Czy we Wrocławiu jest kancelaria, która prowadzi spory z deweloperami? Będę wdzięczny za polecenie takiej, bo sam już nie mam siły na pisanie wezwań i wszelkie próby kontaktu. Deweloper nie reaguje na zgłaszane usterki, a za kilka miesięcy minie termin rękojmi, a wady tylko się pogłębiają...
@printf: wiking deweloper, sprzedają teraz mieszkania w Bliżu. Ogólnie to mały deweloper z Prudnika i buduja niewielkie szeregówki pod Wrocławiem. Wszystko było super do momentu pojawienia się pierwszych uwag z naszej strony.
@RybstonPonte: imho bardziej wygodne, komfortowe i mięciutkie. Dobrze otulają stopę. Mam Bondi 8 i sobie chwalę, to jednak zostanę przy NB, w których biega mi się równie dobrze, a są o wiele tańsze. ;)
@dsomgi00: nie wiem czy to kwestia miasta, ale faktycznie w tych dużych tak to wygląda. Z kolei przyjeżdżając do mojego rodzinnego miasta, w klubie nadal czuć klimacik czasów, kiedy 10 lat temu zaczynałem biegać. Spotyka się grupka pasjonatów, można na luzie pogadać, zrobić trening dostosowany do każdego: prosa ale i świeżaka, umówić się na wspólny wyjazd na zawody, itd. Czuć wsparcie, luźną atmosferę i po prostu da się fajnie pobiegać.
@SendMeAnAngel: przez chwilę wisiały na wieszaku na medal, ale nie wyglądało to estetycznie więc finalnie większość trafiła do pudła, a tych kilka najważniejszych dla mnie (debiuty na dystansie, życiówki, fajne górskie biegi) trafiło do ramek z ikei, takich głębokich w rozmiarze 10x15, na razie stoją na regale a docelowo trafią na ścianę ;)
wow...nadal zaskakuje mnie, jak nasze społeczeństwo potrafi wszystko przekształcić w polityczne potyczki, a z tak historycznego wydarzenia wynosi jedynie "jedzenie pierogów"
@adamkos718: w listopadzie przenosiliśmy firmowo ~50 numerów, ale rozsianych po kraju (głównie Wrocław, Warszawa + parę osób pracujących zdalnie na terenach wiejskich) właśnie do Orange. Co prawda początki były trudne, niestety trafiliśmy na nieogarniętego opiekuna. Ale finalnie, zasięg bez zarzutu, nikt nie narzeka. ;)
Domek narzędziowy do ogrodu - mam problem z decyzją, czy aluminiowy, czy drewniany. - chcę, żeby był bezpieczny - będzie pełnić funkcję przechowalni dla rowerów i sprzętu ogrodowego - ładny - będzie oddzielać strefę ogrodową, od frontu domu, czyli ładnie komponować się z elewacją, tarasem i brukowanym parkingiem. - nie był upierdliwy w utrzymaniu i odporny na upływ czasu
Powoli skreślam aluminiowy, ponieważ drewniany ma potencjał do montażu haków do ściany / sufitu.
@dupelec: stoję przed podobnym dylematem i długo byłem nastawiony na drewniany domek, ale przekonuje się do kompozytu: https://keter.pl/domki-ogrodowe, u sąsiada stoi taki już piąty rok i nic się z nim nie dzieje, malować nie trzeba, montaż nie jest skomplikowany no i wygląda całkiem ładnie ;) dlatego wiosną robię wylewkę i zamawiam kompozytowy. ;)
@LucaJune: jak zaczynałem z xcloud jakiś rok temu, to na wifi nie dało się grać. Podłączenie kabla załatwiło sprawę, wszystko ładnie śmiga niezależnie od pory dnia 😎
#ikea jak wykończyć ten narożnik w szafce kuchennej METOD? Na wizualizacji jest on w kolorze frontów, a w rzeczywistości i na zdjęciu produktu jest biały w kolorze korpusu.
@damciuch:w Ikei mają panele maskujące w kolorze frontów. U nas zgłaszaliśmy to w projekcie i montażyści docięli potrzebne elementy, zakrywając biel korpusów.
Jako że mój aktualny portfel/card holder ma swoje lata i zaczyna się powoli obdzierać rozglądam się za nowym, ktoś się może podzielić ciekawymi propozycjami? Aktualnie mam taki, slot na kilka karty które mozna wysunąć, w srodku dwie kieszenie i "zakładka" na banknoty, od jakiegoś czasu pojawiają mi się na fb reklamy tego holdera ridge (na zdjęciu), wizualnie mi się podoba, fajnie że jest opcja dołożenia szufladki na monety, jest chyba jeszcze
@thekes: sprawdź Monikę Skrzypiec-Spring, różowa do niej chodziła i chwaliła ją, dostępna w LUX MED przy Swobodnej ale przyjmowała też przy Powstańców Śląskich.
@Goronco: 20 dni pracy zdalnej? W kodeksie pracy przysługuje 24 dni pracy zdalnej okazjonalnej/rok, więc jeśli kręcą przy czymś takim to omijaj szerokim łukiem. Ale tak czy siak brałby opcję nr 2 bo większa kasa + większość zdalnie, więc dłuższy dojazd 1x w tygodniu nie ma w sumie większego znaczenia ( ͡°͜ʖ͡°)
Czy ktoś poleci TANIE bezprzewodowe słuchawki do biegania odporne na zalenie potu? #bieganie #biegajzwykopem Będę ich używał wyłącznie podczas biegania i słuchał głównie audiobooków
@TakiSobieLoginWykopowy: za ~150zł znajdziesz EDIFIER TWS1 PRO, od kilku tygodni używam ich także do biegania. Byłem sceptycznie do nich nastawiony ale grają przyzwoicie, bateria niezła no i co ważne, dobrze siedzą w uchu - choć to ostanie to akurat indywidualna kwestia, ale warto je rozważyć ;)
Czy taka saszetka na telefon do biegania będzie git? Ewentualnie co możecie polecić innego? Telefon dość ciężki bo 204g i przeszkadza jak jest w kieszeni, a za opaskami na rękę nie przepadam.
Czy we Wrocławiu jest kancelaria, która prowadzi spory z deweloperami? Będę wdzięczny za polecenie takiej, bo sam już nie mam siły na pisanie wezwań i wszelkie próby kontaktu. Deweloper nie reaguje na zgłaszane usterki, a za kilka miesięcy minie termin rękojmi, a wady tylko się pogłębiają...
@gnijacy_wypok nasza szeregówka jest w Mędłowie