Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko156
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
techko
techko

techko

Dołączył 9 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1340
  • Znaleziska 259
  • Mikroblog 1081
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 3
  • Dodane (18)
  • Komentowane (959)
  • Plusowane (104)
techko
techko
techko 11.05.2026, 20:51:42
  • 60
Gadałem dzisiaj z laską, która obsługuje studio tańca i pytałem czemu nie robią już mieszanych par tylko takie, które zapisują się razem, odpowiedz była trochę bardziej dyplomatycza, ale kontekst był identyczny - konkretnie laski w trakcie zajęć odmawiały tańca z normikami i wolały nie tańczyć na opłaconych zajęciach i czekać na czada w kolejce, na starcie myślałem, że źle zrozumiałem i dopytałem, a laska mi to wyłożyła ponownie jak jakiś blackpiller z
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zagubionychromosom
zagubionychromosom
11.05.2026, 20:57:55 via Wykop
  • 39
@techko: wszyscy za bardzo wzięli sobie do serca "idź na kurs tańca" i w efekcie nikt tam nie chodzi uczyć się tańczyć tylko szukać ruchania
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu
11.05.2026, 21:28:26 via Wykop
  • 21
@techko:

Mówila jeszcze parę innych ciekawych tipsów


No a gdzie chociaż ten pierwszy tip? "Nie idź sam na kurs tańca bo cię nie zapiszą"? XD bardzo dziękuję za uchronienie mnie przed tą kompromitacją cwela, ale to rada tylko dla redpilaków. Mówiła coś o pasku do butów lub trzymaniu ramy?
  • Odpowiedz
techko
techko
techko 11.05.2026, 16:02:19
  • 10
piszecie prywatnie "kim jest król szczurów i na czym polega jego potęga?"
ja odpiszę czasami "po kim ty taki chciwy na wiedze jestes?"
i po rozmowie xD
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #krolszczurow #pdk #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M4rcinS
M4rcinS
11.05.2026, 16:04:00 via Wykop
  • 14
i po rozmowie xD


@techko: A czytałeś Antygonę?
  • Odpowiedz
kyloe
kyloe
11.05.2026, 18:30:49 via Wykop
  • 0
@techko: Chyba po matce
  • Odpowiedz
techko
techko
techko 15.04.2026, 20:28:59
  • 14
#bystrzycaklodzka juz wiemy, ze z pistoletem nie mozna, pytanie co z mieczami? czy eskalacja i samosad bedzie jak ktos ma czarny pas w kinta-kunte, czy do fioletowego z 2 belkami mozna?

czy zaczepienia sie restartuja? po 1 nie mozna wyjsc, ale np jak wyjdziesz drugi raz i cie nie dojada to za 3 juz mozesz wyjsc z battleaxem, czy dalej musisz smigac kanalami pod miastem?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

techko
techko
techko 13.07.2025, 17:13:00
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lvbie_placki
lvbie_placki
13.07.2025, 17:15:27 via Wykop
  • 1
@techko: ale czytanka
co to tag czy wypracowanie z polaka?
  • Odpowiedz
bumcykcyk
bumcykcyk
13.07.2025, 17:22:02 via Wykop
  • 10
@lvbie_placki: je...c polaka
  • Odpowiedz
techko
techko
techko 12.07.2025, 20:34:07
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

techko
techko
techko 12.07.2025, 20:25:51
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

techko
techko
techko 12.07.2025, 19:35:24
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrBeast
MrBeast
12.07.2025, 19:36:51 via Wykop
  • 0
@techko: nie zawalczy w 2 rundzie i tak i tak
  • Odpowiedz
4mmc-enjoyer
4mmc-enjoyer
12.07.2025, 19:36:53 via iOS
  • 0
@techko dokładnie
  • Odpowiedz
techko
techko
techko 02.10.2024, 17:03:09
  • 1
https://www.x-kom.pl/p/1272407-desktop-g4m3r-hero-plus-r7-7800x3d-64gb-1tb-rtx4080s-w11x.html maja sens te zestawy w tym zakresie (10k+), czy lepiej cos samemu poskladac? Niezbyt bede grac (pewnie sporadycznie jak wyjdzie raz na dekade cos fajnego), ale programistyka + game dev troche

ew jakis laptop mocny, ale w------m sie juz w srajbuka i pewnie nawet w jego cenie sprzet bedzie duzo slabszy niz stacjonarka za 10 - 12
#komputery
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

