAXakY6tI3JvlfXpGKYAl.jpg
Pobierz