#lemans uff w końcu, won xD
#lemans af corse 7 miejsce. Kubica się skonczył?
fafkolec via Wykop
- 1
@Maupicjusz_Jerry: się jeszcze nie zaczął
- 26
#lemans a jakby tak sklonować Kubicę w probówce by ich było troje i zrobić z nich team do Hypercara? Zwycięstwo gwarantowane
fafkolec via Wykop
- 1
#heheszki no i trochę #logikaniebieskichpaskow
źródło: 1000008598
Pobierz
fafkolec via Wykop
- 155
@komciopomcio: na szaber
- 12
Jan Paweł II, a Kubica siódmy
#lemans
#lemans
- 1
- 1632
To RPA to dramat, zero gry, patałachy, nawet nasza reprezentacja by z nimi minimalnie przegrała
#mecz
#mecz
fafkolec via Wykop
- 10
@ketjowwwwwwww: kibicuję im, bo grają jak nasi
- 1045
Zachowałem taktycznie na po mistrzostwach i sobie sprawdzę jacy z nich dupni eksperci kurła #mecz
źródło: 1000069711
Pobierz- 2
#wec dobra kilka uwag
silnik Alpine ze srodka kabiny brzmi *ajebiscie
dlaczego Aston hypercar jest taki glosny?
bmw wyglada okropnie, ten grill bleeeee
chcialbym zobaczyc mirasow z wykopu zmieniajacych te opony :D
silnik Alpine ze srodka kabiny brzmi *ajebiscie
dlaczego Aston hypercar jest taki glosny?
bmw wyglada okropnie, ten grill bleeeee
chcialbym zobaczyc mirasow z wykopu zmieniajacych te opony :D
- 2
⏱️Odliczanie do startu Le Mans 24h.
🏁 Do startu weekendu pozostało gekon (celowo z małej) dni.
#lemans
#odliczaniedolemans
🏁 Do startu weekendu pozostało gekon (celowo z małej) dni.
#lemans
#odliczaniedolemans
- 573
W 29 kolejce Harry Kane cały mecz spędził na ławce rezerwowych.
Tutaj komentarz do wołania, jeśli chcesz/nie chcesz być wołany do kolejnych aktualizacji.
#bundesliga #mecz #pilkanozna #torjagerkanone2026
Tutaj komentarz do wołania, jeśli chcesz/nie chcesz być wołany do kolejnych aktualizacji.
#bundesliga #mecz #pilkanozna #torjagerkanone2026
źródło: KvL29
Pobierz- 1
mam wrażenie, że jakbyśmy mieli bramkarza to byśmy jechali na MŚ #mecz
- 3
jazda z k-----i #mecz
fafkolec via Wykop
- 0
@Piotr_Rupik: ojebiemy ich
- 0
#f1 potężny japończyk
- 34
#f1 pamiętaj kim jesteś dżordż
@fafkolec: does nothing > WDC
#mecz ja tylko chciałbym zauważyć że z oskarkiem na boisku jeszcze nie przegraliśmy meczu
fafkolec via Wykop
- 0
@hosearkadiomorales: nawet bramki nie straciliśmy
- 1
#mecz Kamiński w ogóle gra w tym meczu? XD
- 1
#mecz w końcu mu wyszedł strzał życia
Osiągnięcia
Rocznica
od 03.02.2026Rocznica Gadżeciarz
od 08.02.2018Gadżeciarz Mikroblogger
od 27.03.2021Mikroblogger Komentator
od 17.06.2025Komentator














#lemans #f1