10129
10129
02.10.2024, 18:13:34 via Wykop
  • 3
na ogól przepłacasz w xkomie.
7800x3d do programowania to taki sobie wybór, lepiej iść w coś co ma wiećej rdzeni, do grania tez wystarczy bez problemu 7900/7950x.
da się coś lepszego w tej cenie, choćby z dyskiem 2TB dobrym + x670 z wysokiej półki, oczywiście grafika ta sama i 7950x w tej cenie (o ile nie z 1000zł niższej).

ogolnie jak chcesz gotowca to się pisze do @majk3l
@techko:
  • Odpowiedz
majk3l
majk3l
02.10.2024, 18:38:09 via Wykop
  • 2
@techko: noo, to jest taki konfig typowo pod gry, no i do tego taki se. Da się lepiej spożytkować środki, szczególnie do pracy.
  • Odpowiedz
techko
techko
techko 05.03.2023, 20:52:11
  • 0
Co jest ze mną nie tak, że będąc stosunkowo normalnym chłopakiem nie mogę znaleźć #rozowypasek ? Na wykopie piszą, że na rynku knurów sytuacja beznadziejna, sami samotni ojcowie, janusze szukający sponsorki i grube knury oczekujące księżniczki max 60kg. Ja nie jestem spasiony, pracuję, utrzymuję się sam, a mimo to mając 29 lvl nigdy nikogo nie miałem (╯︵╰,)
W czym może tkwić problem?

#zalesie #
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A_R_P
A_R_P
A_R_P
05.03.2023, 21:04:58 via Wykop
  • 1
@techko: @Szumrzeczny potwierdzam, to moja wina. Można się rozejść.
  • Odpowiedz
s.....k
s.....k
konto usunięte 05.03.2023, 21:21:06 via Wykop
  • 3
@techko: zapomniałeś o #pdk
  • Odpowiedz
techko
techko
techko 28.01.2023, 13:44:06
  • 0
Witam, potrzebuję zakupić jakiegoś gruza w przedziale 50 - 80, a znam się na motoryzacji z grubsza całe nic.
Przeglądałem neta i wybrałem kilka złomów, które wizualnie i pod względem wyposażenia wydają ok (wizualnie, bo tyle akurat mogę powiedzieć ( ͡º ͜ʖ͡º)). Z wymagań - niech nie pali 20/100, plus nie chcę włożyć w utrzymanie drugiej wartości auta, ma pojeździć kilka lat (pewnie z max 5)

Jak widać wymagania są spore, więc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jalop
jalop
28.01.2023, 13:49:00 via Android
  • 0
@techko
z wybranych tylko Mondeo, reszta to......
Pomimo tego, że nie jesteśmy żadnym zwolennikiem Forda
  • Odpowiedz
noobarian
noobarian
noobarian
28.01.2023, 19:17:21 via Wykop
  • 0
@techko: ja brałbym mazdę.
  • Odpowiedz
techko
techko
techko 01.01.2023, 13:14:48
  • 14
myslalem, ze jak pojde sobie dzisiaj na rower to bede slalomem wymijac pijanych kierowcow
po 30 km minalem wiecej rowerzystow niz aut xD
i jeszcze te 15+ stopni - to mozna ubrac pedalarskie odzienie zeby wszyscy widzieli POTEZNA klate i kulasy
a potem cyk 10km na bieganie i znow - wiecej biegaczy spotkanych niz aut

pieknie sie zaczyna nowy rok i takiego sobie i wam go zycze ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

techko
techko
techko 28.12.2022, 13:06:50
  • 0
Czy randkowanie z roznymi zainteresowanymi kobietami, ktore sie znaja i rozmawiaja na codzien zostanie zle odebrane?
Nie wiem na ile sa poinformowane o swoich zwiazkach i randewu ale moze cos takiego wyjsc nawet przypadkiem
Glownie interesuje mnie opinia #rozowepaski, bo mam wrazenie, ze moga sie troche obrazic w takiej sytuacji xD

#podryw #rozowepaski #niebieskiepaski #podrywajzwykopem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Captcha--
Captcha--
Captcha--
28.12.2022, 13:09:11 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@techko: baby będą sobie mówić sobie wszystko, łącznie jakiego masz siuraka
  • Odpowiedz
Ksut_Melodi
Ksut_Melodi
28.12.2022, 16:06:10 via Android
  • 1
@techko jak rozmawiasz z kobietą to zachowuj się tak jakbyś mówił do rozgłośni radiowej.
  • Odpowiedz
techko
techko
techko 05.12.2022, 20:29:57
  • 5
Kurde, brakło te 2 cm i razem mogliśmy mieć wszystko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#tinder
techko - Kurde, brakło te 2 cm i razem mogliśmy mieć wszystko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#tinder

