Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
fafkolec

fafkolec

Dołączył 8 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4362
  • Znaleziska 295
  • Mikroblog 4067
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 29
jimbim0972
jimbim0972
14.06.2026, 12:37:05
  • 30
Chytry plan Flavio Briatore na kampanię 2027: Alonso i Kubica

#lemans #f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fafkolec
fafkolec 14.06.2026, 12:39:49 via Wykop
  • 3
@jimbim0972: a Kubica chce znowu spróbować rajdów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Atomus
Atomus
14.06.2026, 11:04:22
  • 6
#lemans uff w końcu, won xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fafkolec
fafkolec 14.06.2026, 11:06:17 via Wykop
  • 1
@Atomus: to się polepszyło, he he
  • Odpowiedz
Maupicjusz_Jerry
Maupicjusz_Jerry
14.06.2026, 10:17:38
  • 1
#lemans af corse 7 miejsce. Kubica się skonczył?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fafkolec
fafkolec 14.06.2026, 10:18:10 via Wykop
  • 1
@Maupicjusz_Jerry: się jeszcze nie zaczął
  • Odpowiedz
okradzione
okradzione
14.06.2026, 10:14:04
  • 26
#lemans a jakby tak sklonować Kubicę w probówce by ich było troje i zrobić z nich team do Hypercara? Zwycięstwo gwarantowane
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fafkolec
fafkolec 14.06.2026, 10:15:19 via Wykop
  • 1
@okradzione: pewnie by się pokłócili ze sobą i c---a by z tego było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kraina_Wiecznej_Saszety
Kraina_Wiecznej_Saszety
14.06.2026, 07:40:20
  • 517
#heheszki no i trochę #logikaniebieskichpaskow
KrainaWiecznejSaszety - #heheszki no i trochę #logikaniebieskichpaskow

źródło: 1000008598

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fafkolec
fafkolec 14.06.2026, 09:59:57 via Wykop
  • 155
@komciopomcio: na szaber
  • Odpowiedz
g0blacK
g0blacK
14.06.2026, 09:28:30
  • 12
Jan Paweł II, a Kubica siódmy
#lemans
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fafkolec
fafkolec 14.06.2026, 09:37:16 via Wykop
  • 0
@g0blacK: a Małysz który?
  • Odpowiedz
fafkolec
fafkolec 13.06.2026, 21:15:45
  • 1
#wec w końcu gie gac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ketjowwwwwwww
ketjowwwwwwww
ketjowwwwwwww
11.06.2026, 19:20:31
  • 1632
To RPA to dramat, zero gry, patałachy, nawet nasza reprezentacja by z nimi minimalnie przegrała
#mecz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fafkolec
fafkolec 11.06.2026, 20:25:28 via Wykop
  • 10
@ketjowwwwwwww: kibicuję im, bo grają jak nasi
  • Odpowiedz
rio574
rio574
11.06.2026, 18:14:45
  • 1045
Zachowałem taktycznie na po mistrzostwach i sobie sprawdzę jacy z nich dupni eksperci kurła #mecz
rio574 - Zachowałem taktycznie na po mistrzostwach i sobie sprawdzę jacy z nich dupni...

źródło: 1000069711

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fafkolec
fafkolec 11.06.2026, 20:20:38 via Wykop
  • 13
@rio574: Hary pamiętaj kim jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
atr3ju
atr3ju
19.04.2026, 13:10:12
  • 2
#wec dobra kilka uwag
silnik Alpine ze srodka kabiny brzmi *ajebiscie
dlaczego Aston hypercar jest taki glosny?
bmw wyglada okropnie, ten grill bleeeee
chcialbym zobaczyc mirasow z wykopu zmieniajacych te opony :D
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fafkolec
fafkolec 19.04.2026, 13:11:11 via Wykop
  • 3
@atr3ju: aston to nie hybryda, dlatego głośny
  • Odpowiedz
Goatifi
Goatifi
11.04.2026, 08:33:59
  • 2
⏱️Odliczanie do startu Le Mans 24h.
🏁 Do startu weekendu pozostało gekon (celowo z małej) dni.
#lemans
#odliczaniedolemans
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fafkolec
fafkolec 11.04.2026, 18:32:48 via Android
  • 1
Gekon? Już myślałem, że zero
  • Odpowiedz
zajsty
zajsty
11.04.2026, 18:29:25
  • 573
W 29 kolejce Harry Kane cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

Tutaj komentarz do wołania, jeśli chcesz/nie chcesz być wołany do kolejnych aktualizacji.
#bundesliga #mecz #pilkanozna #torjagerkanone2026
zajsty - W 29 kolejce Harry Kane cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

Tutaj komen...

źródło: KvL29

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fafkolec
fafkolec 11.04.2026, 18:31:32 via Android
  • 17
Pamiętaj kim jesteś Kejn
  • Odpowiedz
fafkolec
fafkolec 31.03.2026, 20:40:20
  • 1
mam wrażenie, że jakbyśmy mieli bramkarza to byśmy jechali na MŚ #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fafkolec
fafkolec 31.03.2026, 19:59:36
  • 3
jazda z k-----i #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piotr_Rupik
Piotr_Rupik
31.03.2026, 18:48:24
  • 2
C---A GRAJA CI SZWEDZI

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
fafkolec
fafkolec 31.03.2026, 18:49:09 via Wykop
  • 0
@Piotr_Rupik: ojebiemy ich
  • Odpowiedz
fafkolec
fafkolec 28.03.2026, 07:09:32
  • 0
#f1 potężny japończyk
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fafkolec
fafkolec 28.03.2026, 07:01:52
  • 34
#f1 pamiętaj kim jesteś dżordż
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
28.03.2026, 07:02:18 via Wykop
  • 6
@fafkolec: does nothing > WDC
  • Odpowiedz
Dick_Wilden
Dick_Wilden
28.03.2026, 07:04:37 via Wykop
  • 4
@WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli:
Dick_Wilden - @WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli:

źródło: nie-no-tyle-to-nie-wojny-samochodowe-tvn-turbo

Pobierz
  • Odpowiedz
hosearkadiomorales
hosearkadiomorales
hosearkadiomorales
26.03.2026, 21:46:10
  • 5
#mecz ja tylko chciałbym zauważyć że z oskarkiem na boisku jeszcze nie przegraliśmy meczu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fafkolec
fafkolec 26.03.2026, 21:47:06 via Wykop
  • 0
@hosearkadiomorales: nawet bramki nie straciliśmy
  • Odpowiedz
krystse
krystse
26.03.2026, 21:25:48
  • 1
#mecz Kamiński w ogóle gra w tym meczu? XD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fafkolec
fafkolec 26.03.2026, 21:26:35 via Wykop
  • 0
@krystse: już nie
  • Odpowiedz
fafkolec
fafkolec 26.03.2026, 21:21:37
  • 1
#mecz w końcu mu wyszedł strzał życia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.02.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.03.2021

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 17.06.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking