Wpis z mikrobloga

Jako że mój aktualny portfel/card holder ma swoje lata i zaczyna się powoli obdzierać rozglądam się za nowym, ktoś się może podzielić ciekawymi propozycjami? Aktualnie mam taki, slot na kilka karty które mozna wysunąć, w srodku dwie kieszenie i "zakładka" na banknoty, od jakiegoś czasu pojawiają mi się na fb reklamy tego holdera ridge (na zdjęciu), wizualnie mi się podoba, fajnie że jest opcja dołożenia szufladki na monety, jest chyba jeszcze mniejszy niż mój aktualny portfel, choć nie wiem czy cena adekwatna XD może ktoś z Was ma coś podobnego, może się wypowiedzieć lub coś polecić #kiciochpyta #portfel pozwole sobie #modameska
krolik1337 - Jako że mój aktualny portfel/card holder ma swoje lata i zaczyna się pow...

źródło: obraz

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@buntowniczaczupakabra: dzięki! takie też mi się podobają, tylko nie jestem do końca przekonany do skórzanego, ten mój też ponoć skóra, a się z czasem strzępi i rozwarstwia, dlatego teraz się zaciekawiłem metalowymi.
@makgyvergaleriapl nie potrzebuje dużej pojemności, zwykle noszę ze sobą tylko trochę gotówki i może z 6-8 kart
  • Odpowiedz
  • 0
@krolik1337 Znalazłeś jakąś alternatywę dla tego ridge z kasetką na bilon? Chciałbym sobie sprawić, ale cena faktycznie nieadekwatna.
  • Odpowiedz
  • 0
@Whys: jeszcze nie, znalazłem wątek na reddicie gdzie ludzie też narzekają że 100 dolarów za taki portfel to gruba przesada i troche innych rekomendacji ale jeszcze nie znalazłem nic podobnego. Choć polecali po prostu podróbki z aliexpress/amazona XD ale konkretnego linku nie mam jeszcze, może jutro poszukam
@KraKerS_ link sie nie chce otworzyć, ale chyba go znalazłem: https://heinnie.com/trayvax-axis
  • Odpowiedz
@krolik1337: To jest mój drugi portfel soliera (pierwszy miałem bez bilonówki i było ciężko, bo lubię gotówkę, więc go sprzedałem po paru miesiącach i kupiłem taki jak w linku) i mam go już parę lat (3 albo 4 - dokładnie nie pamiętam, bo kupowałem na miejscu, bo firma z mego miasta) i póki co nic się nie postrzępiło i nie rozwarstwiło: 1 2 3

Jakoś specjalnie go nie oszczędzam -
  • Odpowiedz