źródło: comment_16702721273xAowlEuFRTAEpF1pS8iF4.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

l.....o
konto usunięte 05.12.2022, 20:32:59
  • 3
@techko: przecież ty ani kulturalny, ani uprzejmy ¯\_(ツ)_/¯
A klasę to miałeś ostatnio w szkole :)
  • Odpowiedz
l.....o
konto usunięte 05.12.2022, 20:46:07
  • 3
@techko: księżniczki to się rucha, a nie bierze do związku
  • Odpowiedz
techko
techko
techko 17.09.2022, 20:25:14
  • 1
fajna walka, przez minute ferrari ladowal atak w stylu kraula, a ten drugi zdazyl tylko wczytac obrone twarza jak w jego ostatniej walce i rip
#highleague
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

techko
techko
techko 18.02.2022, 10:05:03
  • 1
Mam zamiar kupic sobie jakis w miare sensowny rower do krecenia cardio i jakiegos zwiedzania. Trasy raczej poza szosa (na tyle na ile uda sie unikac) - wiec zakladam, ze najbardziej podpasuje #gravel. Nie chce inwestowac duzo kasy na start, budzet max 5 - 6k na sam rower. Prosze o rady ekspertow co wybrac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rower
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robvan
robvan
18.02.2022, 10:11:51 via Android
  • 0
@techko jak do zwiedzania to pozycja na gravelu jest dość słabo komfortowa. Ja bym brał jakiegoś crossa.
  • Odpowiedz
K.....n
konto usunięte 18.02.2022, 10:14:55
  • 0
@robvan: zależy czy chce zwiedzać szybko czy wolno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
techko
techko
techko 19.07.2021, 16:15:08
  • 6
to uczucie kiedy chcesz napisac w watku jaki wykop ma dobry front end, ale nie mozesz bo backend tez jest prima sort

#frontend #backend
techko - to uczucie kiedy chcesz napisac w watku jaki wykop ma dobry front end, ale n...

źródło: comment_1626711279OEqRsu2iMAxvtQXjnNxXvT.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

techko
techko
techko
Autor
19.07.2021, 16:15:42
  • 5
i elegancki error 200 z back endu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
techko - i elegancki error 200 z back endu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_1626711321O48Aw77YwRrSwHS2EozL0o.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
host25
host25
19.07.2021, 17:06:38
  • 0
@techko: xD
  • Odpowiedz
techko
techko
techko 31.07.2019, 17:11:49
  • 0
Niedługo muszę wystawić fakturę za usługi firmie z którą współpracuję i tak się złożyło, że musiałem odbyć kilkudniowy wyjazd służbowy podczas którego było kilka przejazdów pkp/ taxi. W jaki sposób ująć na fakturze koszty biletów/ przejazdów, które firma ma mi zwrócić?

#rachunkowosc #wlasnafirma #ksiegowosc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stalowa_Figura
Stalowa_Figura
31.07.2019, 17:32:04 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@techko: Albo dodaj poniesione koszty do wartości usługi głównej i przekaż kontrahentowi dowody poniesionych kosztów, albo refakturuj.
  • Odpowiedz
techko
techko
techko 27.03.2019, 11:30:18
  • 21
W kontrze na ostatnie wykopalisko o braku programistów na rynku - małe heheszki na przykładzie jak skutecznie zniechęcać potencjalnych pracowników.
Ogłoszenie juniorskie frontend (wygląda na solidny full stack mid jeśli 'dobrze' znaczy dobrze) anno domini 2019:
wymagania:
dobra znajomość:
- HTML5,
- CSS,
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enslavedeagle
enslavedeagle
27.03.2019, 11:36:54
  • 6
- też nie wiem co w rekrutacji na juniora robi 'dobry' php i mysql [...]

- tak, będziesz używał frameworków i es 6 a okrasisz to pięknym kodem jQuery [...]


@techko: z doświadczenia wiem, że takie oferty oznaczają, iż NIE będziesz pracował przy żadnym frameworku (bo dla tamtejszych seniorów są BLE), a korzystanie z ES6 może być nie zawsze mile widziane, bo wspieramy starożytne przeglądarki i nie lubimy polyfillów. (
  • Odpowiedz
Kyuumeitai
Kyuumeitai
27.03.2019, 12:16:06 via Android
  • 2
@techko jak dostałem pierwszą pracę w programowaniu to szukali kogoś z 5letnim doświadczeniem a wzięli totalnego nooba :p
  • Odpowiedz

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.04.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 22.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.04.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking