#gotujzwykopem #foodporn wczoraj zrobiłem steka ze ZMYWARKI. Najpierw pakujesz prozniowo, ustawiasz na normalny tryb. Stek wychodzi w formie sous vide, później tylko palnik ręczny i oto efekt. Do woreczka dodałem sól, pieprz, masło i świeży rozmaryn. Wyszlo kozacko.
Sam nie wierze ze to sie dzieje naprawde. Otwieram kursy robienia nozy we Wrocławiu, w browarze mieszczańskim w pracowni @Rextorn :) Pierwsze klasy juz we wrzesniu. 2 dni pełne pracy i kursanci bedą wychodzic ze swoimi nozami :) Jutro ustalam pierwsze terminy i od razu tutaj napisze. #trollsky #wroclaw
Gdy ekspedientka zwróciła uwagę mężczyźnie, który wszedł do sklepu bez maseczki, została zaatakowana. 44-latek uderzył ją pięścią w twarz. Kobieta straciła przytomność i upadła. Pogotowie ratunkowe wezwał inny klient. Sprawcę pobicia zatrzymała policja.
@impulstelefoniczny: Nie o to chodzi. Nie wiemy co gość jej powiedział nie wiemy też czy ona jemu pierwsza nie p--------a bo z tego co wyczytałem to pomimo że gosciu wrocil z maseczką ta nie chciala go obsłużyć on potem wyciągał p--o z lodówki i chciał iść do kasy a ta zaczeła sie z nim pewnie szarpać wydaje mi sie ze głupia c--a z tej laski i tyle sama sprowokowała sytuacje
@stefan_1971 zaczęła się z nim szarpać bo pomimo, że mu powiedziała, że go nie obsłuży i żeby sam nie łapał za towar ten dalej to robił, no nie róbmy scen. Ktoś Cię nie chce obsłużyć bo chwilę wcześniej go wyzywałeś to idziesz do innego sklepu a nie prowokujesz jakąś chorą sytuacje i walisz babkę w twarz. Jeśli na serio uważasz, że to jej wina to chyba czytałeś inny artykuł
@stefan_1971 skoro powiedziała, że go nie obsłuży i że nie wyciągać sam z lodówki mogła się bać, że chce ukraść towar. On był prowodyrem całego zdarzenia, wszystkiego co nastąpiło. To jego zachowanie wywołało jej reakcję.
W Polsce określenie rdzennego mieszkańca Afryki mianem „czarnucha” ma bez wątpienia obrzydliwie rasistowski wydźwięk. Ale jeśli się powie: „Murzyn” – zaczynają się kontrowersje. Odzywają się wtedy teoretycy nauk humanistycznych, którzy doszukują się w tym słowie jakichś ukrytych znaczeń.
Potrzebny wykop efekt !! Patologiczna dziewczyna razem z swoimi kolegami dzisiaj chce przyjechać do młodego mężczyzny żeby go pobić. Dziewczyna jest strasznie wulgarna i przejawia zachowania agresywne. Mam nawet nagrania jak wyzywa go od pedałów i szerzy przemoc słowną umieszczę je w poście. Z...
Przykład- wracam z zagranicy mam 14 dniową kwarantanę. Czy muszę mieć na nią L4? Gdzie ją zgłosíć oprócz pracodawcy? Infolinie o koronie to kpina od wczoraj mi mówią, że do mnie oddzwonią do tego sanepid w moim miejscu zamiekszania ogarnia jakaś laska która nic nie wie i odsyła mnie żebym dzwonił do szpitali epidemiologicznych które raczej mają inne problemy... #kiciochpyta #sanepid #koronowirus
Przejazd przegubowego autobusu MPK po chodniku i ścieżce rowerowej obserwowali wrocławianie w okolicach al. Kasprowicza. Kierowca po pomyleniu trasy wracał do skrzyżowania ze Żmigrodzką jadąc około 150 metrów chodnikiem.
źródło: comment_1599370195kuJtCZKAh78NM49nzl4cyE.jpg
Pobierz