Wpis z mikrobloga

@TakiSobieLoginWykopowy: kiedyś używałem, są tanie i jako tako się spisywały, ale jak chcesz dorzucić 150zł to wtedy polecam https://www.oleole.pl/sluchawki/creative-sluchawki-tws-outlier-pro.bhtml?from=pla&gad_source=1 nic nie wypada, nic nie skacze, aktualnie w nich biegam, a ja to głównie bieżnia no to wiadomo pocę się jak świnia, do tego bateria chyba najlepsza na rynku, jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żebym ją wyczerpał, jakość dźwięku też jest niezła, ale nie jestem żadnym purystą pod tym względem
  • Odpowiedz
@TakiSobieLoginWykopowy: za ~150zł znajdziesz EDIFIER TWS1 PRO, od kilku tygodni używam ich także do biegania. Byłem sceptycznie do nich nastawiony ale grają przyzwoicie, bateria niezła no i co ważne, dobrze siedzą w uchu - choć to ostanie to akurat indywidualna kwestia, ale warto je rozważyć ;)
  • Odpowiedz
@TakiSobieLoginWykopowy Oppo enco air2 , zrobiłem w nich pewnie jakoś 800km, w zimie pod czapką, w lato w upały i wszystko gra. Dobrze siedzą w uchu, a powiedzmy że mam dosyć wymagające uszy bo wszystkie douszne, te z gumkami mi wypadają. Zdarzało się że deszcz mnie złapał i nic złego się nie działo
  • Odpowiedz
  • 1
@TakiSobieLoginWykopowy ja biegam w Galaxy Buds+ wyglądają praktycznie tak samo więc myślę że porównywalnie. Dobrze grają, ale niestety u mnie średnio siedzą w uchu. Tzn. nie ma obaw, że wypadną ale tak jakby się "rozszczelniaja" od kanału i basy robią się płytkie.
Gdybyś się jednak zdecydował to po jakimś czasie jak się już osluchasz z nimi polecam apke SoundID na androida. Robi magię z każdymi słuchawkami jakie mam.
Przemyśl zakup jeszcze
  • Odpowiedz